О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 апреля 2016 года № 162 "Об утверждении Перечня открытых данных Министерства национальной экономики Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 декабря 2017 года № 403. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2018 года № 16187. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 апреля 2022 года № 34.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 15.04.2022 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 апреля 2016 года № 162 "Об утверждении Перечня открытых данных Министерства национальной экономики Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 13701, опубликованный 31 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Перечень открытых данных Министерства национальной экономики Республики Казахстан, размещаемый на интернет-портале открытых данных, утвержденный указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту информационных технологий Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта приказа.

"Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 162 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 403 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 16187 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 34 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 15.04.2022 № 34 (мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 162 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13701 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 31 мамырда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ашық деректер тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Ақпараттық технологиялар департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның баспа және электрондық түрдегі көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді, сондай-ақ осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялауға мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне бұйрықтың осы тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

100
Число коллективов самодеятельного творчества по жанрам
ежегодно
27 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
101
Число детских коллективов самодеятельного творчества по жанрам
ежегодно
27 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
102
Число участников коллективов самодеятельного творчества по жанрам
ежегодно
27 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
103
Число детей-участников коллективов самодеятельного творчества по жанрам
ежегодно
27 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
104
Число научных, универсальных, специальных и прочих библиотек
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
105
Общая площадь зданий (помещений) библиотек
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
106
Число мест в читальных залах библиотек
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
107
Число пользователей библиотек
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
108
Число пользователей детей в библиотеках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
109
Число посещений библиотек
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
110
Состоит на начало года по видам изданий на государственном, русском и других языках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
111
Поступило в течение года по видам изданий на государственном, русском и других языках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
112
Выбыло в течение года по видам изданий на государственном, русском и других языках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
113
Состоит на конец года по видам изданий на государственном, русском и других языках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
114
Выдано в течение года по видам изданий в библиотеках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
115
Выдано в течение года по видам изданий детям в библиотеках
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
116
Удельный вес женщин в списочной численности работников
ежегодно
30 мая
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
117
Численность лиц, выполняющих работы по договорам гражданско-правового характера
ежегодно
30 мая
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
118
Численность работающих неполный рабочий день или неполную рабочую неделю
ежегодно
30 мая
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС

100
Жанрлар бойынша көркемөнерпаздар шығармашылығы ұжымдарының саны
жыл сайын
27 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
101
Жанрлар бойынша балалар көркемөнерпаздар шығармашылығы ұжымдарының саны
жыл сайын
27 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
102
Жанрлар бойынша көркемөнерпаздар шығармашылығы ұжымдарына қатысушылар саны
жыл сайын
27 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
103
Жанрлар бойынша көркемөнерпаздар шығармашылығы ұжымдарына қатысушы балалар саны
жыл сайын
27 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
104
Ғылыми, әмбебап, арнайы және өзге де кітапханалар саны
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
105
Кітапхана ғимараттарының (үй-жайларының) жалпы алаңы
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
106
Кітапханалардың оқу залдарындағы орындар саны
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
107
Кітапханаларды пайдаланушылар саны
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
108
Кітапханалардағы пайдаланушы балалар саны
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
109
Кітапханаларға келушілер саны
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
110
Мемлекеттік, орыс және басқа да тілдердегі басылым түрлері бойынша жылдың басында бары
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
111
Мемлекеттік, орыс және басқа да тілдердегі басылым түрлері бойынша жыл ішінде келіп түскені
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
112
Мемлекеттік, орыс және басқа да тілдердегі басылым түрлері бойынша жыл ішінде шығып қалғаны
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
113
Мемлекеттік, орыс және басқа да тілдердегі басылым түрлері бойынша жылдың соңында бары
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
114
Кітапханалардағы басылым түрлері бойынша жыл ішінде берілгені
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
115
Кітапханалардағы басылым түрлері бойынша жыл ішінде балаларға берілгені
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
116
Жұмыскерлердің тізімдік санындағы әйелдердің үлес салмағы
жыл сайын
30 мамыр
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
117
Азаматтық-құқықтық сипаттағы шарттар бойынша жұмыстарды орындайтын адамдар саны
жыл сайын
30 мамыр
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
118
Толық емес жұмыс күні немесе толық емес аптада жұмыс істейтіндердің саны
жыл сайын
30 мамыр
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК

