О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 8-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3715. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № 9-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3443, опубликовано в газете "Кен Жылой" 28 января 2016 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "21 713 308" заменить цифрами "22 450 807";
цифры "19 619 975" заменить цифрами "19 776 958";
цифры "12 058" заменить цифрами "13 076";
цифры "1 949 098" заменить цифрами "2 528 596";
в подпункте 2):
цифры "21 745 813" заменить цифрами "22 483 312";
в пункте 2:
строку "социальный налог -100%" изложить в следующей редакции:
"социальный налог - 50%".

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3715 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3443 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"21 713 308" деген сандар "22 450 807" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 619 975" деген сандар "19 776 958" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 058" деген сандар "13 076" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 949 098" деген сандар "2 528 596" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"21 745 813" деген сандар "22 483 312" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық-100%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық - 50%".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель VIII сессии
районного маслихата
У. Жакашев
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІII cессиясының төрағасы
Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

5175098
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
722244
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
299897
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
422347
464
Отдел образования района (города областного значения)
3325284
003
Общеобразовательное обучение
3115841
006
Дополнительное образование для детей
209443
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8000
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
48727
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
48727
464
Отдел образования района (города областного значения)
1065943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26079
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
167930
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
012
Капитальные расходы государственного органа
2167
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13616
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14225
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
840590
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4900
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
196452
464
Отдел образования района (города областного значения)
1427
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1427
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
191768
004
Программа занятости
44851
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

5175098
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
722244
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
299897
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
422347
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3325284
003
Жалпы білім беру
3115841
006
Балаларға қосымша білім беру
209443
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8000
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
48727
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
48727
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1065943
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26079
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
167930
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2167
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13616
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14225
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
840590
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4900
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
196452
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1427
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1427
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
191768
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44851
006
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2250
007
Оказание жилищной помощи
600
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1965
010
Государственная адресная социальная помощь
584
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35309
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30928
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27988
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2007
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2007
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1250
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
996095
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
600000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
600000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка села, сельского округа
512
027
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
512
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10574
041
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10574
464
Отдел образования района (города областного значения
12745
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12745
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4665
005
Капитальные расходы государственного органа
478
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
240948
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
78494
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

2250
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
600
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1965
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
584
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35309
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30928
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27988
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
47293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2007
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2007
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1250
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1250
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
996095
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
600000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
600000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
512
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
512
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10574
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10574
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12745
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12745
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5143
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4665
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
478
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
240948
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
78494
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу