О внесении изменения в решение областного маслихата (ХХХIV сессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 287/34 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств при амбулаторном лечении"
Решение маслихата Павлодарской области от 15 апреля 2016 года № 26/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 мая 2016 года № 5109. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14 июня 2018 года № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14.06.2018 № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (ХХХIV сессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 287/34 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств при амбулаторном лечении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4020, опубликовано 16 сентября 2014 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан бесплатные лекарственные средства, специализированные лечебные продукты при амбулаторном лечении за счет средств областного бюджета:
с заболеванием эпилепсия - препарат "Кеппра" (Леветирацетам);
с заболеванием муковисцидоз - препарат "Колистин" (Колистиметат), препарат "Тоби" (Тобрамицин) и специализированный лечебный продукт "Нутрикомп дринк плюс";
с заболеванием первичный иммунодефицит – препарат рекомбинантный интерферон гамма-1 "Имукин".".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Терентьев
Секретарь областного маслихата В. Берковский

Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХХIV сессиясы) 2014 жылғы 20 тамыздағы "Амбулаториялық емделу кезінде дәрі-дәрмектерді қосымша ұсыну туралы" № 287/34 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 26/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 мамырда № 5109 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 14.06.2018 № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХХIV сессиясы) 2014 жылғы 20 тамыздағы "Амбулаториялық емделу кезінде дәрі-дәрмектерді қосымша ұсыну туралы" № 287/34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекттік тіркеу тізілімінде № 4020 болып тіркелген және 2014 жылғы 16 қыркүйекте "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-ші тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтардың жеке санаттарына амбулаториялық емделу кезінде облыстық бюджет қаражаты есебінен тегін дәрі-дәрмек құралдары, бейімделген емдік өнімдері қосымша ұсынылатын болсын:
эпилепсия ауруына шалдыққандар үшін - "Кеппра" (Леветирацетам) препараты;
"муковисцидоз ауруына шалдыққандар үшін - "Колистин" (Колистиметат), "Тоби" (Тобрамицин) препараты, "Нутрикомп дринк плюс" мамандандырылған емдік тағамы;
алғашқы иммунодефицит ауруына шалдыққандар үшін – "Имукин" интерферон гамма-1 рекомбинанттық препараты".".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихатының әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Терентьев
Облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский