Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 марта 2016 года № 3646. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года N 117
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 04.05.2016 N 117 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, в которых будут проведены общественные работы, их виды и объемы (далее по тексту - Перечень).
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения отдела занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 360 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 360 человек.
4. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, согласно действующему законодательству Республики Казахстан на соответствующий финансовый год. Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
5. Условия общественных работ определяются нормальной продолжительностью рабочего времени, пятидневной рабочей неделей с двумя выходными днями. Исходя из условий труда, может устанавливаться режим гибкого рабочего времени, предусмотренный условиями трудового договора.
6. Признать утратившим силу постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 156 "Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3254 от 20 мая 2015 года, опубликовано 1 июня 2015 года в районной газете "Есіл Өңірі", 1 июня 2015 года в районной газете "Новости Приишимья").

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 21 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 наурызда N 3646 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы N 117 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 04.05.2016 N 117 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері (бұдан әрі мәтін бойынша – Тізбе) бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 360 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 360 адам.
4. Қаржылық жылға сәйкес Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмысшылардың ең төменгі жалақы көлемінде еңбекақы белгіленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Қоғамдық жұмыстардың шарттары бес күн ұзақтығымен, екі демалыс күнімен қалыпты жұмыс аптасы белгіленеді. Еңбек жағдайларын ескере, еңбек шартымен көзделген жұмыс уақытының икемді кестесі белгіленуі мүмкін.
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 156 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 20 мамырдағы № 3254 тіркелді, 2015 жылғы 1 маусымдағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2015 жылғы 1 маусымдағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Дудов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции района
имени Габита Мусрепова
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
8 февраля 2016 года
Н. Рязанцева

7. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімі
В. Дудов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2016 жылғы 8 ақпан
Н. Рязанцева

Утвержден постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года № 21
Перечень организаций района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, в которых будут проведены общественные работы, их виды и объемы
№ п\п
Наименование организации
Количество человек
Виды общественных работ
Объемы работ
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова"
1
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии регистрации актов гражданского состояния
Работа с архивом, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии регистрации актов гражданского состояния - 3000 дел
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега улиц –
1200 квадратных метров, территория площади – 450 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 210 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 727 дворов
2
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 1500 метров, посадка саженцев - 30 штук, разбивка клумб - 20 клумб, побелка заборов – 120 метров. Очистка от снега на территории площади –
1200 квадратных метров, прополка сорной травы – 150 метров, обрезка деревьев - 25 штук, побелка деревьев - 30 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника
в селе Старобелка
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 409 дворов
2
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади –
650 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников –
2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 25 штук, побелка столбов - 140 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 7750 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев
- 30 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 151 дворов
2
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Дружбинского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
3
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 1500 метров, прополка сорной травы - 500 метров, обрезка деревьев - 70 штук, вырубка веток - 150 кустарников, побелка деревьев - 70 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
3
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 858 дворов
2
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокалажарского сельского округа"
района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 1800 квадратных метров, побелка деревьев и столбов –
170 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников –
2 штуки, разбивка клумб и посадка цветов -10 клумб, скашивание травы по улицам - 1000 метров, уборка центральной площади –
900 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село –
6500 квадратных метров
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 296 дворов
2
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории площади - 520 квадратных метров, обрезка деревьев - 50 штук, побелка столбов и деревьев – 70 штук, прополка и полив клумб – 10 клумб, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 3 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 198 дворов
2
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ломоносовского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
4
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 800 квадратных метров, побелка деревьев - 40 штук, высадка цветов рассады и полив –
5 клумб, покраска, побелка заборов - 130 метров, очистка от мусора возле памятников – 3 штуки
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 924 двора
2
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Нежинского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
9
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 880 квадратных метров, прополка территорий улиц от сорной травы - 1500 метров, посадка деревьев - 20 штук, обрезка и вырубка молодой поросли –
120 деревьев, уборка от мусора возле памятника
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
6
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1600 дворов
2
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
74
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села –
15200 метров, уборка мусора по обочинам дорог - 30 километров, прополка сорной растительности по улицам, по обочинам дорог –
4800 метров. Очистка от снега на территории площади –
1500 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 3 штуки, обрезка деревьев - 460 штук, вырубка веток, кустарников, побелка деревьев –
520 штук, побелка, покраска скамеек
- 30 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
20
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 2500 дворов
2
3
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 233 дела
6
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора –
1500 квадратных метров, обрезка веток с деревьев - 25 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев
по улицам сел - 40 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 667 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 163 дела
6
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Рузаевского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
51
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Ежедневная уборка мусора вручную на площади, около акимата общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село –
6500 метров, обкос травы вдоль дороги при въезде в село –
2300 метров, обрезка деревьев –
120 штук, побелка столбов –
210 штук, погрузка мусора вручную - 9 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников – 3 штуки
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
8
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 2600 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 580 дел
6
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Салкынкольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка территории в центре села от снега и льда - 1200 квадратных метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, уборка от мусора на территории села –
5200 квадратных метров, обрезка деревьев -120 штук, разбивка клумб – 20 клумб, очистка от снега от водосточных труб – 7 труб
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 134 дворов
2
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тахтабродского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 21 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
р/с№
Ұйым атауы
Адам саны
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Жұмыстар көлемі
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (ай)
Қаржыландыру көзі
1.
"Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1
Азаматтық хал актілерін тіркеу желісі бойынша мұрағат құжаттарымен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
Мұрағатпен жұмыс, азаматтық хал актілерін тіркеу желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 3000 іс
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазарту –
1200 шаршы метр, алаң аумағы –
450 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау - 3200 метр, арам шөптерді жұлу - 450 метр, ағаштарды кесу –
120 дана, бұтақтарды кесу - 210 бұта, ағаштарды әктеу - 120 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау ішінара жөндеу
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 727 аула
2
3.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау –
1500 метр, көшеттерді егу - 30 дана, гүлзарларды отырғызу - 20 гүлзар, дуалдарды әктеу - 120 метр. Алаң аумағын қардан тазарту –
1200 шаршы метр, арам шөптерді жұлу - 150 метр, ағаштарды кесу –
25 дана, ағаштарды әктеу - 30 дана, Старобелка ауылындағы ескерткішті әктеу, сырлау, ішінара жөндеу
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 409 аула
2
4.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаң аумағын қоқыстан тазалау - 650 шаршы метр, ауылға кірме жолды және жол шеттерін қардан тазалау - 10000 метр, ағаштарды әктеу - 40 дана, ескерткіштерді ішінара жөндеу, әктеу, сырлау - 2 дана, ағаштарды әктеу –
40 дана, көшеттерді отырғызу –
25 дана, бағаналарды әктеу -140 дана, ауыл жолдары бойындағы шөпті шабу - 7750 метр, гүлзарды отырғызу, арамшөп жұлу және суару - 5 гүлзар, ағаштарды кесу - 30 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 151 аула
2
5.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау –
1500 метр, арам шөптерді жұлу –
500 метр, ағаштарды кесу – 70 дана, бұтақтарды кесу - 150 бұта, ағаштарды әктеу - 70 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
3
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 858 аула
2
6.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Қоқыстан тазалау – 1800 шаршы метр, ағаштар мен бағаналарды әктеу –
170 дана, ескерткіштерді ішнара жөндеу, әктеу, сырлау - 2 дана, гүлзарды отырғызу және гүл егу –
10 гүлзар, көшелер бойындағы шөптерді шабу -1000 метр, орталық аланды қоқыстан тазарту - 900 шаршы метр, ауылға кірме жолды және жол шеттерін қардан тазарту - 6500 шаршы метр
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 296 аула
2
7.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық аланды қоқыстан тазалау - 520 шаршы метр, ағаштары кесу –
50 дана, ағаштар мен бағаналарды әктеу - 70 дана, гүлзарларда арам шөп жұлу және суару - 10 гүлзар, ескерткіштерді ішнара жөндеу, әктеу, сырлау - 3 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 198 аула
2
8.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Қоқыстан тазалау– 800 шаршы метр, ағаштар әктеу - 40 дана, гүлдер, көшеттер егу, суару - 5 гүлзар, қоршауларды сырлау, әктеу –
130 метр, ескерткіштер маңын қоқыстан тазарту - 3 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 924 аула
2
9.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Қоқыстан тазалау – 880 шаршы метр, көшелердің аумақтарында арам шөп жұлу - 1500 метр, ағаштарды отырғызу - 20 дана, жас бұтақтарды кесу және шабу - 120 ағаш, ескерткіш маңын қоқыстан тазалау
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
6
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 1600 аула
2
10.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
74
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл көшелерін қоқыстан тазалау - 15200 метр, жол жиектерін қоқыстан тазарту - 30 километр, көшелер бойындағы және жол жиектеріндегі арам шөптерді жұлу - 4800 метр. Алаң аумағын қардан тазарту - 1500 шаршы метр, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 3 дана, ағаштарды кесу - 460 дана, бұтақтар мен бұталарды кесу, ағаштарды әктеу - 520 дана, орындықтарды әктеу, сырлау - 30 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
20
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 2500 аула
2
3
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 233 іс
6
11.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақтарды қоқыстан тазалау –
1500 шаршы метр, ағаштардың бұтақтарын кесу - 25 ағаш, ескерткіштерді ішінара жөндеу, әктеу, сырлау - 2 дана, ауылдар көшелерінің бойына көшеттер егу - 40 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 667 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 163 іс
12.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
51
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Алаңды, әкімдік маңын қолмен күн сайын қоқыстан тазалау –
2000 шаршы метр, ауылға кірме жолды және жол шеттерін қардан тазалау - 6500 метр, ауылға кірме жолдың бойындағы шөпті шабу –
2300 метр, ағаштарды кесу - 120 дана, бағаналарды әктеу - 210 дана, қоқысты қолмен арту - 9 арба, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 3 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
8
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 2600 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 580 іс
6
13.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл орталығының аумағын қар мен мұздан тазарту - 1200 шаршы метр, ескерткішті әктеу, сырлау, ішінара жөндеу, ауыл көшелерін қоқыстан тазалау - 5200 шаршы метр, ағаштарды кесу - 120 дана, гүлзарды отырғызу - 20 гүлзар, суағарларды қардан тазарту - 7 құбыр
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 134 аула
