О признании утратившими силу некоторых решений
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 8/63-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2016 года № 4776
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение маслихата города Семей от 19 апреля 2014 года № 29/154-V "Об утверждении регламента маслихата города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3346, опубликовано в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" от 30 мая 2014 года № 42, в информационно-правовой системе "Әділет" от 6 июня 2014 года);
решение маслихата города Семей от 16 июля 2015 года № 43/238-V "О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 19 апреля 2014 года № 29/154-V "Об утверждении регламента маслихата города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4082, опубликовано в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" от 25 августа 2015 года № 67).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата К. Кусаинов
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов

Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 8/63-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 4776 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27–бабына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуiрдегi № 29/154-V "Семей қаласы мәслихатының регламентiн бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3346 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 42 "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 6 маусымда жарияланған) шешімі;
Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 43/238-V "Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуiрдегi № 29/154-V "Семей қаласы мәслихатының регламентiн бекiту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4082 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 тамыздағы № 67 "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы Қ. Құсайынов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов