Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года N 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 февраля 2016 года N 3628. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2019 года № 153
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2019 № 153 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Уалихановской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области З.К.Мусабаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 20 февраля 2016 года.
Аким Уалихановского района А.Турегельдин
"СОГЛАСОВАНО"
председатель
Уалихановской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
12 февраля 2016 года
Б. Хасенеев
Приложение 1 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области № 23" от 12 февраля 2016 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Актуесайский сельский округ
1
село Актуесай
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Актуесай, улица Жумабаева, 19
Амангельдинский сельский округ
2
село Амангельды
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Амангельды, улица Школьная, 1
Бидайыкский сельский округ
3
село Бидаик
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Бидайык, улица Жапарова, 36
Кайратский сельский округ
4
село Кайрат
информационный стенд возле центрального входа здания центра досуга, расположенного по адресу: село Кайрат, улица Богенбая, 19
Карасуский сельский округ
5
село Аккудык
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Аккудык, улица Мира, 23
Каратерекский сельский округ
6
село Каратерек
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Каратерек, улица Торговая, 1
Кишкенекольский сельский округ
7
село Кишкенеколь
информационный стенд возле центрального входа здания Уалихановский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области, расположенного по адресу: село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 80
Коктерекский сельский округ
8
село Мортык
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Мортык, улица Интернациональная, 19
Кулыкольский аульный округ
9
село Кулыколь
информационный стенд возле центрального входа Кулыкольского сельского клуба, расположенного по адресу: село Кулыколь, улица Габдуллина, 34
Тельжанский сельский округ
10
село Тельжан
информационный стенд возле центрального входа здания государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Тельжан, улица Целинная
Акбулакский сельский округ
11
село Акбулак
информационный стенд возле центрального входа здания Акбулакского сельского клуба, расположенного по адресу: село Акбулак, улица Ленина, 11

Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы N 23 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 ақпанда N 3628 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 153 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 11.07.2019 № 153 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Уәлиханов аудандық сайлау комиссиясымен бірге (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында орналастыру орындары 1 қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында 2 қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппарат басшысына З.К.Мұсабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 20 ақпанында пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі А. Төрегелдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
2016 жылғы 12 ақпан
Б.Хасенеев
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 23 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттарының сайлаушылармен кездесу өткізу үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді-мекеннің атауы
Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ақтүйесай ауылдық округі
1
Ақтүйесай ауылы
Ақтүйесай ауылы, Жұмабаев көшесі, 19 мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Амангелді ауылдық округі
2
Амангелді ауылы
Амангелді ауылы, Школьная көшесі, 1 мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Бидайық ауылдық округі
3
Бидайық ауылы
Бидайық ауылы, Жапаров көшесі, 36 мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Қайрат ауылдық округі
4
Қайрат ауылы
Қайрат ауылы, Бөгенбай көшесі, 19 үй мекенжайында орналасқан демалу орталығы ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Қарасу ауылдық округі
5
Аққұдық ауылы
Аққұдық ауылы, Мир көшесі, 23 мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Қаратерек ауылдық округі
6
Қаратерек ауылы
Қаратерек ауылы, Торговая көшесі, 1 мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Кішкенекөл ауылдық округі
7
Кішкенекөл ауылы
Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 80 мекенжайы бойынша Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалының Уәлиханов ауданы бойынша бөлімі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Көктерек ауылдық округі
8
Мортық ауылы
Мортық ауылы, Интернациональная көшесі, 19 мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Қулыкөл ауылдық округі
9
Қулыкөл ауылы
Қулыкөл ауылы, Ғабдуллин көшесі, 34 мекенжайы бойынша Қулыкөл ауылдық клубтың ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Телжан ауылдық округі
10
Телжан ауылы
Телжан ауылы, Целинная көшесі, мекенжайы бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Ақбұлақ ауылдық округі
11
Ақбұлақ ауылы
Ақбұлақ ауылы, Ленин көшесі, 11 мекенжайы бойынша Ақбұлақ ауылдық клубтың ғимаратының орталық кiреберiс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд

Приложение 2 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области № 23 от 12 февраля 2016 года
Перечень помещений для проведения встреч всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Актуесайский сельский округ
1
село Актуесай
читальный зал Актуесайской сельской библиотеки, расположенной по адресу: село Актуйесай, улица Жумабаева, 18
Амангельдинский сельский округ
2
село Амангельды
актовый зал государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Амангельды, улица Школьная, 1
Бидайыкский сельский округ
3
село Бидайык
читальный зал Бидайыкской сельской библиотеки, расположенной по адресу: село Бидайык, улица Магау Жапарова, 36
Кайратский сельский округ
4
село Кайрат
здания центра досуга, расположенного по адресу: село Кайрат, улица Богенбая, 19
Карасуский сельский округ
5
село Аккудык
здание Аккудыкской сельской библиотеки, расположенной по адресу: село Аккудык, улица Мира, 23
Каратерекский сельский округ
6
село Каратерек
читальный зал Каратерекской сельской библиотеки, расположенной по адресу: село Каратерек, улица Торговая, 8
Кишкенекольский сельский округ
7
село Кишкенеколь
зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия Районного дома культуры государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Уалихановского района" Северо-Казахстанской области, расположенного по адресу: село Кишкенеколь, улица Жамбыла, 74
Коктерекский сельский округ
8
село Мортык
зал Мортыкского сельского клуба, расположенного по адресу: село Мортык, улица Интернациональная, 13
Кулыкольский аульный округ
9
село Кулыколь
актовый зал коммунального государственного учреждения "Ауэзовская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Кулыколь, улица Ауэзова, 2
Тельжанский сельский округ
10
село Тельжан
читальный зал Тельжанской сельской библиотеки, расположенной по адресу: село Тельжан, улица Школьная,1
Акбулакский сельский округ
11
село Акбулак
актовый зал коммунального государственного учреждения "Чеховская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: село Акбулак, улица Ленина, 12

Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 23 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттарының сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар Тізімі
Елді-мекеннің атауы
Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттарының сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар
Ақтүйесай ауылдық округі
1
Ақтүйесай ауылы
Ақтүйесай ауылы, Жұмабаев көшесі, 18 мекенжайы бойынша орналасқан Ақтүйесай ауылдық кітапхананың оқу залы
Амангелді ауылдық округі
2
Амангелді ауылы
Амангелді ауылы, Школьная көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Бидайық ауылдық округі
3
Бидайық ауылы
Бидайық ауылы, Мағау Жапаров көшесі, 36 мекенжайы бойынша орналасқан Бидайық ауылдық кітапхананың оқу залы
Қайрат ауылдық округі
4
Қайрат ауылы
Қайрат ауылы, Бөгенбай көшесі, 19 мекенжайы бойынша орналасқан демалу орталығының ғимараты
Қарасу ауылдық округі
5
Аққұдық ауылы
Аққұдық ауылы, Мир көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан Аққұдық ауылдық кітапхананың ғимараты
Қаратерек ауылдық округі
6
Қаратерек ауылы
Қаратерек ауылы, Торговая көшесі, 8
мекенжайы бойынша орналасқан Қаратерек ауылдық кітапхананың оқу залы
Кішкенекөл ауылдық округі
7
Кішкенекөл ауылы
Кішкенекөл ауылы, Жамбыл көшесі, 74 мекенжайы бойынша орналасқан Солтүстік Қазақстан облысы "Уәлиханов ауданының мәдениет және тілдер дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Аудандық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
Көктерек ауылдық округі
8
Мортық ауылы
Мортық ауылы, Интернациональная көшесі, 13 мекенжайы бойынша Мортық ауылдық клубтың залы
Қулыкөл ауылдық округі
9
Қулыкөл ауылы
Қулыкөл ауылы, Ауэзов көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Ауезов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Телжан ауылдық округі
10
Телжан ауылы
Телжан ауылы, Школьная көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан Телжан ауылдық кітапхананың оқу залы
Ақбұлақ ауылдық округі
11
Ақбұлақ ауылы
Ақбұлақ ауылы, Ленин көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Чехов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы