О внесении изменений в решение маслихата от 25 февраля 2015 года № 252 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2016 года № 6317
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 25 февраля 2015 года № 252 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5422, опубликовано 10 апреля 2015 года в газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Жилищная помощь назначается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Алтынсаринского района" (далее – уполномоченный орган).
Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в отдел Алтынсаринского района Департамента "Центр обслуживания населения" филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Костанайской области (далее – Государственная корпорация) либо веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал) на альтернативной основе с заявлением и представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Уполномоченный орган предоставляет результат оказания жилищной помощи со дня сдачи пакета документов в Государственную корпорацию, а также при обращении на портал – 10 (десять) календарных дней".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Сарбасов
Секретаря Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Алтынсаринского района"
_________________ О. Банкова
1 апреля 2016 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Алтынсаринского
района"
____________________ Е. Павлюк
1 апреля 2016 года

Мәслихаттың 2015 жылғы 25 ақпандағы № 252 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 6317 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 25 ақпандағы № 252 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5422 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін "Алтынсарин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Департаментінің Алтынсарин ауданының бөлімі Қостанай облысы бойынша филиалының "Азаматтар үшін үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" бейкоммерциялық акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорациясы) жүгінеді немесе www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталына (бұдан әрі - портал) балама негізде өтінішпен және "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады";
3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған күннен бастап, сондай-ақ порталға өтініш берген кезде ұсынады - күнтізбелік 10 (он) күн".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы К. Сарбасов
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
"Алтынсарин ауданы әкiмдiгiнiң
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы
________________ О. Банкова
2016 жылы 1 сәуір
"Алтынсарин ауданы әкiмдiгiнiң
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
_________________ Е. Павлюк
2016 жылы 1 сәуір