119
Удельный вес женщин в фактической численности работников
ежегодно
30 мая
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
120
Безработное население (в возрасте 15 лет и старше) (по районам)
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
121
Уровень безработицы (по районам)
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
122
Среднемесячная номинальная заработная плата одного работника, тенге
ежеквартально
май,
август, ноябрь, февраль следующего года
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
123
Индекс реальной заработной платы, в процентах к соответствующему периоду предыдущего года (оплата труда)
ежеквартально
май,
август, ноябрь, февраль следующего года
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
124
Среднедушевые номинальные денежные доходы населения, тенге
ежеквартально
30 марта,
29 июня,
2 октября,
29 декабря
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
125
Среднедушевые номинальные денежные доходы населения, в процентах к предыдущему году
ежеквартально
30 марта,
29 июня,
2 октября,
29 декабря
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
126
Индекс реальных денежных доходов населения, в процентах
ежеквартально
30 марта,
29 июня,
2 октября,
29 декабря
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
127
Число высших учебных заведений, единиц
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
128
Численность студентов высших учебных заведений
по возрастам
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
129
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей, (городское/сельское население)
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
130
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (по городским поселениям)
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
131
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (по сельской местности)
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
132
Численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (городское/сельское население)
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
133
Численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования по возрастам (городское/сельское население)
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС

119
Жұмыскерлердің іс жүзіндегі санындағы әйелдердің үлес салмағы
жыл сайын
30 мамыр
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
120
Жұмыссыз халық (15 жас және одан жоғары жастағы) (аудандар бойынша)
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
121
Жұмыссыздық деңгейі (аудандар бойынша)
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
122
Бір жұмыскердің орташа айлық номиналды жалақысы, теңге
тоқсан сайын
келесі жылғы мамыр, тамыз, қараша, ақпан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
123
Нақты жалақы индексі, өткен жылдың тиісті кезеңіне пайызбен (еңбекақы төлемі)
тоқсан сайын
келесі жылғы мамыр, тамыз, қараша, ақпан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
124
Халықтың орта есеппен жан басына шаққандағы номиналды ақшалай табыстары, теңге
тоқсан сайын
30 наурыз, 29 маусым, 2 қазан, 29 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
125
Халықтың орта есеппен жан басына шаққандағы номиналды ақшалай табыстары, өткен жылға пайызбен
тоқсан сайын
30 наурыз, 29 маусым, 2 қазан, 29 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
126
Халықтың нақты ақшалай табыстарының индексі, пайызбен
тоқсан сайын
30 наурыз, 29 маусым, 2 қазан, 29 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
127
Жоғары оқу орындарының саны, бірлік
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
128
Жасы бойынша жоғарғы оқу орындарындағы студенттер саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
129
Облыстар бөлінісінде (қала /ауыл халқы) Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
130
Облыстар бөлінісінде (қалалық қоныстар бойынша) Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
131
Облыстар бөлінісінде (ауылдық жерлер бойынша) Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
132
Облыстар бөлінісінде (қала/ауыл халқы) Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
133
Жасы бойынша (қала/ауыл халқы) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында оқитындардың саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК

