О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 3 июля 2015 года № 3/420 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"
Постановление акимата города Алматы от 08 апреля 2016 года № 2/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 05 мая 2016 года № 1284. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 28.02.2020 № 1/56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 28.02.2020 № 1/56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 1112 "О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 495 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере туризма", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 3 июля 2015 года № 3/420 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1189, опубликованное 6 августа 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в пункте 2 постановления слова "Управлению туризма города Алматы" заменить словами: Коммунальному государственному учреждению "Управление туризма и внешних связей города Алматы";
в пункте 1 регламента, утвержденного указанным постановлением:
слова "Управление туризма города Алматы" заменить словами: "Управление туризма и внешних связей города Алматы";
в заголовке:
в пункте 1:
в регламенте, утвержденном указанным постановлением:
название государственной услуги изложить в следующей редакции:
"Туристік ақпаратты; оның ішінде туристік әлеует; туризм объектілері мен туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпаратты беру",
вносится изменение только на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Управлению туризма и внешних связей города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.

Алматы қаласы әкімдігінің "Туристік, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 3 шілдедегі № 3/420 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 08 сәуірдегі № 2/123 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 мамырда № 1284 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 28.02.2020 № 1/56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 28.02.2020 № 1/56 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 1112 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 495 "Туризм саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Туристік, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 3 шілдедегі № 3/420 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1189 тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2015 жылғы 6 тамызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 2 тармағындағы "Алматы қаласы Туризм басқармасы" сөздері "Алматы қаласы Туризм және сыртқы байланыстар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі" сөздеріне ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген регламенттің 1 тармағындағы: "Алматы қаласы Туризм басқармасы" сөздері "Алматы қаласы Туризм және сыртқы байланыстар басқармасы" сөздеріне ауыстырылсын;
атауындағы:
1 тармақтағы:
аталған қаулымен бекітілген регламенттегі:
мемлекеттік көрсетілетін қызмет атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Туристік ақпаратты; оның ішінде туристік әлеует; туризм объектілері мен туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпаратты беру",
өзгеріс тек қазақ тілінде енгізіледі, орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Алматы қаласы Туризм және сыртқы байланыстар басқармасы осы қаулының интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек