Об утверждении стандарта государственной услуги "Заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года № 478. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2018 года № 16301. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 15 июня 2020 года № 145.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 15.06.2020 № 145 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза".
2. Министерству энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН":
Министр информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
___________Д. Абаев

"Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 478 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 1 ақпанда № 16301 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2020 жылғы 15 маусымдағы № 145 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 15.06.2020 № 145 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде мерзімдік баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және
коммуникациялар министрі
________________Д. Абаев

29 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАН":
Министр национальной
экономики
Республики Казахстан
________Т. Сулейменов
15 января 2018 года
Утвержден приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 27 декабря 2017 года № 478
Стандарт государственной услуги "Заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством энергетики Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается Министерством (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю, а также при обращении на портал – 30 (тридцать) календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов услугополучателем – 20 (двадцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя - 20 (двадцать) минут;
Услугодатель в течение двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя проверяет на полноту представленных документов.
В случае установления неполноты представленных документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
На портале результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
В случае обращения услугополучателя за результатом оказания государственной услуги на бумажном носителе, результат оказания государственной услуги оформляется в электронной форме, распечатывается и заверяется печатью и подписью уполномоченного лица услугодателя.

2017 жылғы 29 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________Т. Сүлейменов
2018 жылғы 15 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2017 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 478 бұйрығымен
бекітілген
"Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Министрлік (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2- тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған, сондай-ақ порталға жүгінген сәттен бастап - 30 (отыз) күнтізбелік күн;
2) көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын тапсыруы үшін күтуге рұқсат етілетін ең ұзақ уақыт – 20 (жиырма) минут;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетуге рұқсат етілетін ең ұзақ уақыт – 20 (жиырма) минут.
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттардың толық еместігі және (немесе) қолданылу мерзімі өткені анықталған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту.
Порталда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолданады және сақталады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қағаз тасығышта алу үшін өтініш білдірген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электрондық форматта ресімделіп, басып шығарылады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының мөрімен және қолымен расталады.

7. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатели).
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней в соответствии трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающему полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности):
1) к услугодателю:
документ удостоверяющий личность (требуется для идентификации личности);
заявление о транзите отходов за подписью услугополучателя, заверенное печатью для юридических лиц (при его наличии), с указанием места проживания для физических лиц и местонахождения для юридических лиц и перечень прилагаемых документов;
копию контракта (договора) купли-продажи отходов или иного договора отчуждения между участниками внешнеторговой сделки;
копию договора между экспортером и производителем или импортером и потребителем товара в случае, если заявитель выступает посредником;
согласие в письменном виде компетентного органа государства, на территорию которого ввозятся отходы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года "О присоединении Республики Казахстан к Базельской конвенции о контроле за трансграничной перевозкой опасных отходов и их удалением";
копии контракта (договора) на перевозку и контракта между экспортером и лицом, отвечающим за удаление отходов, в котором оговаривается экологически безопасное использование этих отходов;
документ о перевозке отходов по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;

7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) ақысыз негізде көрсетіледі.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініштерді қабылдау мен нәтижесін беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен көрсетіледі.
2) порталдың – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс күні аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндеріне жүгінген жағдайда, өтінімді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы (не: уәкілеттілігін растайтын құжат бойынша заңды тұлғаның; нотариалды расталған сенімхат бойынша жеке тұлғаның уәкілетті өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге:
жеке куәлік (тұлғаны сәйкестендіру үшін қажет)
өтініш берушінің қолы қойылған, заңды тұлғалар үшін мөрмен куәландырылған (болған жағдайда), жеке тұлғалар үшін тұрғылықты жерін және заңды тұлғалар үшін орналасқан жерін көрсетіп, қалдықтарды транзиттеу туралы өтініш және қоса беріліп отырған құжаттардың тізбесі;
сыртқы сауда мәмілесіне қатысушылар арасындағы қалдықтарды сатып алу-сату келісімшартының (шарттың) немесе өзге де иеліктен шығару шартының көшірмесі;
экспорттаушы мен өндіруші немесе, егер өтініш беруші делдал болған жағдайда, импорттаушы мен тауарды тұтынушы арасындағы шарттың көшірмесі;
"Қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдауды және оларды аулаққа шығаруды бақылау туралы Базель конвенциясына Қазақстан Республикасының қосылуы туралы" 2003 жылғы 10 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қалдықтар әкелінетін мемлекеттің құзыретті органының жазбаша түрдегі келісімі;
тасымалдауға арналған келісімшарттың (шарттың) және осы қалдықтарды экологиялық қауіпсіз пайдалану келісілетін экспорттаушы мен қалдықтарды жоюға жауап беретін тұлға арасындағы келісімшарттың көшірмелері;
осы мемлекеттіқ көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қалдықтарды тасымалдау туралы құжат;

