О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 января 2017 года № 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2017 года № 14676
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан по перечню, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту мониторинга государственных услуг и внутреннего администрирования Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан  Д. Айтмухаметова.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       М. Бекетаев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 января 2017 года № 25
Перечень некоторых приказов Министра юстиции Республики
Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 78 «Об утверждении Регламента Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10342, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 6 марта 2015 года).
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2015 года № 467 «О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 78 «Об утверждении Регламента Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11950).
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 473 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 78 «Об утверждении Регламента Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12001, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 11 сентября 2015 года).

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 25 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 14676 болып тіркелді
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Мемлекеттік қызметті мониторингтеу және ішкі әкімшілендіру департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жауапты хатшысы Д. Айтмухаметовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 12 қаңтардағы
№ 25 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің күші жойылған деп танылатын кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 78 бұйрығы ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 наурызда жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10342 болып тіркелді).
2. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 78 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 467 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11950 болып тіркелді).
3. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 78 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 473 бұйрығы ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 11 қыркүйекте жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12001 болып тіркелді).

4. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года № 569 «О внесении изменения и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 78 «Об утверждении Регламента Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - за № 12270, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 17 ноября 2015 года).

4. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 78 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 569 бұйрығы ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 17 қарашада жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12270 болып тіркелді).