О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3562. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № 9-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3443, опубликовано в газете "Кен Жылой" 28 января 2016 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 045 347" заменить цифрами "20 856 764";
цифры "18 156 111" заменить цифрами "18 750 323";
цифры "1 767 298" заменить цифрами "1 984 503";
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 4-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3562 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3443 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"20 045 347" деген сандар "20 856 764" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 156 111" деген сандар "18 750 323" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 767 298" деген сандар "1 984 503" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

цифры "20 077 852" заменить цифрами "20 889 269";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель ІV сессии
районного маслихата А. Муканов
Секретарь районного
Маслихата М. Кенганов

"20 077 852" деген сандар "20 889 269" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 2) тармақшасында осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІV cессиясының төрағасы А. Мұқанов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

12000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32698
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
32698
464
Отдел образования района (города областного значения)
707755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22787
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
150599
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
012
Капитальные расходы государственного органа
605
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
497455
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4900
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
180757
464
Отдел образования района (города областного значения)
1202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1202
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
176448
004
Программа занятости
44505
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
2500
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
1747
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31842
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29973
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25941
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

12000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32698
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
32698
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
708908
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22787
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
150599
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
605
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
497455
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4900
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
180757
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1202
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
176448
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44505
006
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1747
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31842
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29973
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25941
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

34690
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2007
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2007
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1100
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
383653
464
Отдел образования района (города областного значения
7651
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7651
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4611
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4537
005
Капитальные расходы государственного органа
74
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
243915
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
81388
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
162527
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
127476
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40802
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
35674
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
51000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
229611
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21146
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
21146
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
66433
003
Поддержка культурно-досуговой работы
66433
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8168
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4037
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4700
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

34690
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2007
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2007
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1100
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
383653
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7651
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7651
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4611
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4537
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
243915
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
81388
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
162527
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
127476
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
40802
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
35674
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
51000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
229611
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21146
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
21146
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
66433
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
66433
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16905
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8168
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4037
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4700
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі