Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Майского района на 2017 год
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 14 ноября 2016 года № 223/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2016 года № 5279. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 9 июня 2017 года № 112/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Май ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 223/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қарашада № 5279 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 112/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 09.06.2017 № 112/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан № 412 от 26 мая 2016 года, в целях обеспечения занятости лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации, испытывающих трудности в поисках работы, акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 09.06.2017 № 112/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына және Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылық көретін бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмыспен қамтуды камтамасыз ету мақсатында, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях Майского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Майского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 2.

1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Май ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Май ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.