Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории Ордабасынского района
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2016 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 3937. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 23 мая 2017 года № 193
Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории Ордабасынского района

Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 431 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 3937 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 23 мамырдағы № 193 қаулысымен
Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды белгілеу туралы

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 23.05.2017 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 23.05.2017 № 193 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ордабасы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б.Омарбекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Мамытбеков
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 9 декабря 2016 года № 431
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района
Адрес
1
Сельский округ Караспан, перекресток улиц Сарсенбекова и Бимырза населенного пункта Караспан
2
Сельский округ Буржар, перекресток улиц Толеби и С.Муханова населенного пункта Уялыжар
3
Сельский округ Женис, вдоль улицы С.Кожанова населенного пункта Женис
4
Сельский округ Бугунь, вдоль улицы Б.Кенжабаева между зданиями пекарни "Жетібай А" и крестьянского хозяйства "Қарабала" населенного пункта Бугунь
5
Сельский округ Бадам, перекресток улиц Б.Момышулы и Т.Жананов населенного пункта Бадам
6
Сельский округ Торткуль, вдоль трассы Западная Европа - Западный Китай населенного пункта Торткуль и вдоль трассы Западная Европа - Западный Китай населенного пункта Спатаев
7
Сельский округ Шубар, вдоль улицы Райымбек батыр населенного пункта Шубар
8
Сельский округ Каракум, перекресток улиц Кажымукан и М.Маметова населенного пункта Каракум
9
Сельский округ Шубарсу, перекресток улиц Д.Конаев и Казыбек би населенного пункта Шубарсу
10

1. Ордабасы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Омарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Мамытбеков
Ордабасы ауданы әкімдігінің 9
желтоқсан 2016 жылғы № 431
қаулысына қосымша
Ордабасы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар
Мекен жайы
1
Қараспан ауыл округі, Қараспан елді мекенінің Сәрсенбеков көшесі мен Бимырза көшелері қиылысы
2
Бөржар ауыл округі, Ұялыжар елді мекенінің Төлеби көшесі мен С.Мұханов көшелері қиылысы
3
Жеңіс ауыл округі, Жеңіс елді мекенінің С.Қожанов көшесінің бойы
4
Бөген ауыл округі, Бөген елді мекенінің Б.Кенжебаев көшесінің бойындағы "Жетібай А" наубайханасы мен "Қарабала" шаруа қожалығының ғимаратының арасы
5
Бадам ауыл округі, Бадам елді мекенінің Б.Момышұлы көшесі мен Т.Жананов көшелерінің қиылысы
6
Төрткөл ауыл округі, Төрткөл елді мекенінің Батыс Еуропа, Батыс Қытай тас жолы бойы және Спатаев елді мекенінің Батыс Еуропа, Батыс Қытай тас жолы бойы
7
Шұбар ауыл округі, Шұбар елді мекенінің Райымбек батыр көшесі
8
Қарақұм ауыл округі, Қарақұм елді мекенінің Қажымұқан көшесі мен М.Маметова көшелері қиылысы
9
Шұбарсу ауыл округі, Шұбарсу елді мекенінің Д.Қонаев көшесі Қазыбек би көшелері қиылысы
10

Сельский округ Кажымукан, вдоль улицы Кажымукан между домами 170 и 174 населенного пункта Кажымукан

Қажымұқан ауыл округі, Қажымұқан елді мекенінің Қажымұқан көшесінің бойындағы 170 үй мен 174 үйдің арасы