134
Естественный прирост (убыль) (городское/сельское население)
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
135
Занятое население, человек (по районам)
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
136
Наемные работники, тысяч человек (по районам)
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
137
Рабочая сила, человек (по районам)
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
138
Непродуктивно самостоятельно занятые работники, тысяч человек
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
139
Объем розничной торговли в стоимостном выражении
ежемесячно
не позднее 20 числа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
140
Индекс физического объема розничной торговли
ежемесячно
не позднее 20 числа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
141
Внешнеторговый оборот Республики Казахстан с 2008 года
ежегодно
25 июля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
142
Сумма затрат на содержание рабочей силы
ежегодно
8 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
143
Стоимость рабочей силы в расчете на одного работника
ежегодно
8 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
144
Стоимость рабочей силы в расчете на 1 час отработанный работником
ежегодно
8 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
145
Фонд заработной платы в денежной форме
ежегодно
8 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
146
Фонд заработной платы в натуральной форме
ежегодно
8 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
147
Выплаты и расходы, не учитываемые в фонде заработной платы
ежегодно
8 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
148
Принято специалистов с высшим образованием из числа окончивших высшие учебные заведения в отчетном году
ежегодно
14 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
149
Число неотработанных человеко-дней
ежегодно
14 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
150
Количество компьютеров, используемых в организации
ежегодно
20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
151
Количество компьютеров, подключенных к сети Интернет
ежегодно
20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
152
Доля пользователей сети Интернет (в возрасте 16-74 лет)
ежегодно
30 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
153
Численность населения на начало периода
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
154
Коэффициенты демографической нагрузки
ежегодно
сентябрь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
155
Средний возраст населения
ежегодно
сентябрь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
156
Число родившихся (живыми)
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС

134
Табиғи өсім (шығын) (қала/ауыл халқы)
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
135
Жұмыспен қамтылған халық, адам (аудандар бойынша)
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
136
Жалдамалы жұмыскерлер, мың адам (аудандар бойынша)
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
137
Жұмыс күші, адам (аудандар бойынша)
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
138
Өнімсіз өзін-өзі жұмыспен қамтыған жұмысшылар, мың адам
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
139
Құндық мәніндегі бөлшек сауданың көлемі
ай сайын
20-нан кешіктірмей
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
140
Бөлшек сауданың нақты көлемінің индексі
ай сайын
20-нан кешіктірмей
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
141
2008 жылдан бастап Қазақстан Республикасының сыртқы сауда айналымы
жыл сайын
25 шілде
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
142
Жұмыс күшін ұстауға жұмсалған шығындар сомасы
жыл сайын
8 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
143
Бір жұмыскерге есептегендегі жұмыс күшінің құны
жыл сайын
8 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
144
Жұмыскердің істелген жұмысының 1 сағатына есептегендегі жұмыс күшінің құны
жыл сайын
8 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
145
Ақшалай нысандағы жалақы қоры
жыл сайын
8 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
146
Заттай нысандағы жалақы қоры
жыл сайын
8 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
147
Жалақы қорында есепке алынбайтын төлемдер мен шығыстар
жыл сайын
8 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
148
Есепті жылы жоғарғы оқу орындарын бітіргендер қатарынан жоғары білімі бар мамандардың қабылданғаны
жыл сайын
14 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
149
Атқарылмаған адам-күндер саны
жыл сайын
14 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
150
Ұйымда қолданылатын компьютерлер саны
жыл сайын
20 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
151
Интернет желісіне қосылған компьютерлер саны
жыл сайын
20 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
152
Интернет желілерін пайдаланушылардың үлесі (16-74 жас аралығындағы)
жыл сайын
30 наурыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
153
Кезең басындағы халық саны
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
154
Демографиялық жүктеме коэффициенттері
жыл сайын
қыркүйек
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
155
Халықтың орташа жасы
жыл сайын
қыркүйек
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
156
Туылғандар саны (тірі)
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК

157
Общий коэффициент рождаемости
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
158
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
ежегодно
сентябрь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
159
Общий коэффициент смертности
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
160
Число детей, умерших в возрасте до 1 года
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
161
Коэффициент младенческой смертности
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
162
Умершие по основным классам причин смерти
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
163
Умершие в возрасте до 1 года по основным классам причин смерти
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
164
Прирост населения
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
165
Общий коэффициент естественного прироста
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
166
Прибытие мигрантов по всем потокам
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
167
Выбытие мигрантов по всем потокам
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
168
Сальдо миграции по всем потокам
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
169
Миграция со странами Содружества Независимых Государств - прибытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
170
Миграция со странами Содружества Независимых Государств -выбытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
171
Сальдо миграции со странами Содружества Независимых Государств
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
172
Миграция с другими странами-прибытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
173
Миграция с другими странами-выбытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
174
Сальдо миграции с другими странами
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
175
Миграция по межобластным перемещениям - прибытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
176
Миграция по межобластным перемещениям - выбытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
177
Сальдо миграции по межобластным перемещениям
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
178
Миграция по внутриобластным перемещениям - прибытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
179
Миграция по внутриобластным перемещениям - выбытие
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
180
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
годовая, полугодовая

