О внесении изменения в решение маслихата от 8 июля 2015 года № 329 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Амангельдинского районного маслихата"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 марта 2016 года № 404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2016 года № 6236. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11 мая 2016 № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11.05.2016 № 27 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 8 июля 2015 года № 329 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Амангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5785, опубликовано 14 августа 2015 года в газете "Аманкелді арай") следущиее изменение:
в пункте 21 Положения, утвержденном указанным решением подпункт 11) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата
А. Саматов

Мәслихаттың 2015 жылғы 8 шілдедегі № 329 "Амангелді аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 404 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 6236 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 11.05.2016 № 27 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 8 шілдедегі № 329 "Амангелді аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5785 тіркелген, 2015 жылғы 14 тамызда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген ережедегі 21-тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
Ә. Саматов