2
14.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора - 2200 квадратных метров, обкос сорной травы по улицам - 1300 метров, вырубка сухих кустарников и деревьев - 30 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 5 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 800 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 262 дела
6
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Червонного сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 644 дворов
2
Бюджет района имени Габита Мусрепова
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чистопольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
46
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории площади - 2500 квадратных метров, посадка саженцев - 250 штук, побелка столбов – 180 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 5 штук. Очистка от снега вдоль улиц –
15 километров, прополка сорной травы - 2500 метров, обрезка деревьев - 160 штук, вырубка веток - 350 кустарников
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
10
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1200 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей
до 18 лет
Формирование дел - 397 дел
6
2
Оказание помощи в охране здания Дома культуры
Дом культуры - 3200 квадратных метров
6
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории площади - 1200 квадратных метров, стрижка кустарников –
40 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, уборка и очистка от снега на остановке
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 368 дворов
2
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега –
800 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 250 метров, обрезка деревьев и вырубка кустарников –
20 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, покраска забора -120 метров, разбивка клумб - 3 клумб, прополка сорной растительности - 300 метров
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 500 квадратных метров
4
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 173 дворов
2
19.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции района имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
2
Оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Работа с архивом, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии прав на недвижимое имущество - 5000 дел, работа с архивом, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии регистрации юридических лиц –
500 дел, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии организационно-контрольной работы – 100 дел
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Оказание помощи при исполнении исполнительных документов
Работа с исполнительными документами – 1964 дела
6

Қоқыстан тазалау – 2200 шаршы метр, көшелер бойындағы арам шөпті шабу - 1300 метр, қураған бұталар мен ағаштарды кесу - 30 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 5 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Үй-үйді аралау - 800 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау - 262 іс
6
15.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 644 аула
2
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
16.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Чистопол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
46
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Алаң аумағын қоқыстан тазалау –
2500 шаршы метр, көшеттер егу –
250 дана, бағаналарды әктеу –
180 дана, ескерткіштерді ішінара жөндеу, әктеу, сырлау - 5 дана. Көшелер бойын қардан тазарту –
15 километр, арам шөп жұлу –
2500 метр, ағаштарды кесу - 160 дана, бұтақтарды кесу - 350 бұта
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
10
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Үй-үйді аралау - 1200 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау - 397 іс
6
2
Мәдениет үйі ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Мәдениет үйі - 3200 шаршы метр
6
17.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Алаң аумағын қоқыстан тазалау –
1200 шаршы метр, бұталарды қырқу - 40 дана, ескерткішті ішінара жөндеу, әктеу, сырлау, аялдаманы қардан тазалау және жинау
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 368 аула
2
18.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Ауылдық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақтарды қардан тазарту –
800 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау - 250 метр, ағаштарды кесу және бұталарды шабу - 20 ағаш, ескерткішті ішінара жөндеу, әктеу, сырлау, дуалды сырлау – 120 метр, гүлзарлар отырғызу - 3 гүлзар, арам шөпті жұлу - 300 метр
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Жылыту маусымында әкімдік ғимаратын жылытуға көмек көрсету.
Әкімдік ғимараты - 500 шаршы метр
4
2
Шаруашылық кітаптардағы жазбаларды нақтылау үшін аула аралау
Аула аралау - 173 аула
2
19.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
2
Жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмысқа көмек көрсету; құжаттарды сақтауға дайындауға және өңдеуге көмек көрсету
Мұрағатпен жұмыс, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 5000 іс, мұрағатпен жұмыс, заңды тұлғаларды тіркеу желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 500 іс, ұйымдастыру-бақылау жұмысы желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 100 іс
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Атқару құжаттарын орындауға көмек көрсету
Атқару құжаттарымен жұмыс – 1964 іс
6