О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 11 августа 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 августа 2016 года № 6591
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6109, опубликовано 14, 21, 28 января 2016года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2016 -2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3950094,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –1787933,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 27569,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17688,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2116904,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4032759,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 897064,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 897171,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов –107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 979729,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 979729,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 7867,0 тысяч тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 29555,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта здания средней школы № 6 города Лисаковска в сумме 2709,0 тысяч тенге;
на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карты занятости 2020 в сумме 1060,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 48 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 тамызда № 6591 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6109 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14, 21, 28 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3950094,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1787933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27569,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17688,0 мың теңге; трансферттер түсімдері бойынша – 2116904,0 мың теңге;
2) шығындар – 4032759,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 897064,0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 897171,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 979729,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 979729,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
аудандар және қалалардың деңгейінде ақшалай қаражаттарды оның ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілердің еңбекақылары бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 7867,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға 29555,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы № 6 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескере отырып жобалық– сметалық құжаттаманы әзірлеуге 2709,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 1060,0 мың теңге сомасында;

на компенсацию потерь, связанных с ожидаемым невыполнением доходной части, в сумме 341723,0 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 86634,0 тысячи тенге;
на реконструкцию дюкера через реку Тобол на питьевом водоводе между насосной первого подъема и насосной второго подъема поселка Октябрьский города Лисаковска в сумме 38761,0 тысяча тенге;
на реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой очистки воды от марганца в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 4815,0 тысяч тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей города Лисаковска (магистральные сети) в сумме 8836,0 тысяч тенге;
на реконструкцию канализационных сетей от коллектора станции биологической очистки до прудов накопителей города Лисаковска в сумме 7979,0 тысяч тенге;
на реконструкцию станции биологической очистки сточной воды в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 13283,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 656056,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 347071,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов в сумме 0,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии
Ш. Сигаева
Секретарь
городского маслихата
Г. Жарылкасымова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
______________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 августа 2016 года № 48
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 381
Бюджет города Лисаковска на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

күтілетін кіріс бөлігін орындамауға байланысты шығыстарды өтеуге 341723,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектiлерін салу және қайта жаңартуға 86634,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінің бірінші көтерілім сорғысы және екінші көтерілім сорғысы арасындағы ауыз су таратқышында Тобыл өзені арқылы өтетін дюкерді қайта жаңартуға 38761,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының Октябрь кентінде марганецтен су тазалауды орнату мен екінші көтерілім сорғы станциясын қайта жаңартуға 4815,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының су құбыры желілерін (магистральдық желілер) қайта жаңартуға 8836,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы биологиялық тазалау станциясының коллекторынан жинағыш тоғандарына дейін кәріз желілерін қайта жаңартуға 7979,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінде ағынды суды биологиялық тазалау станциясын қайта жаңартуға 13283,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар және ауылдық елді мекендерді дамытуға 656056,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен білім беру объектілерін салу және қайта жаңартуға 347071,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-3-тармағымен толықтырылсын:
"8-3. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде 0,1 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы
Ш. Сигаева
Қалалық
мәслихат хатшысы
Г. Жарылқасымова
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2016 жылғы 11 тамыздағы
№ 48 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 381 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

29 200,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 387,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 068,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
12 349,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 734,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 194,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 194,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечениязанятости и реализации социальных программ для населения
32 173,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
159,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
15 862,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
286 693,0
1
Жилищное хозяйство
56 281,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 060,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 060,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 691,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 691,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 793,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 066,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
512,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
215,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
29 555,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
29 555,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8 182,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
8 182,0
2
Коммунальное хозяйство
88 896,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 201,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

29 200,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 387,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 068,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
12 349,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 734,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 194,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 194,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 173,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
159,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15 862,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
286 693,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
56 281,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 060,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 060,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 691,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 691,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 793,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын үйымдастыру
5 066,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
512,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
215,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29 555,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 555,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 182,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 182,0
2
Коммуналдық шаруашылық
88 896,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 201,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі