Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 августа 2016 года № 3851. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 ноября 2018 года № 336
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 09.11.2018 № 336 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 160 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3253 от 20 мая 2015 года, опубликовано 1 июня 2015 года в районной газете "Есіл Өңірі", 1 июня 2015 года в районной газете "Новости Приишимья").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Дудов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
28 июня 2016 года
Е. Адильбеков
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года № 187
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области

Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 187 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 тамызда № 3851 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 09.11.2018 № 336 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 160 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 3253 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2015 жылғы 1 маусымдағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2015 жылғы 1 маусымдағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімі
В. Дудов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
хатшысы
2016 жылғы 28 маусым
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 187 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

1. Должности специалистов в области здравоохранения:
1) руководитель районной больницы, районной поликлиники, районного диспансера;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
3) заведующие клиническими (отделениями скорой медицинской помощи, дневным стационаром, поликлиникой) и параклиническими поздразделениями подразделениями государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
4) врачи всех специальностей;
5) зубной врач;
6) медицинская (ий) сестра (брат);
7) акушерка;
8) лаборант;
9) фармацевт;
10) фельдшер;
11) специалист-психолог;
12) социальный работник;
13) статистик;
14) диетическая сестра;
15) инструктор-дезинфектор.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель отдела Центра занятости населения районного значения;
2) специалист структурного подразделения центра занятости;
3) заведующий отделением надомного обслуживания являющийся структурным подразделением организации районного значения;
4) консультант по социальной работе;
5) социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
6) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
7) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
3. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) учителя всех специальностей;
4) социальный педагог;
5) заведующий библиотекой;
6) библиотекарь;
7) педагог-психолог;
8) учитель-логопед;
9) воспитатель;
10) помощник воспитателя;
11) медицинская сестра;
12) вожатый;
13) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
14) музыкальный руководитель;
15) инструктор по плаванию;
16) инструктор по физкультуре;
17) руководитель методического кабинета;
18) методист;
19) мастер.
4. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) заведующий библиотекой;
4) библиограф;
5) библиотекарь;
6) аккомпаниатор;
7) аккомпаниатор-концертмейстер;
8) звукорежиссер;
9) культорганизатор;
10) методист;
11) музыкальный руководитель;
12) художественный руководитель;
13) хореограф;
14) художник;
15) редактор.
5. Должности специалистов в области спорта:

1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық аурухананың, аудандық емхананың, аудандық диспансердің басшысы;
2) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын құрылымдық бөлімшелерінің клиникалық (жедел медициналық көмек көрсету бөлімшелерінің, күндізгі стационардың, емхананың) және параклиникалық бөлімшелерінің меңгерушілері;
4) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
5) тіс дәрігері;
6) мейіргер;
7) акушер;
8) зертханашы;
9) фармацевт;
10) фельдшер;
11) психолог маман;
12) әлеуметтік қызметкер;
13) статистик;
14) диеталық мейіргер;
15) нұсқаушы-дезинфектор.
2. Әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар Жұмыспен қамту орталығының бөлім басшысы;
2) жұмыспен қамту орталығының құрылымдық бөлімшесінің маманы;
3) аудандық маңызы бар ұйымның құрылымдық бөлімшесі болып табылатын үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
5) арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
6) қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
7) психоневрологиялық аурулары бар жасы 18-ден асқан мүгедек балаларға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
3. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
4) әлеуметтік педагог;
5) кітапхананың меңгерушісі;
6) кітапханашы;
7) педагог-психолог;
8) мұғалім-логопед;
9) тәрбиеші;
10) тәрбиешінің көмекшісі;
11) мейірбике (мейіргер)
12) тәлімгер;
13) бастапқы әсери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;
14) музыкалық жетекші;
15) жүзу бойынша нұсқаушы;
16) дене тәрбиесі нұсқаушы;
17) әдістеме кабинетінің жетекшісі,
18) әдіскер;
19) шебер.
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлімінің басшысы;
2) мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлімі басшысының орынбасары;
3) кітапхана меңгерушісі;
4) библиограф;
5) кітапханашы;
6) аккомпаниатор;
7) аккомпаниатор-концертмейстер;
8) дыбыс режиссері;
9) мәдени ұйымдастырушы;
10) әдіскер;
11) музыкалық жетекші;
12) көркемдік жетекші;
13) хореограф;
14) суретші;
15) редактор.
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:

1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) инструктор;
4) методист;
5) тренер-преподаватель.

1) аудандық маңызы бар және облыстық маңызы бар қаланың мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) аудандық маңызы бар және облыстық маңызы бар қаланың мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) нұсқаушы;
4) әдіскер;
5) жаттықтырушы-оқытушы.