О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 31/212 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания социальной помощи на основании контракта для активизации семьи(граждан)"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 4/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 августа 2016 года № 3123. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29 ноября 2016 года № 7/58
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.11.2016 № 7/58(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 3 статьи 10 и 6 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 31/212 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания социальной помощи на основании контракта для активизации семьи (граждан)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2772, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 24 июля 2015 года) следующие изменения:
в Правилах определения размера и порядка оказания социальной помощи на основании контракта для активизации семьи (граждан):
подпункты 3), 4) и 10) пункта 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3) ассистенты - лица, привлекаемые отделом занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния на договорной основе для проведения консультаций, собеседований с претендентом, обратившимся к акиму поселка, села, сельского округа (далее - аким сельского округа) для получения социальной помощи на контрактной основе (далее - СПКО), сопровождения лица (семьи) в период реализации социального контракта активизации семьи, мониторинга и составления отчета о проделанной работе;";
"4) консультанты по социальной работе - лица, привлекаемые отделом занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния на договорной основе для проведения консультаций, собеседованийс претендентом, обратившимся в отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния для получения СПКО, сопровождения лица (семьи) в период реализации социального контракта активизации семьи, проведения мониторинга и составления отчета о проделанной работе, взаимодействующие со специалистами органов и организаций социальной защиты населения, сельского хозяйства и иных организаций;";

Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 31/212 "Отбасының (азаматтардың) белсенділігін арттыру үшін келісімшарт негізіндегі әлеуметтік көмек көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 4/33 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 тамызда № 3123 болып тіркелді. Күші жойылды- Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 7/58 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 29.11.2016 № 7/58 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 10 бабының 3 тармағына және 24 бабының 6 тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 31/212 "Отбасының (азаматтардың) белсенділігін арттыру үшін келісімшарт негізіндегі әлеуметтік көмек көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2772 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 шілдеде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Отбасының (азаматтардың) белсенділігін арттыру үшін келісімшарт негізіндегі әлеуметтік көмек көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасында:
1 тармақтың 3), 4) және 10) тармақшалары келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) ассистенттер – келісімшарт негізіндегі әлеуметтік көмек (бұдан әрі- КНӘК) алу үшін кент, ауыл, ауылдық округ әкіміне (бұдан әрі - ауылдық округ әкімі ) жүгінген үміткермен консультациялар өткізу, әңгімелесу, отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын іске асыру кезеңінде адамды (отбасын) сүйемелдеу, атқарылған жұмыс туралы мониторинг жүргізу және есеп жасау үшін жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі шарт негізінде тартатын адамдар;";
"4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар – КНӘК алу үшін жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөліміне жүгінген өтініш берушімен консультациялар өткізу, әңгімелесу, отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын іске асыру кезеңінде адамды (отбасын) сүйемелдеу, атқарылған жұмыс туралы мониторинг жүргізу және есеп жасау үшін жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі шарт негізінде тартатын, халықты әлеуметтік қорғау, ауыл шаруашылығы органдары мен ұйымдарының және өзге де ұйымдардың мамандарымен өзара іс - қимыл жасайтын адамдар;";

"10) уполномоченный орган финансируемый за счет местного бюджета, осуществляющий оказание социальной помощи - государственное учреждение "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (далее-уполномоченный орган);".
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (Избен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии Беришбаева А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения "Тупкараганский
районный отдел занятости, социальных программ
и регистрации актов гражданского состояния"
Г.Бекбосинова
8 июля 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Толеген
8 июля 2016 года

"10) уәкілетті орган - жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын "Түпқараған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган);".
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы А.Берішбаева) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық жұмыспен қамту,
әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық
хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Г.Бекбосинова
8 шілде 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Төлеген
8 шілде 2016 жыл