2) для оформления заключения на трансграничную перевозку опасных отходов дополнительно необходимо представить следующие документы (на бумажном носителе):
копию страхового полиса по обязательному экологическому страхованию;
копия плана действий при чрезвычайных аварийных ситуациях;
паспорт опасных отходов;
уведомление о трансграничной перевозке опасных отходов (в 3 экземплярах) по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) через портал:
электронная копия заявление о транзите отходов за подписью услугополучателя, заверенное печатью для юридических лиц (при его наличии), с указанием места проживания для физических лиц и местонахождения для юридических лиц и перечень прилагаемых документов;
электронная копия контракта (договора) купли-продажи отходов или иного договора отчуждения между участниками внешнеторговой сделки;
электронная копия договора между экспортером и производителем или импортером и потребителем товара в случае, если заявитель выступает посредником;
электронная копия согласия в письменном виде компетентного органа государства, на территорию которого ввозятся отходы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года "О присоединении Республики Казахстан к Базельской конвенции о контроле за трансграничной перевозкой опасных отходов и их удалением";
электронная копия контракта (договора) на перевозку и контракта между экспортером и лицом, отвечающим за удаление отходов, в котором оговаривается экологически безопасное использование этих отходов;
электронная копия документа о перевозке отходов по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
4) для оформления заключения на трансграничную перевозку опасных отходов дополнительно необходимо представить следующие документы:
электронная копия страхового полиса по обязательному экологическому страхованию;
электронная копия плана действий при чрезвычайных аварийных ситуциях;
электронная копия паспорта опасных отходов;
электронная копия уведомление о трансграничной перевозке опасных отходов (в 3 экземплярах) по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем, не допускается.
При подаче услугополучателем необходимых документов:
услугополучателю – выдается расписка о приеме заявления с указанием номера и даты приема заявления;
через портал – в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги.
Выдача результата оказания государственной услуги осуществляется на основании расписки о приеме заявления и (или) при предъявлении документа удостоверяющего личность услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающему полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности).

2) қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдауға қорытындыны ресімдеу үшін қосымша мынадай құжаттарды (қағаз жеткізгіште) ұсыну қажет:
міндетті экологиялық сақтандыру жөніндегі сақтандыру полисінің көшірмесі;
төтенше авариялық жағдайлар кезіндегі іс-қимылдар жоспарының көшірмесі;
қауіпті қалдықтардың паспорты;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысанда қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдау туралы хабарлама (3 данада);
3) портал арқылы:
өтініш берушінің қолы қойылған, заңды тұлғалар үшін мөрмен куәландырылған (болған жағдайда), жеке тұлғалар үшін тұрғылықты жерін және заңды тұлғалар үшін орналасқан жерін көрсетіп, қалдықтарды транзиттеу туралы өтініштің электрондық көшірмесі және қоса беріліп отырған құжаттардың тізбесі;
сыртқы сауда мәмілесіне қатысушылар арасындағы қалдықтарды сатып алу-сату келісімшартының (шарттың) немесе өзге де иеліктен шығару шартының электрондық көшірмесі;
экспорттаушы мен өндіруші немесе, егер өтініш беруші делдал болған жағдайда, импорттаушы мен тауарды тұтынушы арасындағы шарттың электрондық көшірмесі;
"Қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдауды және оларды аулаққа шығаруды бақылау туралы Базель конвенциясына Қазақстан Республикасының қосылуы туралы" 2003 жылғы 10 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қалдықтар әкелінетін мемлекеттің құзыретті органының жазбаша түрдегі келісімінің электрондық көшірмесі;
тасымалдауға арналған келісімшарттың (шарттың) және осы қалдықтарды экологиялық қауіпсіз пайдалану келісілетін экспорттаушы мен қалдықтарды жоюға жауап беретін тұлға арасындағы келісімшарттың электрондық көшірмелері;
осы мемлекеттіқ көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қалдықтарды тасымалдау туралы құжат электрондық көшірмесі;
4) қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдауға қорытындыны ресімдеу үшін қосымша мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
міндетті экологиялық сақтандыру жөніндегі сақтандыру полисінің электрондық көшірмесі;
төтенше авариялық жағдайлар кезіндегі іс-қимылдар жоспарының электрондық көшірмесі;
қауіпті қалдықтардың паспортының электрондық көшірмесі;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысанда қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдау туралы хабарламаның электрондық көшірмесі (3 данада).
Жеке басын куәландыратын, заңды тұлға ретінде мемлекеттiк тiркеу (қайта тіркеу) туралы құжаттарды көрсетілетін қызметті беруші тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Көрсетілетін қызметті алушылардан ақпараттық жүйелерден алуға болатын құжаттарды талап етуге жол берілмейді.
Көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған кезде:
Көрсетілетін қызметті алушыға өтініштің нөмірі мен қабылданған күні көрсетіле отырып, өтінішті қабылдау туралы қолхат беріледі.
портал арқылы – көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру өтінішті қабылдағаны туралы қолхат негізінде және (немесе) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат ұсынылған кезде (не: уәкілеттілігін растайтын құжат бойынша заңды тұлғаның; нотариалды расталған сенімхат бойынша жеке тұлғаның уәкілетті өкілі) жүзеге асырылады.

