Об установлении зоны санитарной охраны Терсакканского водозабора на участке скважин № 2, № 3, № 4 в городе Аркалык
Постановление акимата Костанайской области от 12 апреля 2016 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2016 года № 6371. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны Терсакканского водозабора на участке скважин № 2, № 3, № 4 в городе Аркалык согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Мухамбетов
Руководитель республиканского
Государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
Государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
_________________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 12 апреля 2016 года № 174
Зона санитарной охраны Терсакканского водозабора на участке скважин № 2, № 3, № 4 в городе Аркалык
Наименование источника водозабора Терсакканский водозабор на участке скважин: № 2, № 3, № 4
Размеры зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
Пло-щадь
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1 гектар
Длина – 348 метров Максимальная ширина – 310 метров
8,72 гектара
Длина – 3094,6 метра Максимальная ширина – 808 метров
212,5 гектара
Длина – 121,3 метра Максимальная ширина – 32,4 метра
0,348 гектара
Длина – 2508,4 метра Максимальная ширина – 32,4 метра
8,27 гектара
Длина – 123,4 метра Максимальная ширина – 29 метров
0,32
Длина – 2565,4 метра Максимальная ширина – 29,6 метров
8,46 гектара

Арқалық қаласындағы № 2, № 3, № 4 ұңғымалар учаскесінде Терісаққан су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 174 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 6371 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Арқалық қаласындағы № 2, № 3, № 4 ұңғымалар учаскесінде Терісаққан су тартуының санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ В. Нечитайло
Әімдіктің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 174 қаулысына қосымша
Арқалық қаласындағы № 2, № 3, № 4 ұңғымалар учаскесінде Терісаққан су тартуының санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I белдеу
II белдеу
III белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 2, № 3, № 4 ұңғымалар учаскесіндегі Терісаққан су тартуы
Радиусі – әр ұңғыма айналасында 50 метр
1 гектар
Ұзындығы – 348 метр Барынша ені – 310 метр
8,72 гектар
Ұзындығы – 3094,6 метр Барынша ені – 808 метр
212,5 гектар
Ұзындығы – 121,3 метр Барынша ені – 32,4 метр
0,348 гектар
Ұзындығы – 2508,4 метр Барынша ені – 32,4 метр
8,27 гектар
Ұзындығы – 123,4 метр Барынша ені – 29 метр
0,32
Ұзындығы – 2565,4 метр Барынша ені – 29,6 метр
8,46 гектар

Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зон санитарной охраны Терсакканского водозабора на участке скважин №№ 2-4 и комплексов водонапорных сооружений сел Жалгызтал, Целинное, Матросово, расположенных на землях, подчинҰнных акимату города Аркалык Костанайской области (заказчик – государственное коммунальное предприятие "Аркалыкская теплоэнергетическая компания).

Ескерту: "№ № 2-4 ұңғымалар учаскесінде Терісаққан су тартуының және Қостанай облысының Арқалық қаласы әкімдігінің қарамағындағы жерлерде орналасқан Жалғызтал, Целинное, Матросово ауылдары суайдауыш құрылыстары кешендерінің санитарлық қорғау аймағы" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймағының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Арқалық жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).