О внесении изменения в некоторые постановления акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 11 мая 2016 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июня 2016 года № 3537. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 29 июня 2023 года № 101
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 29.06.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в некоторые постановления акимата Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Накпаева С.Ж. – заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
"Согласовано"
Исполняющий обязанности
Руководителя республиканского
государственного учреждения
"Жайык-Каспийская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"11" 05.2016 года
Г. Азидуллин
"Согласовано"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии по
Атырауской области Комитета
экологического регулирования,
контроля и государственной
инспекции в нефтегазовом
комплексе Министерства
энергетики Республики Казахстан"
Е. Куанов
"11" 05.2016 года
"Согласовано"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Атырауской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
У. Зинуллин
"11" 05.2016 года
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от 11 мая 2016 года № 96
Изменение, которое вносится в некоторые постановления акимата Атырауской области
1. В постановлении акимата Атырауской области от 25 марта 2010 года № 66 "Об установлении границ водоохранных зон и полос рек Урал и Кигач в пределах Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2564, опубликовано 6 мая 2010 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
преамбулу изложить в следующей редакции:

Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 96 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 маусымда № 3537 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 101 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.06.2023 № 101 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгеріс енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Жайық-Каспий бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
2016 жылғы "11"05
Г. Азидуллин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі мұнай-
газ кешеніндегі экологиялық
реттеу, бақылау және мемлекеттік
инспекция комитетінің Атырау
облысы бойынша Экология
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2016 жылғы "11"05
Е. Қуанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2016 жылғы "11"05
Ө. Зинуллин
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "11" мамырдағы № 96 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгеріс
1. "Атырау облысы шегінде Жайық және Қиғаш өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері шекарасын белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 66 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2564 болып тіркелген, 2010 жылы 6 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысында:
кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьями 7, 39, 125, 126, пунктом 2 статьи 116 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правилами установления водоохранных зон и полос, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11838), в целях предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, поддержания их в состоянии, соответствующим санитарно-эпидемиологическим и экологическим требованиям, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. В постановлении акимата Атырауской области от 12 апреля 2012 года № 99 "Об установлении водоохранных зон и полос в Атырауской части Каспийского моря" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2612, опубликовано 5 июня 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 7, 39, 125, 126, пунктом 2 статьи 116 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правилами установления водоохранных зон и полос, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11838), в целях предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, поддержания их в состоянии, соответствующим санитарно-эпидемиологическим и экологическим требованиям, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
3. В постановлении акимата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 153 "Об установлении водоохранных зон и полос рек Жем, Сагиз, Уил в пределах Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2735, опубликовано 20 июня 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 7, 39, 125, 126, пунктом 2 статьи 116 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правилами установления водоохранных зон и полос, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11838 ), в целях предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, поддержания их в состоянии, соответствующим санитарно-эпидемиологическим и экологическим требованиям, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 7, 39, 125, 126–баптарына, 116-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27- бабына және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) бекітілген су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидасына сәйкес, жерүсті суларының ластануын, қоқысталуы мен сарқылуын болдырмау, оларды санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық талаптарға сай жағдайда ұстау мақсатында Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Каспий теңізінің Атырау бөлігінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 99 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2612 болып тіркелген, 2012 жылы 5 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысында:
кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 7, 39, 125, 126–баптарына, 116-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27- бабына және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) бекітілген су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидасына сәйкес, жерүсті суларының ластануын, қоқысталуы мен сарқылуын болдырмау, оларды санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық талаптарға сай жағдайда ұстау мақсатында Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
3. "Атырау облысы шегінде Жем, Сағыз, Ойыл өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 153 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2735 болып тіркелген, 2013 жылы 20 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысында:
кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 7, 39, 125, 126–баптарына, 116-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) бекітілген су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидасына сәйкес, жерүсті суларының ластануын, қоқысталуы мен сарқылуын болдырмау, оларды санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық талаптарға сай жағдайда ұстау мақсатында Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".