157
Жалпы бала туу коэффициенті
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
158
Жас топтары бойынша бала туу коэффициенттері
жыл сайын
қыркүйек
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
159
Жалпы өлім-жітім коэффициенті
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
160
1 жасқа дейін қайтыс болған балалар саны
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
161
Нәрестелер өлім-жітімі коэффициенті
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
162
Өлім-жітім себептерінің негізгі кластары бойынша қайтыс болғандар
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
163
Өлім-жітім себептерінің негізгі кластары бойынша 1 жасқа дейін қайтыс болғандар саны
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
164
Халық өсімі
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
165
Жалпы табиғи өсім коэффициенті
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
166
Барлық ағындар бойынша көшіп-қонушылардың келуі
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
167
Барлық ағындар бойынша көшіп-қонушылардың кетуі
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
168
Барлық ағындар бойынша көші-қон сальдосы
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
169
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон-келу
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
170
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон-кету
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
171
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон сальдосы
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
172
Басқа елдермен көші-қон-келу
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
173
Басқа елдермен көші-қон- кету
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
174
Басқа елдермен көші-қон сальдосы
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
175
Облысаралық өткізулер бойынша көші-қон - келу
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
176
Облысаралық өткізулер бойынша көші-қон – кету
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
177
Облысаралық өткізулер бойынша көші-қон сальдосы
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
178
Облысішілік өткізулер бойынша көші-қон - келу
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
179
Облысішілік өткізулер бойынша көші-қон - кету
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
180
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
Жылдық, жартыжылдық

17 февраля, 17 августа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
181
Принято в отчетном году обучающихся в высших учебных заведениях
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
182
Выпуск студентов из высших учебных заведений, за предыдущий учебный год
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
183
Общая численность студентов на начало учебного года
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
184
Число организаций, осуществляющих подготовку докторантов
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
185
Общая численность докторантов в отчетном году
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
186
Принятые докторанты в отчетном году
ежегодно
январь
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
187
Структура денежных доходов, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
188
Доходы, использованные на потребление, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
189
Соотношение доходов, использованных на потребление, с величиной прожиточного минимума
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
190
Доходы домохозяйств, использованные на потребление, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
191
Денежные расходы населения, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
192
Потребительские расходы населения, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
193
Денежные расходы населения на продовольственные товары, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
194
Денежные расходы населения на продукты питания, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
195
Денежные расходы населения на непродовольственные товары, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
196
Денежные расходы населения на платные услуги, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
197
Денежные расходы домохозяйств, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
198
Потребительские расходы домохозяйств, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС

17 ақпан 17 тамыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
181
Есепті жылы жоғарғы оқу орындарында оқитындар қабылданды
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
182
Алдыңғы оқу жылында жоғары оқу орындарынан студенттерді шығару
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
183
Оқу жылының басына студенттердің жалпы саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
184
Докторанттар даярлауды жүзеге асыратын ұйымдар саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
185
Есепті жылдағы докторанттардың жалпы саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
186
Есепті жылы қабылданған докторанттар саны
жыл сайын
қаңтар
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
187
Халықтың орташа есеппен жан басына шаққандағы ақшалай кірістердің құрылымы
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
188
Халықтың орташа есеппен жан басына шаққандағы тұтынуға жұмсалған кірістер
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
189
Тұтынуға жұмсалған кірістердің ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасымен арақатынасы
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
190
Орташа есеппен үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылығына пайдаланған кірістер
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
191
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы халықтың ақшалай шығыстары
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
192
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы халықтың тұтынушылық шығыстары
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
193
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы халықтың азық-түлік тауарларына жұмсаған ақшалай шығыстары
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
194
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы халықтың тамақ өнімдеріне жұмсаған ақшалай шығыстары
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
195
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы халықтың азық-түлік емес тауарларға ақшалай шығыстары
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
196
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы халықтың ақылы қызметтерге ақшалай шығыстары
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
197
Орташа есеппен халықтың үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылықтарының ақшалай шығыстары
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
198
Орташа есеппен халықтың үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылықтарының тұтынушылық шығыстары
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК

199
Денежные расходы домохозяйств на продовольственные товары, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
200
Денежные расходы домохозяйств на продукты питания, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
201
Денежные расходы домохозяйств на непродовольственные товары, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
202
Денежные расходы домохозяйств на платные услуги, в среднем на домохозяйство
ежегодно
18 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
203
Структура денежных расходов населения, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
204
Структура потребительских расходов населения, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
205
Структура денежных расходов населения на продукты питания, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
206
Структура денежных расходов населения на непродовольственные товары, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
207
Структура денежных расходов населения на платные услуги, в среднем на душу населения
ежегодно
14 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
208
Доля населения, имеющего доходы ниже величины прожиточного минимума
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
209
Доля населения, имеющего доходы ниже стоимости продовольственной корзины
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
210
Глубина бедности
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
211
Острота бедности
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
212
Коэффициент Джини, по 10% группам населения
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
213
Коэффициент Джини, по 20% группам населения
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
214
Коэффициент фондов, по 10% группам населения
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
215
Доля доходов населения по 10-процентным (децильным) группам населения
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
216
Доля доходов населения по 20-процентным (квинтильным) группам населения
ежегодно
21 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС

199
Орташа есеппен халықтың үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылықтарының азық-түлік тауарларына жұмсаған ақшалай шығыстары
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
200
Орташа есеппен халықтың үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылықтарының тамақ өнімдеріне жұмсаған ақшалай шығыстары
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
201
Орташа есеппен халықтың үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылықтарының азық-түлік емес тауарларға жұмсаған ақшалай шығыстары
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
202
Орташа есеппен үй шаруашылығына шаққандағы үй шаруашылықтарының ақылы қызметтерге жұмсаған ақшалай шығыстары
жыл сайын
18 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
203
Орташа есеппен жан басына шаққандағы халықтың ақшалай шығыстарының құрылымы
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
204
Орташа есеппен жан басына шаққандағы халықтың тұтынушылық шығыстарының құрылымы
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
205
Орташа есеппен жан басына шаққандағы халықтың тамақ өнімдеріне жұмсаған ақшалай шығыстарының құрылымы
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
206
Орташа есеппен жан басына шаққандағы халықтың азық-түлік емес тауарларына жұмсаған ақшалай шығыстарының құрылымы
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
207
Орташа есеппен жан басына шаққандағы халықтың ақылы қызметтерге жұмсаған ақшалай шығыстарының құрылымы
жыл сайын
14 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
208
Кірістері ең төменгі күнкөріс шамасынан төмен халықтың үлесі
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
209
Кірістері азық-түлік себетінің құнынан төмен халықтың үлесі
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
210
Кедейшілік шегі
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
211
Кедейшіліктің шамадан тыс болуы
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
212
Халықтың 10%-дық топтары бойынша Джини коэффициенті
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
213
Халықтың 20%-дық топтары бойынша Джини коэффициенті
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
214
Халықтың 10%-дық топтары бойынша қорлар коэффициенті
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
215
Халықтың 10 пайыздық (децильдік) топтары бойынша кірістерінің үлесі
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
216
Халықтың 20 пайыздық (квинтильдік) топтары бойынша кірістерінің үлесі
жыл сайын
21 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК

217
Потребление основных продуктов питания населением
ежегодно
19 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
218
Потребление основных продуктов питания населением с доходами выше величины прожиточного минимума
ежегодно
11 октября
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
219
Потребление основных продуктов питания населением с доходами ниже величины прожиточного минимума
ежегодно
11 октября
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
220
Средний размер домохозяйства
ежегодно
28 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
221
Распределение домохозяйств по социально демографическим характеристикам
ежегодно
28 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
222
Индекс потребительских цен
ежемесячно
7 число месяца после отчетного периода
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
223
Численность умерших (городское/сельское население)
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
224
Браки (городское/сельское население)
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
225
Разводы (городское/сельское население)
ежегодно
апрель
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
226
Самостоятельно занятые работники, тысяч человек (по районам)
ежегодно
6 апреля
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
227
Индекс цен на платные услуги для населения (по регионам)
ежемесячно
10 число после отчетного периода
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
228
Величина прожиточного минимума в среднем на душу населения (по районам)
ежемесячно
15 число после отчетного периода
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
229
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
ежегодно
май
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
230
Объем производства промышленной продукции (товаров, услуг), миллионов тенге
ежегодно
не позднее 15 июля года следующего за отчетным
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
231
Индекс промышленного производства, в % к предыдущему году
ежегодно
не позднее 15 июля года следующего за отчетным
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
232
Валовой региональный продукт, миллионов тенге, миллионов долларов Соединенных Штатов Америки (по регионам)
ежеквартально
1 квартал – июль,
1 полугодие – октябрь,
9 месяцев – январь,
Год - август
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
233
Индекс физического объема валового регионального продукта % к соответствующему периоду прошлого года (по регионам)
ежеквартально
1 квартал – июль,
1 полугодие – октябрь,
9 месяцев – январь,
Год - август
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
234
Валовой региональный продукт на душу населения, тысяч тенге, тысяч долларов Соединенных Штатов Америки (по регионам)
ежеквартально
1 квартал – июль,
1 полугодие – октябрь,
9 месяцев – январь,
Год - август
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС

217
Халықтың негізгі тамақ өнімдерін тұтынуы
жыл сайын
19 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
218
Кірісі ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан жоғары халықтың негізгі тамақ өнімдерін тұтынуы
жыл сайын
11 қазан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
219
Кірісі ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен халықтың негізгі тамақ өнімдерін тұтынуы
жыл сайын
11 қазан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
220
Үй шаруашылықтарының орташа мөлшері
жыл сайын
28 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
221
Үй шаруашылықтарын әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары бойынша бөлу
жыл сайын
28 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
222
Тұтыну бағасының индексі
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
223
Қайтыс болғандар саны (қала/ауыл халқы)
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
224
Некелер (қала/ауыл халқы)
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
225
Ажырасулар (қала/ауыл халқы)
жыл сайын
сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
226
Өз бетінше жұмыспен қамтылғандар, мың адам (аудандар бойынша)
жыл сайын
6 сәуір
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
227
Халық үшін ақылы қызметтер көрсету бағасының индексі
ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 7 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
228
Орташа есеппен халықтың жан басына шаққандағы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы (аудандар бойынша)
ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
229
Жекелеген этникалық топтар бойынша Қазақстан Республикасы халқының саны
жыл сайын
мамыр
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
230
Өнеркәсіп өнімдерін (тауарлар, қызметтер) өндіру көлемі, миллион теңге
жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесінен кешіктірмей
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
231
Өнеркәсіп өндірісінің индексі, алдыңғы жылға қатысты %-бен
жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесінен кешіктірмей
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
232
Жалпы өңірлік өнім, миллион теңге, миллион Америка Құрама Штаттарының доллары (өңірлер бойынша)
тоқсан сайын
1 тоқсан – шілде, 1 жыртыжылдық – қазан, 9 ай – қаңтар, жыл - тамыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
233
Жалпы өңірлік өнімнің нақты көлемінің индексі, өткен жылдың тиісті кезеңіне қатысты % (өңірлер бойынша)
тоқсан сайын
1 тоқсан – шілде, 1 жыртыжылдық – қазан, 9 ай – қаңтар, жыл - тамыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
234
Жан басына шаққандағы жалпы өңірлік өнім, мың теңге, мың Америка Құрама Штаттары доллары (өңірлер бойынша)
тоқсан сайын
1 тоқсан – шілде, 1 жартыжылдық – қазан, 9 ай – қаңтар, Жыл - тамыз
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК

235
Количество зарегистрированных юридических лиц из Статистического бизнес-регистра
ежемесячно
до 15 числа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
236
Количество действующих юридических лиц из статистического бизнес-регистра
ежемесячно
до 15 числа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
237
Количество действующих юридических лиц, с численностью свыше 100 человек, из Статистического бизнес-регистра
ежемесячно
до 15 числа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
238
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам (0-15, 16-62(57), 63(58)+)
ежегодно
май
через АРМ интернет-портала открытых данных
КС
239
Регистры субъектов естественных монополий (СЕМ)
по мере принятия приказа о включении субъектов в регистр субъектов естественных монополий
в течение 10 дней после принятия приказа
через АРМ интернет-портала открытых данных
КРЕМЗКПП
240
Тарифы на услуги субъектов естественных монополий, включенных в Республиканский раздел Государственного регистра
по мере утверждения тарифов на услуги субъектов естественных монополий включенных в Республиканский раздел регистра
в течение 10 дней после утверждения
через АРМ интернет-портала открытых данных
КРЕМЗКПП
241
Информация о ходе исполнения инвестиционных программ (проектов) и тарифных смет субъектов естественных монополий, включенных в Республиканский раздел Государственного регистра
один раз в год
не позднее
1 июля года следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
КРЕМЗКПП
242
Действующие в рамках Евразийского экономического союза специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные меры в отношении третьих стран
раз в полугодие
1 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития внешнеторговой деятельности (далее – ДРВД)
243
Проводимые Департаментом защиты внутреннего рынка Евразийской экономической комиссии специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные расследования в отношении третьих стран
раз в полугодие
1 июня
через АРМ интернет-портала открытых данных
ДРВД
244
Принятые решения органов Евразийской экономической комиссии по изменению ставок импортных таможенных пошлин Евразийского экономического союза
ежемесячно
в первой декаде каждого месяца
через АРМ интернет-портала открытых данных
ДРВД

235
Статистикалық бизнес-тіркелімнен тіркелген заңды тұлғалардың саны
ай сайын
15-не дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
236
Статистикалық бизнес-тіркелімнен жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалардың саны
ай сайын
15-не дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
237
Статистикалық бизнес-тіркелімнен саны 100 адамнан жоғары жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалардың саны
ай сайын
15-не дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
238
Жынысы және жекелеген жас топтары бойынша Қазақстан Республикасы халқының саны (0-15, 16-62(57), 63(58)
жыл сайын
мамыр
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
СК
239
Табиғи монополиялар субъектілерінің тіркелімі (ТМС)
табиғи монополия субъектілер тіркеліміне субъектілерді қосу туралы бұйрықтың бекітілуіне қарай
Бұйрық қабылданғаннан кейін 10 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
ТМРБ және ТҚҚК
240
Мемлекеттік тіркелімнің Республикалық бөліміне енгізілген табиғи монополия субъектілері көрсететін қызметтердің тарифтері
Тіркелімнің Республикалық бөліміне енгізілген табиғи монополия субъектілері көрсететін қызметтер тарифтерінің бекітілуіне қарай
бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
ТМРБ және ТҚҚК
241
Мемлекеттік тіркелімнің Республикалық бөліміне енгізілген табиғи монополия субъектілерінің инвестициялық бағдарламаларды (жобаларды) және тарифтік сметаларды орындау барысы туралы ақпарат
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 1 шілдеден кешіктірмей
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
ТМРБ және ТҚҚК
242
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде үшінші елдерге қатысты қолданылатын арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары
жарты жылда бір рет
1 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
Сыртқы сауда қызметін дамыту департаменті (бұдан әрі – ССҚДД)
243
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықты қорғау департаменті жүргізетін үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары
жарты жылда бір рет
1 маусым
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
ССҚДД
244
Еуразиялық экономикалық комиссия органдарының Еуразиялық экономикалық одағының импорттық кедендік баж мөлшерлемелерін өзгерту бойынша қабылдаған шешімдері
ай сайын
әр айдың бірінші онкүндігі
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
ССҚДД