Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Макатскому району
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 26 августа 2016 года № 48-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2016 года № 3619. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 5 мая 2023 года № 21-VІIІ
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 05.05.2023 № 21-VІIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Макатский районный маслихат РЕШИЛ:

Мақат ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 48-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қыркүйекте № 3619 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 21-VІIІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 05.05.2023 № 21-VІIІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Макатскому району согласно приложению.
2. Отменить решение районного маслихата от 13 июля 2016 года № 36-VІ "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Макатскому району".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдение законности (Б. Амангалиев).

1. Мақат ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 шілдедегі № 36-VI "Мақат ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Б. Аманғалиев) жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель внеочередной V сессии К. Исмагулов
Приложение к решению районного маслихата от 26 августа 2016 года № 48-VI
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Макатскому району
П/н
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге
1
Тарифы на сбор, вывоз твердых бытовых отходов:
1.1
Домовладения благоустроенные
1 житель
120
1.2
Домовладения неблагоустроенные
1 житель
120
1.3
Юридические лица (для индивидуальных предпринимателей)
1 кубический метр

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы,
кезектен тыс V сессиясының төрағасы Қ. Исмагулов
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 тамыздағы № 48-VІ шешіміне қосымша
Мақат ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму тарифтері
Р/с
Атаулары
Есептік бірлік
Баға, теңгемен
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету тарифтері:
1.1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
120
1.2
Жайсыз үйлер
1 тұрғын
120
1.3
Заңды тұлғалар (жеке кәсіпкерлер үшін)
1 текше метр