Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 6 сентября 2016 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 октября 2016 года № 5242. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 11 сентября 2017 года № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ақтоғай ауданының ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 204 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қазанда № 5242 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 223 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 11.09.2017 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 11.09.2017 № 223 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: