О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 1 июня 2015 года № 39/2 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по району Шал акына"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2016 года № 46/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 марта 2016 года № 3665. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 23/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30.03.2018 № 23/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 1 июня 2015 года № 39/2 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по району Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3291 от 1 июля 2015 года, опубликовано 10 июля 2015 года в районной газете "Парыз", 10 июля 2015 года в районной газете "Новатор") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат района Шал акына РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Повысить на 50 процентов базовые ставки земельного налога, установленные статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Кодекс).
Положение настоящего пункта не распространяются на земельные участки, указанные в статье 386 Кодекса".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХLVI сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
К. Сактанов
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н.Дятлов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по району Шал акына
Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета
Государственных доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
23 февраля 2016 года
Ахметкалиев Н.С.

"Шал ақын ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 39/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 46/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда N 3665 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 30.03.2018 № 23/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шал ақын ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 39/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 1 шілдеде 3291 нөмірімен тіркелген, аудандық "Парыз" газетінде 2015 жылғы 10 шілдеде, аудандық "Новатор" газетінде 2015 жылғы 10 шілдеде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген шешімге кіріспе сөзбасы келесі басылымда баяндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386 бабы 5 тармағына, 387 бабы 1 тармағына, 444 бабы 1 тармағына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:";
1 бөлім келесі басылымда баяндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) (бұдан әрі - Кодекс) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 379, 381, 383 баптарымен бекітілген жер салығының базалық төлемақылары 50 пайызға жоғарылатылсын.
Осы бөлімнің қағидасы Кодекстің 386 бабында көрсетілген жер телімдеріне қолданылмайды".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХLVІ сессиясының төрағасы
К. Сақтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі
Мемлекеттік кіріс комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
Мемлекеттік кіріс
департаментінің
Шал ақын ауданы бойынша
Мемлекеттік кіріс басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2016 жылғы 23 ақпан
Н.С. Ахметқалиев