О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 115 "Об утверждении Перечня и формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, установленным статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 24 мая 2017 года № 147. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2017 года № 15259
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 115 "Об утверждении Перечня и формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, установленным статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10876, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 мая 2015 года) следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Перечня и формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям";
Перечень документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, утвержденный указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
Сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) для осуществления видов деятельности в сфере игорного бизнеса на правах собственности или ином законном основании, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам, установленным законодательством Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
Сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности, утвержденные указанным приказом изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Канагатов И.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" копий настоящего приказа в бумажном и электронном виде, заверенные электронной цифровой подписью лица, уполномоченного подписывать настоящий приказ, для официального опубликования, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабымен белгіленген, ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 115 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 147 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 23 маусымда № 15259 болып тіркелді
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабымен белгіленген, ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 115 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10876 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтықтың жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын бекіту туралы";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыстың бөлігі) болуы туралы мәліметтер осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы туралы мәліметтер осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (Е.Б. Қанағатов) заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрыққа қол қоюға уәкілеттілік берілген адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталған қағаз және электрондық түрде осы бұйрықтың көшірмелерін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне жолдауды;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан после официального опубликования;
4) представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, в течение десяти рабочих дней со дня исполнения мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
Приложение 1
к приказу Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 24 мая 2017 года № 147
Приложение 1
к приказу Министра культуры и спорта Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Перечень документов,
подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям
№п/п
Документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям
1
2
Для букмекерской конторы
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с пунктом 2 статьи 61 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии оборудования для организации и проведения пари на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3

3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы тармақпен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді іс-шараларды орындағаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 147 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
1-қосымша
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі
р/с
Біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар
1
2
Букмекерлік кеңсе үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысандағы "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 61-бабы 1-тармағына сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы бәс тігуді ұйымдастыруға және өткізуге арналған меншік құқығындағы жабдықтар туралы мәліметтер
3

сведения о наличии договора (договоров) с лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
4
правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе"
5
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 40 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе", при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Для тотализатора
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с пунктом 2 статьи 61 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии оборудования для организации и проведения пари на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3
сведения о наличии договора (договоров) с лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
4
правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе"
5
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 10 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе", при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Для казино
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности или ином законном основании в гостиничном комплексе категории не ниже трех звезд, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с частью 1 статьи 581 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 1 июля 1999 года по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3
образцы и номинации применяемых легитимационных знаков на казахском и русском языках
4
сведения о наличии договора (договоров) с лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
5
правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе"
6
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 60 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе", при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Для зала игровых автоматов
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности или ином законном основании, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с частью 1 статьи 581 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 1 июля 1999 года по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3
образцы и номинации, применяемых легитимационных знаков на казахском и русском языках
4
сведения о наличии договора (договоров) с лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
5
правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе"
6
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 60 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе", при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Примечание:
* Заявители получают сведения из информационной системы "Государственная база данных "Регистр недвижимости" (в виде справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках);
** Заявители получают сведения из информационной системы "Е-лицензирование".
Приложение 2
к приказу Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 24 мая 2017 года № 147
Приложение 2
к приказу Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Форма
Cведения
о наличии здания (части здания, строения, сооружения) для
осуществления видов деятельности в сфере игорного бизнеса на
правах собственности или ином законном основании,
соответствующего санитарно-эпидемиологическим и
противопожарным нормам, установленным
законодательством Республики Казахстан
Кадастровый номер объекта недвижимости
Адрес здания
Наименование, дата и номер правоустанавливающего документа на недвижимое имущество
Сведения о кассах (количество, адрес месторасположения, адрес электронной кассы (при наличии)
1
2
3
4
5
Приложение 3
к приказу Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 24 мая 2017 года № 147
Приложение 3
к приказу Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Форма
Сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности
Наименование игорного оборудования
Вид игорного оборудования
Номер и дата договора приобретенного оборудования
Номер и дата акта приема-передачи оборудования
Предназначение (для букмекерской конторы или тотализатора или казино или зала игровых автоматов)
Количество
Серийный номер
Страна и завод изготовитель
Техническое cостояние (новое, бывшее в употреблении)
Номер, дата, орган, выдавший сертификат соответствия
Дата тестирования оборудования
Номер контрольно-кассового аппарата (фискализзатора)
Установленный коэффициент выигрыша (для игровых автоматов)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы "Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
4
1. "Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
5
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) "Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 40 000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде банктік салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт
Тотализатор үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысандағы "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 61-бабы 1-тармағына сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы бәс тігуді ұйымдастыруға және өткізуге арналған меншік құқығындағы жабдықтар туралы мәліметтер
3
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы "Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
4
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
5
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым), "Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 10 000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде банктік салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт
Казино үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысандағы 1999 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің 581-бабының 1-бөлігіне сәйкес үш жұлдыздан кем емес санаттағы қонақ үй кешеніндегі санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы меншік құқығындағы ойын жабдығының болуы туралы мәліметтер
3
қолданылатын заңдастырылған белгілердің қазақ және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинациялары
4
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы "Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
5
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
6
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) "Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 60 000 айлық есептік көрсеткіштің мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейлі банкпен жасасқан шарт
Ойын автоматтары залы үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 1999 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің 581-бабының 1-бөлігіне сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негізінде үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы меншік құқығындағы ойын жабдығының болуы туралы мәліметтер
3
қолданылатын заңдастырылған белгілердің қазақ және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинациялары
4
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы "Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
5
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
6
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) "Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 60 000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт
Ескертпе:
* өтініш берушілер мәліметті "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік дерекқоры ақпараттық жүйесінен алады (жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтамалар түрінде);
** өтініш берушілер мәліметтерді "Е-лицензиялау" ақпараттық жүйесінен алады.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 147 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан
Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және
өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды
негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыстың бөлігі) болуы туралы мәліметтер
Жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі
Ғимараттың мекенжайы
Жылжымайтын мүлікке құқық беретін құжаттың атауы, күні, нөмірі
Кассалар туралы мәліметтер (саны, мекенжайы, орналасқан орны, электронды кассаның мекенжайы (болған жағдайда)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 147 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы туралы мәліметтер
Ойын жабдығының атауы
Ойын жабдығының түрі
Сатып алынған жабдық шартының нөмірі мен күні
Жабдықты қабылдау-тапсыру актісінің нөмірі мен күні
Мақсаты (букмекерлік кеңсеге немесе тотализаторға немесе казиноға немесе ойын автоматтары залдарына арналған)
Саны
Сериялық нөмірі
Шығарушы ел мен зауыт
Техникалық жай-күйі (жаңа, бұрын пайдаланылған)
Сәйкестік сертификатының нөмірі және күні, берген орган
Жабдықтарды
тестілеу күні
Бақылау-кассалық аппараттың (фискализатор) нөмірі
Белгіленген ұтыс коэффиценті (ойын автоматтыры үшін)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14