О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 января 2017 года № 4645. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 17-4
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 17-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 979 839 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 097 836 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 846 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 191 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 874 966 тысяч тенге;
2) затраты – 7 197 530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 849 305 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 879 693 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 388 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 066 996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 066 996 тысяч тенге;
поступление займов – 878 832 тысячи тенге;
погашение займов – 30 388 тысяч тенге ;
используемые остатки бюджетных средств – 218 552 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.12.2017 № 15-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Поступления в районный бюджет на 2017 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы" и согласно пункту 3 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статьи 7, 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы".
4. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из Национального фонда Республики Казахстан, республиканского и областного бюджетов в общей сумме 1 117 154 тысячи тенге, в том числе:

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4645 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 17-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 979 839 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 097 836 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 846 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 191 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 874 966 мың теңге;
2) шығындар – 7 197 530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 849 305 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 879 693 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 388 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 066 996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 066 996 мың теңге;
қарыздар түсімі – 878 832 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 388 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218 552 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 15.12.2017 № 15-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 29 қарашадағы "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және осы шешімнің 3-тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7, 11 баптары басшылыққа және қаперге алынсын.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінетін нысаналы трансфертердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 117 154 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:

на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 2 264 тысячи тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 2 539 тысяч тенге;
на увелечение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 8 135 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 440 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 14 979 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 6 588 тысяч тенге;
на молодежную практику – 14 295 тысяч тенге;
на строительство водопровода села Аксуат Акжаикского района – 60 000 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 125 929 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Базаршолан Акжаикского района – 418 783 тысячи тенге;
на строительство водопровода села Атамекен Акжаикского района – 216 253 тысячи тенге;
на реконструкцию системы водоснабжения села Кабыршакты Акжаиского района – 117 867 тысяч тенге;
в целях реализации Дорожной карты развития трехязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 22 580 тысяч тенге;
на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для 1, 2, 5, 7 классов и другие – 80 795 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания дома культуры села Тайпак Акжаикского района – 5 572 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Лбищинск Акжаикского района (корректировка) – 5 597 тысяч тенге;
на разработку генерального плана совмещенного с планом детальной планировки села Тайпак Акжаикского района – 13 230 тысяч тенге;
на проведение государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода села Сайкудук Акжаикского района" – 1 308 тысяч тенге.
5. Установить на 2017 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местного бюджета, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100%;
2) социальный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100%.
6. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
7. Учесть субвенцию, выделенную из областного бюджета на 2017 год в общей сумме – 4 547 129 тысяч тенге.
8. Утвердить трансферты органам местного самоуправления в размере – 49 426 тысяч тенге.

тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 264 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 539 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 8 135 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 440 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 14 979 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 6 588 мың теңге;
жастар практикасына – 14 295 мың теңге;
Ақжайық ауданы Ақсуат ауылының су құбырының құрылысына – 60 000 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 125 929 мың теңге;
Ақжайық ауданы Базаршолан ауылының су құбырын қайта құруға – 418 783 мың теңге;
Ақжайық ауданы Атамекен ауылындағы су құбырының құрылысына – 216 253 мың теңге;
Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 117 867 мың теңге;
үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 22 580 мың теңге;
мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға және тағы басқаларға – 80 795 мың теңге;
Ақжайық ауданы Тайпақ ауылының мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге – 5 572 мың теңге;
Ақжайық ауданы Ілбішін ауылының мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге (түзету) – 5 597 мың теңге;
Ақжайық ауданы Тайпақ ауылының нақты жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарын әзірлеуге – 13 230 мың теңге;
" Ақжайық ауданы Сайқұдық ауылына су құбырын салу" жұмыс жобасын мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 308 мың теңге.
5. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2017 жылдың кірістер бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100% мөлшерінде есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100% мөлшерінде есепке алынады.
6. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
7. Облыстық бюджеттен 2017 жылы берілетін субвенция көлемінің жалпы сомасы – 4 547 129 мың теңге болып белгіленсін.
8. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер – 49 426 мың теңге.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере – 16 558 тысяч тенге.
10. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2017 года.

9. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві – 16 558 мың теңге көлемінде бекітілсін.
10. 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет , спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда, лауазымдық жалақыларын 25% көтеру белгіленсін.

11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
12. Руководителю организационного отдела аппарата районного маслихата (Горбунова Т. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

11. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру бөлімінің басшысы (Т. А. Горбунова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

24 476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 918
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 558
021
Капитальные расходы государственного органа
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
512 372
1
Жилищное хозяйство
188 958
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 128
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 128
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
33 250
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
33 250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 742
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 742
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
149 838
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
115 887
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 951
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
304 259
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
304 259
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
304 259
3
Благоустройство населенных пунктов

24 476
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 918
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 558
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
512 372
1
Тұрғын үй шаруашылығы
188 958
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 128
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2 128
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
33 250
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
33 250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 742
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 742
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
149 838
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
115 887
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 951
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
304 259
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
304 259
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
304 259
3
Елді-мекендерді көркейту

006
Организация санитарного убоя больных животных
1 605
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 605
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
17 457
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110 722
6
Земельные отношения
8 797
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 797
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 797
007
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
28 361
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 361
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 361
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 954
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 954
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 954
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 954
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
61 000
1
Автомобильный транспорт
60 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
60 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 605
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 605
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 457
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110 722
6
Жер қатынастары
8 797
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 797
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 797
007
Мемлекеттік органның қүрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
28 361
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 361
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
28 361
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 954
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 954
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 954
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 954
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлік және коммуникация
61 000
1
Автомобиль көлігі
60 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау