О районном бюджете на 2017 - 2019 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 21 декабря 2016 года № 8/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 января 2017 года № 3235
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы" от 29 ноября 2016 года, решением Мангистауского областного маслихата "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" от 8 декабря 2016 года № 6/65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3228), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7866031,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2854211,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19593,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 206568,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4785659,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7951330,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -28315,1 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10211,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38526,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56983,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
56983,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2017 № 19/153(вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2017 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 3894605,0 тысяч тенге.
3. Установить норматив распределение доходов районного бюджета на 2017 год в следующем объеме:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 26,6 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) Социальный налог – 26,5 процентов.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15.08.2017 № 15/131(вводится в действие с 01.01.2017); с изменениями, внесенным решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2017 № 19/153(вводится в действие с 01.01.2017).

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 8/70 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 05 қаңтарда № 3235 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 29 қарашадағы "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/65 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3228 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемде:
кірістер – 7866031,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2854211,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19593,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 206568,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4785659,4 мың теңге;
шығындар – 7951330,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – -28315,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10211,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38526,1 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -56983,6 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
56983,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 19/153 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен 2017 жылға аудан бюджетіне 3894605,0 мың теңге субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
3. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 26,6 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;
4) әлеуметтік салық – 26,5 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 15.08.2017 № 15/131 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 19/153 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Утвердить резерв акимата района в сумме 2000,0 тысяч тенге.
5. Принять к сведению, что из вышестоящего бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на дополнительную плату учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе и учителям заменяющих основных сотрудников на время их учебы – 4071,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 8640,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы – 21849,4 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 10211,0 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, строительство водоочистного сооружения и внутрипоселкового водопровода в селах Боранкуль и Сарга – 337497,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на обеспечение одноразовым горячим питанием учеников первого класса и затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования – 108250,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 40422,0 тысяч тенге;
абзац исключен решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.11.2017 № 19/153.
из областного бюджета по бюджетной программе развитие коммунального хозяйства – 2800,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 268691,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 67654,0 тысяч тенге.
реализация мероприятий, направленные на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы – 31180,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15.08.2017 № 15/131(вводится в действие с 01.01.2017); от 23.11.2017 № 19/153(вводится в действие с 01.01.2017).
6. В соответствии с пунктам 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, установить за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Аудан әкімдігінің резерві 2000,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
5. Жоғары тұрған бюджеттерден төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттер бөлінгені қаперге алынсын:
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге және олардың оқуы кезінде негізгі қызметкердің орнын ауыстырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 4071,0 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге - 8640,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 21849,4 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 10211,0 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша Боранқұл және Сарға селоларында су тазарту имаратын және кентішілік су құбырын салу – 337497,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен бірінші сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз ету және жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындарына – 108250,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау бюджеттік бағдарламасына – 40422,0 мың теңге;
абзац алынып тасталды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2017 №19/153 шешімімен.
облыстық бюджеттен коммуналдық шаруашылығын дамыту бюджеттік бағдарламасына – 2800,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша – 268691,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасына – 67654,0 мың теңге;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы аясында, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды жүзеге асыруға - 31180,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 15.08.2017 № 15/131 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2017 № 19/153 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

7. Установить единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельской местности в размере 12100 тенге.
8. Утвердить согласно приложениям 4, 5 и 6 "Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2017-2019 годы".
9. Утвердить перечень бюджетных программ на 2017 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 7.
10. "Перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год" реализуется согласно приложению 8.
11. "Объем трансфертов для местного самоуправления на 2017 год" реализуется согласно приложению 9.
12. "Перечень предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты 2017 году" реализуется согласно приложению 10.
13. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ж.Кайранов
Cекретарь районного
маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Бейнеуского
районного отдела экономики и финансов"
Е.Кадиров
"21" декабря 2016 год
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 8/70
Бюджет района на 2017 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.11.2017 № 19/153(вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

7. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12100 теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек белгіленсін.
8. "2017-2019 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі" қоса беріліп отырған 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. "2017 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі" қоса беріліп отырған 7 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
10. "2017 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" қоса беріліп отырған 8 - қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
11. "2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемі" қоса беріліп отырған 9 - қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
12. "2017 жылы әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі" қоса беріліп отырған 10 - қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
13. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
14. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
15. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Ж.Қайранов
Аудандық мәслихат
хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Е.Қадіров
" 21" желтоқсан 2016 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы №
8/70 шешімге 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 19/153 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. ЗАТРАТЫ
7 951 330,5
01
Государственные услуги общего характера
405 663,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18 814,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 814,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
158 056,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
158 056,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
135 109,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
135 109,0
Аппарат акима села Бейнеу
40 806,0
Аппарат акима села Боранкуль
14 398,0
Аппарат акима Самского сельского округа
11 567,0
Аппарат акима села Турыш
10 971,0
Аппарат акима села Толеп
8 722,0
Аппарат акима села Акжигит
15 032,0
Аппарат акима села Сынгырлау
8 664,0
Аппарат акима села Есет
9 229,0
Аппарат акима села Сарга
8 907,0
Аппарат акима села Тажен
6 813,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 135,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 135,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 003,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 003,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 045,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 045,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 772,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 772,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 887,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 887,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28 842,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

2. ШЫҒЫНДАР
7 951 330,5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
405 663,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18 814,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 814,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
158 056,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
158 056,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
135 109,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
135 109,0
Бейнеу ауылы әкімінің аппараты
40 806,0
Боранқұл ауылы әкімінің аппараты
14 398,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
11 567,0
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
10 971,0
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
8 722,0
Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты
15 032,0
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
8 664,0
Есет ауылы әкімінің аппараты
9 229,0
Сарға ауылы әкімінің аппараты
8 907,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
6 813,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 135,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 135,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 003,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 003,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 045,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 045,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 772,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 772,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 887,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 887,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
28 842,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
75 522,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
75 522,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
170 288,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23 872,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
119 367,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
13 687,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 362,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 040 000,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 040 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
657 695,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
657 695,0
004
Программа занятости
255 640,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44 616,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 283,0
010
Государственная адресная социальная помощь
26 697,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
221 441,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 861,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 053,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26 469,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 575,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 587,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
14 473,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 100 051,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 911 356,0
005
Развитие коммунального хозяйства
282 057,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 629 299,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
75 522,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
75 522,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
170 288,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 872,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
119 367,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
13 687,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 362,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 040 000,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 040 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
657 695,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
657 695,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
255 640,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44 616,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 283,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 697,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
221 441,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 861,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 053,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26 469,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 575,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 587,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
14 473,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 100 051,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 911 356,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
282 057,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 629 299,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Приложение 6
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 8/70
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2019 год
Фг
Адм
Пр.
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№8 /70 шешімге 6 қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ф. топ әкімші бағ Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту