О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2016 года N 7/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2016 года N 3965
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 24/18 "Об утверждении Регламента Северо-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2014 года № 2682, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 29 апреля 2014 года в газете "Северный Казахстан").
2) решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/9 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2015 года под № 3069, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 3 февраля 2015 года в газете "Северный Казахстан")
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Г. Бустекова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы N 7/11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда N 3965 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 24/18 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2682 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірде "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2014 жылғы 29 сәуірде "Северный Казахстан" газетінде жарияланған);
2) "Солтүстік Қазақстан облысында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 10 қазандағы № 6/9 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 ақпан № 3069 болып тіркелген, "2015 жылғы 3 ақпанда "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2015 жылғы 3 ақпанда "Северный Казахстан" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
VII сессиясының төрағасы
Ғ. Бөстекова
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы
В. Бубенко