Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 13 июня 2016 года № 1377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июля 2016 года № 6535.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 14.03.2023 № 434 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить прилагаемый Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот, согласно приложению к настоящему постановлении.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 14.03.2023 № 434 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная курирующего социальные вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
от 13 июня 2016 года
№ 1377
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а так же размеры льгот
Сноска. Заголовок приложения - в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 14.03.2023 № 434 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети-школьники из многодетных и малообеспеченных семей
Бесплатно
3
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4
Ветераны Великой Отечественной Войны и приравненные к ним лица
Бесплатно
5
Спортсмены ветераны
Бесплатно
6
Школьники
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
8
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
* Примечание: данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.

Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 1377 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 шілдеде № 6535 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 14.03.2023 № 434 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі Заңының 48-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоса беріліп отырған мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру – сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 14.03.2023 № 434 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелерге жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов
Әкімдіктің
2016 жылғы 13 маусымдағы
№ 1377 қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру – сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 14.03.2023 № 434 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасыларының оқушы- балалары
Тегін
3
Балалар үйлерінен оқушы-балалар
Тегін
4
Ұлы Отан соғысының ардагерлері және оларға теңестірілген тұлғалар
Тегін
5
Спорт ардагерлері
Тегін
6
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
7
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
8
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
* Ескертпе: Осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданады.