О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 июля 2017 года № 273. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2017 года № 15529. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 июня 2021 года № 59.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 11.06.2021 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11181, опубликован 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в стандарте государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – стандарт), утвержденном указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Результат оказания государственной услуги: выписка из протокола заседания Регионального координационного совета, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. График работы услугодателя – с понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 8.30, 9.00 до 18.00, 18.30, 19.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00, 14.30, 15.00 часов.
Прием заявлений и выдачи результатов оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.";
пункт 9-1 изложить в следующей редакции:
"9-1. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по следующим основаниям:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;

"Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 273 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 23 тамызда № 15529 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 59 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 11.06.2021 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тізілімінде № 11181 болып тiркелген, 2015 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан әрі – стандарт):
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00, 14.30, 15.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 8.30, 09.00-ден 18.00, 18.30, 19.00-ге дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30-ға жүзеге асырылады.";
9-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9-1. Көрсетілетін қызметті беруші мынадай:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықтау;

2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным Правилами субсидирования части ставки вознаграждения в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2016 года № 234.";
заявление-анкету согласно приложению к стандарту изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – стандарт), утвержденном указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается:
по кредитам до 180 миллионов тенге (далее – млн. тенге) – акционерным обществом "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – финансовое агентство, услугодатель);
по кредитам свыше 180 млн. тенге – местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
по кредитам до 180 млн. тенге – канцелярию финансового агентства, веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – веб-портал);
по кредитам свыше 180 млн. тенге – канцелярию местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, городов областного и районного значения, районов в городе.";
пункты 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"6. Результат оказания государственной услуги:
по кредитам до 180 млн. тенге – предварительное гарантийное письмо финансового агентства либо уведомление с мотивированным ответом об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 настоящего стандарта государственной услуги;
по кредитам свыше 180 млн. тенге – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и бумажная.
В случае обращения за результатом оказания государственной услуги на бумажном носителе результат оказания государственной услуги оформляется в электронной форме, распечатывается, заверяется печатью и подписью уполномоченного лица услугодателя.
При обращении через веб-портал результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного органа.

2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 234 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау қағидаларында белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.";
стандартқа қосымшаға сәйкес сауалнама-өтініш осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан әрі – стандарт):
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті:
180 миллион теңгеге (бұдан әрі – млн. теңге) дейінгі кредиттер бойынша – "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – қаржы агенттігі, көрсетілетін қызметті беруші);
180 млн. теңгеден астам кредиттер бойынша – облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:
180 млн.теңгеге дейінгі кредиттер бойынша – қаржы агенттігінің кеңсесі, www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал);
180 млн. теңгеден астам кредиттер бойынша – облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, облыстық және аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.";
6 және 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
180 млн. теңгеге дейінгі кредиттер бойынша – қаржы агенттігінің алдын ала кепілдік хаты не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы бар хабарлама;
180 млн. теңгеден астам кредиттер бойынша – Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қағаз тасығышта жүгінген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі электрондық нысанда ресімделеді, басып шығарылады, көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен және уәкілетті тұлғасының қолымен расталады.
Веб-портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" уәкілетті органның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.

7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатели) на бесплатной основе.";
пункт 9-1 изложить в следующей редакции:
"9-1. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по следующим основаниям:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным Правилами гарантирования по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2016 года № 234;
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.";
заявление согласно приложению 1 к стандарту изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках на официальное опубликование в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта приказа.

7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін негізде көрсетіледі.";
9-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9-1. Көрсетілетін қызметті беруші мынадай:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 234 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдік беру қағидаларында белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген шешімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнайы құқығынан айырылуы негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.";
стандартқа 1-қосымшаға сәйкес өтініш осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялауға мерзімді баспасөз басылымдарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне бұйрықтың осы тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
______________Д. Абаев
17 июля 2017 год
Приложение 1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 июля 2017 года № 273
Приложение
к Стандарту государственной
услуги "Предоставление
субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам
в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Куда Акимат ___________________________________
От кого _________________________________________ (далее - СЧП)
(субъект частного предпринимательства)
Заявление-анкета № __________
В соответствии с Правилами субсидирования части ставки вознаграждения в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" прошу Вас инициировать вынесение вопроса о субсидировании части ставки вознаграждения по кредиту на рассмотрение Регионального координационного совета по _____________________ согласно нижеследующему:
1. Направления Программы (отметить галочкой направление)
Первое направление "Поддержка новых бизнес-инициатив предпринимателей моногородов, малых городов и сельских населенных пунктов"
Второе направление "Отраслевая поддержка предпринимателей, осуществляющих деятельность в приоритетных секторах экономики и отраслях обрабатывающей промышленности"
Третье направление "Снижение валютных рисков предпринимателей"
2. Сведения об участнике
Наименование СЧП
Данные об учредителе (-ях)
Юридический адрес
Фактический адрес
Почтовый адрес
Дата государственной регистрации/ перерегистрации
№ свидетельства о государственной регистрации/перерегистрации
Виды деятельности
Курирующее ведомство, холдинг или материнская компания
Опыт работы
3. Руководство
Первый руководитель
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Должность
Номер телефона рабочего/домашнего
Год и место рождения
№ документа, удостоверяющего личность
Место жительства (фактическое)
Место жительства (по прописке)
Опыт работы
Главный бухгалтер
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Номер телефона рабочего/домашнего
Год и место рождения
№ документа, удостоверяющего личность
Место жительства (фактическое)
Место жительства (по прописке)
Опыт работы
Контактное лицо
(Фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, номер телефона)
4. Собственники
(учредитель, участники, для акционерного общества – акционеры,
владеющие 5 % (пятью) и более процентами акций)
Наименование/Фамилия, имя, отчество (при наличии)
%
Реквизиты

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
______________ Д. Абаев
2017 жылғы _________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 10 шілдедегі
№ 273 бұйрығына
1-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасы
шеңберінде кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемесінің бір
бөлігіне субсидия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына қосымша
Кімге _________________________________________ әкімдігі
Кімнен _______________________________________(бұдан әрі – ЖКС)
(жеке кәсіпкерлік субъектісі)
№ ___________ САУАЛНАМА-ӨТІНІШ
"Бизнестің жол қартасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау қағидаларына сәйкес Сізден __________________________ Өңірлік үйлестіру кеңесінің қарауына төмендегіге сәйкес кредит бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау туралы мәселені қарауға бастамашылық етуіңізді сұраймын:
1. Бағдарламаның бағыттары
(бағытты "V" белгісімен белгілеу керек)
"Моноқалалар, шағын қалалар мен ауылдық елді мекендер кәсіпкерлерінің жаңа бизнес-бастамаларын қолдау" деген бірінші бағыты
"Экономиканың басым салаларындағы және өңдеуші өнеркәсіп салаларындағы қызметті жүзеге асыратын кәсіпкерлерді салалық қолдау" деген екінші бағыты
"Кәсіпкерлердің валюталық тәуекелдерін төмендету" деген үшінші бағыты
2. Қатысушы туралы мәліметтер
ЖКС атауы
Құрылтайшы (лар) туралы деректер
Заңды мекенжайы
Нақты мекенжайы
Пошталық мекенжайы
Мемлекеттік тіркеу/қайта тіркелген күні
Мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу туралы куәлік №
Қызмет түрлері
Жетекшілік ететін ведомство, холдинг немесе негізгі компания
Жұмыс тәжірибесі
3. Басшылық
Бірінші басшы
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Лауазымы
Жұмыс/үй телефон нөмірі
Туған жылы мен жері
Жеке басты куәландыратын құжатының №
Тұрғылықты (нақты) жері
Тұрғылықты жері (тіркелген жері)
Жұмыс тәжірибесі
Бас бухгалтер
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Жұмыс/үй тел.
Жұмыс/үй телефон нөмірі
Жеке басты куәландыратын құжатының №
Тұрғылықты (нақты) жері
Тұрғылықты жері (тіркелген жері)
Жұмыс тәжірибесі
Байланыс жасайтын адам
(Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы, телефон нөмері)
4. Меншік иелері (құрылтайшы, қатысушылар, акционерлік қоғам үшін – акциялардың
5 (бес) % және одан көп пайызына иелік ететін акционерлер).
Атауы/Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
%
Деректемелері

5. Информация о текущей деятельности
Отрасль (согласно Общему классификатору видов экономической деятельности (далее – ОКЭД)/Государственной программе индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы (далее – ГППИР)
Подотрасль (согласно ОКЭД/ГППИР)
Виды продукции и услуг
Годовой оборот
Прибыль или убыток на последнюю отчетную дату
Фактическая численность работников
__________________________ из них
женщин ______________________
Наименование проекта (краткое описание)
Место реализации проекта (область, город)
Количество рабочих мест
6. Информация о банковских счетах
Банковские реквизиты (указать все текущие и сберегательные счета во всех обслуживающих банках):
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
7. История
Указываются все банковские ссуды, лизинговые сделки, использовавшиеся в процессе работы СЧП, как погашенные, так и непогашенные на дату подачи заявления.
Кредитор/ Лизингодатель
Сумма
Дата выдачи
Условия погашения вознаграждения
Условия погашения основного долга
Срок погашения по договору банковского займа (далее – ДБЗ)/ договору финансового лизинга (далее – ДФЛ)
Дата фактического погашения
1
....
8. Информация о действующих кредитах/действующем лизинге
Дата и курс валюты:
____/____.
№ п/п
Банк/ лизинговая компания
Реквизиты ДБЗ/ ДФЛ (№, дата)
Ставка вознаграждения, %
Валюта кредита/ лизинга
Сумма кредита/ лизинга
Остаток задолженности по основному долгу на указанную дату
Дата окончания срока кредита/лизинга
Цель кредита/ лизинга (краткое описание)
9. Информация об участии в других государственных программах и
применяемых в отношении СЧП мерах государственной поддержки
№ п/п
Наименование государственной программы/меры государственной поддержки
Наименование государственного института развития
Дополнительная информация
10. Гарантии и согласия
СЧП заявляет и гарантирует местному координатору Программы/региональному координатору Программы следующее:
1. Все данные, информация и документация, переданные (предоставленные) или предоставляемые местному координатору Программы/региональному координатору Программы совместно с настоящим заявлением, либо по запросу местного координатора Программы/регионального координатора Программы являются достоверными и полностью соответствуют действительности на нижеуказанную дату, в случае изменения указанных данных обязуюсь незамедлительно уведомить местного координатора Программы/регионального координатора Программы.

5. Ағымдағы қызмет туралы ақпарат
Сала (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне (бұдан әрі – ЭҚЖЖ)/ Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына (бұдан әрі – ИИДМБ) сәйкес)
Кіші сала (ЭҚЖЖ/ИИДМБ сәйкес)
Өнімдер мен көрсетілетін қызметтердің түрлері
Жылдық айналым
Соңғы есепті күнге пайда немесе шығын
Жұмыскерлердің нақты саны
____________ оның ішінде әйелдер
______________________________
Жобаның атауы (қысқаша сипаттама)
Жобаның іске асырылатын жері (облыс, қала)
Жұмыс орындарының саны
6. Банктік шоттары туралы ақпарат
Банктік деректемелер (қызмет көрсететін банктердің барлығындағы ағымдағы және жинақ шоттарының бәрін көрсету керек):
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
7. Тарих
ЖКС жұмысының процесінде пайдаланылған барлық банк несиелері, лизингтік мәмілелер, өтелгендер, сол сияқты өтінім беру күніне өтелмегендер көрсетіледі.
Кредитор/ Лизинг беруші
Сомасы
Берілген күні
Сыйақыны өтеу шарттары
Негізгі борышты өтеу шарттары
Банктік қарыз шарты (бұдан әрі – БҚШ)/қаржылық лизинг шарты (бұдан әрі – ҚЛШ) бойынша өтеу мерзімі
Нақты өтеу мерзімі
1
...
8. Қолданыстағы кредит/қолданыстағы лизинг туралы ақпарат Күні және валюта бағамы: ___________ / ___________
р/с №
Банк/ лизинг-тік компа-ния
БҚШ/ҚЛШ дерек-теме-лері (№, күні)
Сыйақы мөлшер-лемесі, %
Кредит/ лизинг валюта-сы
Кредит/ лизинг сомасы
Көрсетіл-ген күнге негізгі борыш бойынша берешек қалдығы
Кредит/ лизинг мерзімі аяқталатын күн
Кре-дит/ лизинг мақса-ты (қыс-қаша сипат-тама-сы)
9. Басқа мемлекеттік бағдарламаларға қатысу және ЖКС қатысты қолданылатын
мемлекеттік қолдау шаралары туралы ақпарат
р/с №
Мемлекеттік бағдарламаның/ мемлекеттік қолдау шарасының атауы
Мемлекеттік даму институтының атауы
Қосымша ақпарат
10. Кепілдіктер мен келісімдер
ЖКС Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне мынаны мәлімдейді және кепілдік береді:
1. Осы өтінішпен бірге Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне не Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісінің сұратуы бойынша берілген (ұсынылған) немесе ұсынылатын барлық деректер, ақпарат пен құжаттама дұрыс және төменде көрсетілген күнге шындыққа толық сәйкес келеді, көрсетілген деректер өзгерген жағдайда, Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне дереу хабарлауға міндеттенемін.

2. Что обязуется предоставлять и раскрывать по первому требованию местного координатора Программы/регионального координатора Программы любую информацию и документы, содержащие банковскую и коммерческую тайну, затребованные в рамках рассмотрения настоящего заявления.
3. Местный координатор Программы/региональный координатор Программы не обязан проверять действительность указанных заверений и гарантий.
4. СЧП предупрежден об ответственности за предоставление ложных, неполных и/или недостоверных сведений, предусмотренной законодательством Республики Казахстан.
5. СЧП подтверждает, что уставная компетенция СЧП позволяет подавать настоящее заявление лицу, которое подписывает настоящее заявление.
6. Согласен с тем, что в случае выявления недостоверности указанных данных и информации настоящее заявление может быть отклонено на любом этапе, когда будут выявлены сведения, подтверждающие недостоверность указанных данных, при этом местный координатор Программы/региональный координатор Программы на местном уровне вправе не сообщать причины отклонения.
СЧП настоящим предоставляет местному координатору Программы/региональному координатору Программы согласие с тем, что:
1. Местный координатор Программы/региональный координатор Программы вправе предоставлять указанные в настоящем заявлении сведения, информацию и предоставленные СЧП документы заинтересованным третьим лицам с целью проверки и рассмотрения.
2. Все сведения, содержащиеся в настоящем заявлении, а также все затребованные местным координатором Программы/региональным координатором Программы документы предоставлены исключительно для субсидирования в рамках Программы.
3. Местный координатор Программы/региональный координатор Программы оставляет за собой право проверки любой сообщаемой СЧП о себе информации, а документы, предоставленные СЧП, и оригинал заявления будут храниться у местного координатора Программы/регионального координатора Программы, даже если субсидирование не будет предоставлено.
4. Принятие местным координатором Программы/региональным координатором Программы данного заявления к рассмотрению, а также возможные расходы СЧП (на оформление необходимых для получения субсидирования документов и другое) не являются обязательством местного координатора Программы/регионального координатора Программы предоставить субсидирование или возместить понесенные СЧП издержки.
5. Подтверждаю, что с порядком рассмотрения вопроса о субсидировании ознакомлен и согласен, в последующем претензий к местному координатору Программы/региональному координатору Программы иметь не буду.

2. Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісінің алғашқы талабы бойынша осы өтінішті қарау шеңберінде талап етілген банктік және коммерциялық құпияны құрайтын кез келген ақпарат пен құжаттарды беруге және жария етуге міндеттенемін.
3. Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі көрсетілген растаулар мен кепілдіктердің шынайылығын тексеруге міндетті емес.
4. Жалған, толық емес және/немесе шынайы емес мәліметтерді бергені үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жауапкершілік туралы ЖКС-ке ескертілді.
5. ЖКС өзінің жарғылық құзыретінің осы өтінішке қол қоятын адамға осы өтінішті беруге мүмкіндік беретінін растайды.
6. Көрсетілген деректер мен ақпараттың дұрыс еместігі анықталған жағдайда, көрсетілген деректердің дұрыс еместігін растайтын мәліметтер анықталған уақытта осы өтініштің кез келген кезеңде кері қайтарылуы мүмкіндігімен келісемін, бұл ретте Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі жергілікті деңгейде кері қайтару себептерін хабарламауға құқылы.
ЖКС осымен Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне мыналарға келісімін береді:
1. Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі осы өтініште көрсетілген мәліметтерді, ақпаратты және ЖКС берген құжаттарды тексеру және қарау мақсатында мүдделі үшінші тұлғаларға беруге құқылы.
2. Осы өтініште қамтылған барлық мәліметтер, сондай-ақ Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі талап еткен барлық құжаттар Бағдарлама шеңберінде субсидия алу үшін ғана беріледі.
3. Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі ЖКС өзі туралы хабарлайтын кез келген ақпаратты тексеру құқығын өзіне қалдырады, ал ЖКС берген құжаттар және өтініштің түпнұсқасы субсидиялау берілмеген жағдайдың өзінде де, Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінде/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісінде сақталады.
4. Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісінің осы өтінішті қарауға қабылдауы, сондай-ақ ЖКС-тің ықтимал шығыстары (субсидиялауды алуға қажетті құжаттарды ресімдеуге және т.с.с.) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісінің субсидия беру немесе ЖКС жұмсаған шығасыларды өтеу міндеттемесі болып табылмайды.
5. Субсидиялау туралы мәселені қарау тәртібімен танысқанымды және келісетінімді растаймын, кейіннен Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне/Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне наразылық білдірмеймін.

11. Приложения
(документы, предусмотренные по ________________________________ направлению)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись, дата)
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 июля 2017 года № 273
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги "Предоставление
гарантий по кредитам
в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Директору регионального филиала
АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"
____________________
от Индивидуального предпринимателя ______________/ от руководителя
юридического лица (Крестьянское хозяйство, Товарищество с
ограниченной ответственностью и другое) ______
ЗАЯВЛЕНИЕ
Я, _______________________________________________________________________,
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) – далее руководителя
юридического лица/индивидуального предпринимателя)
сообщаю следующее: что ________ 20 ___ года уполномоченный орган акционерного
общества "наименование банка" ________________________ принял положительное
решение об открытии кредитной линии/предоставлении банковского займа в размере ______
тенге, сроком на _____ месяцев, под ____ % годовых в рамках Единой программы поддержки
и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020".
Цель кредитования _________________________________________________________
Обеспечением по кредитной линии/договору банковского займа мною было
предоставлено следующее имущество:
1) _______________________________________________________________________,
(наименование объекта, общая площадь, год постройки, месторасположение,
рыночная стоимость в тенге)
2) _______________________________________________________________________,
(автотранспортное средство, год выпуска, характеристики согласно
технической спецификации, рыночная стоимость в тенге)
3) ________________________________________________________________________
другое имущество (с указанием в том числе, наименования, характеристик,
места нахождения и другое)
На основании изложенного прошу Вас рассмотреть возможность предоставления
гарантии в размере ___________________ тенге, сроком до _____ месяцев. Сообщаю, что в
рамках утвержденной кредитной линии/банковского займа кредиты не предоставлялись.
Предоставляю акционерному обществу "Фонд развития предпринимательства "Даму"
согласие на предъявление требования к имуществу, переданному в залог в акционерное
общество "наименование Банка", а также по имуществу, не являющимся обеспечением
обязательств перед акционерным обществом "наименование Банка".
Индивидуальный предприниматель/должность руководителя юридического лиц
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись ________________
Место печати (при наличии)
Примечание: в случае подачи электронной заявки через портал заявление оформляется по форме указанной на портале.

11. Қосымшалар
(_______ бағыты бойынша көзделген құжаттар)
_____________________________________________________________
_______________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы, күні)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 10 шілдедегі
№ 273 бұйрығына
2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасының
шеңберінде кредиттер бойынша
кепілдіктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту
қоры" АҚ
өңірлік филиалының директоры
___________________________
______________________
Жеке кәсіпкер "_________"/ заңды тұлғаның басшысы
(Шаруа қожалығы,
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік және басқа)
_________
ӨТІНІШ
Мен, ________ (Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) – бұдан әрі – заңды тұлғаның/дара кәсіпкердің басшысы) мынаны хабарлаймын: _____20__ ж. "Банктің атауы" акционерлік қоғамының уәкілетті органы "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасының шеңберінде жылдық ___ %, ___ ай мерзімге, ___ теңге мөлшерінде кредит желісін ашу/банктік қарыз беру туралы оң шешім қабылдады.
Кредиттеу мақсаты ____________________________________________.
Кредит желісі/банктік қарыз шарты бойынша қамтамасыз ету ретінде мен мына мүлікті ұсындым:
1) ___________________________________________________________,
(объектінің атауы, жалпы аумағы, салынған жылы, орналасқан жері, нарықтық құны теңгеде)
2)___________________________________________________________,
(автокөлік құралы, шығарылған жылы, техникалық ерекшелікке сәйкес сипаттамалары, нарықтық құны теңгеде).
3) ___________________________________________________________.
басқа мүлік (оның ішінде атауын, сипаттамаларын, орналасқан жерін және т.б. көрсете отырып)
Жоғарыда баяндалғанның негізінде, Сізден _____________ теңге мөлшерінде ______ айға дейін мерзімге кепілдік беру мүмкіндігін қарауыңызды өтінемін. Бекітілген кредит желісінің/банктік қарыздың шеңберінде кредиттер берілмегендігін хабарлаймын.
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамына "банктің атауы" акционерлік қоғамына кепілге берілген мүлікке, сондай-ақ "банктің атауы" акционерлік қоғамы алдындағы міндеттемелерді қамтамасыз ету болып табылмайтын мүлік бойынша талаптарды қоюға келісімімді беремін.
Жеке кәсіпкер/заңды тұлға басшысының лауазымы ________________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Қолы _______________________
Мөр орны (болған жағдайда)
Ескертпе: электрондық өтінімді портал арқылы берген жағдайда, өтініш порталда көрсетілген нысан бойынша ресімделеді