О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Курмангазинского района Атырауской области от 2 ноября 2016 года № 86-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 ноября 2016 года № 3671. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 127-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24.02.2017 № 127-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "7 964 084" заменить цифрами "7 972 008";
цифры "1 572 147" заменить цифрами "1 639 510";
цифры "9 316" заменить цифрами "5 446";
цифры "11 200" заменить цифрами "9 005";
цифры "6 371 421" заменить цифрами "6 318 127".
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "7 992 008" заменить цифрами "8 000 012".
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 3 048 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 907 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 859 тысяч тенге;"
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-43 831" заменить цифрами "-30 985".
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "43 831" заменить цифрами "30 985";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "12 846";
в пункте 2:
цифру "75" заменить цифрой "97";
в пункте 8:
абзац "66 685 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов" исключить;
цифры "11 621" заменить цифрами "8 820";
цифры "7 957" заменить цифрами "6 178";
дополнить строкой следующего содержания:
"6 866 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа на создание цифровой образовательной инфраструктуры".
в пункте 10:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 қарашадағы № 86-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3671 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 24.02.2017 № 127-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3438 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"7 964 084" сандары "7 972 008" сандарымен ауыстырылсын;
"1 572 147" сандары "1 639 510" сандарымен ауыстырылсын;
"9 316" сандары "5 446" сандарымен ауыстырылсын;
"11 200" сандары "9 005" сандарымен ауыстырылсын;
"6 371 421" сандары "6 318 127" сандарымен ауыстырылсын.
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"7 992 008" сандары "8 000 012" сандарымен ауыстырылсын.
1-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"таза бюджеттік несиелендіру - 3 048 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 15 907 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 12 859 мың теңге;"
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-43 831" сандары "-30 985" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "43 831" сандары "30 985" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу деген жолдағы "0" саны "12 846" сандарымен ауыстырылсын.
2-тармақта:
"75" саны "97" санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге - 66 685 мың теңге" деген абзац алынып тасталсын.
"11 621" сандары "8 820" сандарымен ауыстырылсын;
"7 957" сандары "6 178" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға - 6 866 мың теңге;".
10-тармақта:

цифры "134 683" заменить цифрами "136 683".
в пункте 12:
цифры "24 923" заменить цифрами "27 299".
2. Приложения 1, 5, 6, 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Исполняющий обязанности
председателя внеочередной
VІІ сессии районного маслихата,
секретарь маслихата
Б. Жугинисов

"134 683" сандары "136 683" сандарымен ауыстырылсын.
12-тармақта:
"24 923" сандары "27 299" сандарымен ауыстырылсын.
2. 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VІІ сессия төрағасының міндетін
атқарушы, мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов