Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 09 февраля 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 марта 2016 года № 2980. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 09.12.2016 № 238(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и с пунктом 2 статьи 5 и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года Тупкараганский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2016 год дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) лица, прошедшие курс лечения и реабилитации от наркозависимости и алкоголизма;
2) безработные женщины старше 50 лет;
3) безработные мужчины старше 55 лет.
2.       Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А. Алтынгалиева.
3.       Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Асауов

2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 ақпандағы № 18 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 наурызда № 2980 болып тіркелді. Күші жойылды Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 09.12.2016 № 238 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5 бабының 2 тармағына және 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Түпқараған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) есірткі тәуелділігінен және маскүнемдіктен емделу және оңалту курсынан өткен тұлғалар;
2) 50 жастан асқан жұмыссыз әйелдер;
3) 55 жастан асқан жұмыссыз ерлер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т.А.Алтынғалиевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Т. Асауов