Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Индерскому району
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № 16-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 мая 2016 года № 3524. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 13 августа 2021 года № 42-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 13.08.2021 № 42-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Индерский районный маслихат на очередной ІІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Индерскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики, правоохранения и экологии (Ж. Амантурлин).

Индер ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 16-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 3524 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 42-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 13.08.2021 № 42-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 15) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 11 тармағына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты кезекті ІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика, құқық қорғау және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ж. Амантурлин) жүктелсін.

3. Отменить решение районного маслихата от 28 марта 2016 года № 361-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Индерскому району".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ІІ сессии
районного маслихата
У. Уразгалиев
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров

3. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 наурыздағы № 361-V "Индер ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІІ сессиясының төрағасы
Ө. Оразғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров