Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 4 мая 2016 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 июня 2016 года № 6426.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15.09.2022 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Карабалыкского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15.09.2022 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карабалыкского района, курирующего вопросы жилищно-коммунального хозяйства.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 4 мая 2016 года № 98
Размер арендной платы за пользованием жилищем из государственного жилищного фонда
1. Поселок Карабалык, улица Логовая, дом 22, квартира 2, в размере 30,91 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. Поселок Карабалык, улица Кирова, дом 2, квартира 1, в размере 28,23 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. Поселок Карабалык, улица Кирова, дом 2, квартира 2, в размере 30,86 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. Поселок Карабалык, улица Советская, дом 19, квартира 2 в размере 28,87 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. Поселок Карабалык, улица Студгородок, дом 2, квартира 44, в размере 0,98 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 19, квартира 1, в размере 21,51 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;

Қарабалық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 98 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 маусымда № 6426 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 15.09.2022 № 182 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 97-бабының 1-тармағына, Қазакстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылык істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген), Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 15.09.2022 № 182 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық мәселелеріне басшылық ететін Қарабалық ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 4 мамырдағы
№ 98 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Қарабалық кенті, Логовая көшесі, 22 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 30,91 теңге көлемінде;
2. Қарабалық кенті, Киров көшесі, 2 үй, 1 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 28,23 теңге көлемінде;
3. Қарабалық кенті, Киров көшесі, 2 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 30,86 теңге көлемінде;
4. Қарабалық кенті, Советская көшесі, 19 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 28,87 теңге көлемінде;
5. Қарабалық кенті, Студгородок көшесі, 2 үй, 44 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 0,98 теңге көлемінде;
6. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 19 үй, 1 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 21,51 теңге көлемінде;

7. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 1, в размере 37,69 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 1а, в размере 46,8 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 2, в размере 45,12 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 2а, в размере 42,6 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
11. Поселок Карабалык, микрорайон Черемушки, дом 15, квартира 50, в размере 37,1 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. Поселок Карабалык, переулок Заводской, дом 5, квартира 5, в размере 2,15 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
13. Поселок Карабалык, переулок Проезжий, дом 1, квартира 1, в размере 26,11 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
14. Поселок Карабалык, улица Студгородок, дом 2, квартира 14, в размере 9,16 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
15. Поселок Карабалык, улица Заводская, дом 2, квартира 6, в размере 0,64 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
16. Поселок Карабалык, улица Титова, дом 16, квартира 9, в размере 0,3 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
17. Поселок Карабалык, улица Строительная, дом 2, квартира 8, в размере 0,54 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
18. Поселок Карабалык, улица Горького, дом 38, квартира 2, в размере 13,26 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
19. Поселок Карабалык, улица Гагарина, дом 24, в размере 26,72 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
20. Поселок Карабалык, улица Гоголя, дом 6, в размере 99,12 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
21. Поселок Карабалык, улица Гоголя, дом 33, квартира 3, в размере 0,55 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
22. Поселок Карабалык, улица Чехова, дом 7, квартира 7, в размере 9,73 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
23. Поселок Карабалык, улица Заводская, дом 9, в размере 7,65 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
24. Поселок Карабалык, улица Заводская, дом 24, в размере 3,62 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.

7. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 1 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 37,69 теңге көлемінде;
8. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 1а үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 46,8 теңге көлемінде;
9. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 2 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 45,12 теңге көлемінде;
10. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 2а үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 42,6 теңге көлемінде;
11. Қарабалық кенті, Черемушки шағын ауданы, 15 үй, 50 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 37,1 теңге көлемінде;
12. Қарабалық кенті, Заводская тұйық көшесі, 5 үй, 5 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 2,15 теңге көлемінде;
13. Қарабалық кенті, Проезжий тұйық көшесі, 1 үй, 1 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 26,11 теңге көлемінде;
14. Қарабалық кенті, Студгородок көшесі, 2 үй, 14 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 9,16 теңге көлемінде;
15. Қарабалық кенті, Заводская көшесі, 2 үй, 6 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 0,64 теңге көлемінде;
16. Қарабалық кенті, Титов көшесі, 16 үй, 9 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 0,3 теңге көлемінде;
17. Қарабалық кенті, Строительная көшесі, 2 үй, 8 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 0,54 теңге көлемінде;
18. Қарабалық кенті, Горький көшесі, 38 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 13,26 теңге көлемінде;
19. Қарабалық кенті, Гагарин көшесі, 24 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 26,72 теңге көлемінде;
20. Қарабалық кенті, Гоголь көшесі, 6 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 99,12 теңге көлемінде;
21. Қарабалық кенті, Гоголь көшесі, 33 үй, 3 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 0,55 теңге көлемінде;
22. Қарабалық кенті, Чехов көшесі, 7 үй, 7 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 9,73 теңге көлемінде.
23. Қарабалық кенті, Заводская көшесі, 9 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 7,65 теңге көлемінде;
24. Қарабалық кенті, Заводская көшесі, 24 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 3,62 теңге көлемінде.