10. Основанием для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным Правилами ввоза, вывоза и транзита отходов, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2007 года № 594;
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) центрального государственного органа, а также услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
11. Для обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресу, указанному в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги.
Жалоба подается в письменной форме по почте, посредством портала либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни.
В жалобе:
1) физического лица - указываются его фамилия, имя, отчество (при его наличии) почтовый адрес;
2) юридического лица - его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Обращение должно быть подписано услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю посредством почтовой связи, либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.

10. Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсетуден мынадай негіздер бойынша бас тартады:
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың,объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 шілдедегі № 594 қаулысымен бекітілген Қалдықтарды әкелу, әкету және транзиттеу ережесіне белгіленген талаптарына сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімі (үкімі) болса;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімі болса, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айырылса, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша орталық мемлекеттік органның, сондай-ақ көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану үшін, шағым көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша беріледі.
Шағым жазбаша нысанда пошта бойынша, портал арқылы немесе жұмыс күндері қызмет берушінің кеңсесі арқылы беріледі.
Шағымда:
1) жеке тұлға - оның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), пошталық мекенжайы;
2) заңды тұлға - оның атауы, пошталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Көрсетілетін қызметті алушы өтінішке қол қоюы керек.
Шағымның қабылданғанын растау оның көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде шағымды қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөні, тапсырылған шағымға жауапты алу орны мен мерзімі көрсетіле отырып тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) болып табылады.
Көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады. Шағымды қарау нәтижесі туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта байланысы арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.

При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону Единого контакт - центра 1414, 8 800 080 7777.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет - ресурсе Министерства – www.energo.gov.kz, раздел "Государственные услуги".
13. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также Единого контакт – центра 1414, 8 800 080 7777.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги: 8 (7172) 58 00 58, 119 и Единого контакт - центра: 1414, 88000807777.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги
"Заключение уполномоченного
органа государств – членов
Евразийского экономического
союза на транзит опасных
отходов через таможенную
территорию Евразийского
экономического союза"
Форма
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
(разрешительный документ)
№ _________ /201 /_____
_____________________________________________________________________
(наименование органа государственной власти государства-члена
Таможенного союза, выдавшего заключение)
Выдано ______________________________________________________________
(наименование организации, юридический адрес, страна
/для физических лиц Ф.И.О. при наличии/)
Вид перемещения _____________________________________________________
(Вид перемещения)
_________________| |___________________________________________________
(раздел Единого перечня товаров) (Код ТН ВЭД ТС)
Наименование товара
Количество
Единица измерения
Получатель/отправитель ________________________________________________
(название, юридический адрес, страна)
______________________________________________________________________
Страна назначения/отправления __________________________________________
Цель ввоза (вывоза) ____________________________________________________
Срок временного ввоза (вывоза) __________________________________________
Основание: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Дополнительная информация ____________________________________________
______________________________________________________________________
Страна транзита________________________________________________________
(транзит по территории)
______________________________________________________________________
подпись __________ дата _______
Разрешение действительно по
___________________________
М.П.
_______________________________
(Ф.И.О. при наличии)
_______________________________
(должность)
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги
"Заключение уполномоченного
органа государств – членов
Евразийского экономического
союза на транзит опасных
отходов через таможенную
территорию Евразийского
экономического союза"
Форма
Документ о перевозке отходов

Портал арқылы жүгінгенде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс орталығының телефоны 1414, 8 800 080 7777 бойынша алуға болады.
Шағымды портал арқылы жолдаған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінен" көрсетілетін қызметті берушінің өтініштерді өңдеуі барысында (жеткені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгі, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылатын өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайларда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгіне алады.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету, оның ішінде электрондық нысанда көрсетілетін қызметтер ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
12. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайы Министрліктің - www.energo.gov.kz интернет-ресурсында, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде орналастырылған;
13. Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы болған жағдайда, портал арқылы электрондық нысанда мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға мүмкіндігі бар.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты порталдағы "жеке кабинеті" арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде, сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары: 8 (7172) 58 00 58, 119 және бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8 800 080 7777.
"Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағы
арқылы қауіпті қалдықтардың
транзитіне Еуразиялық
экономикалық одаққа мүше
мемлекеттердің уәкілетті
органының қорытындысы"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Нысан
ҚОРЫТЫНДЫ (рұқсат беру құжаты)
№ _________/201/_____
________________________________________________________________________________
(Қорытынды берген Кеден одағына мүше мемлекеттің мемлекеттік билік органының атауы)
Берілді _________________________________________________________________________
(Ұйымның атауы, заңды мекенжайы, елі/жеке тұлғалар үшін
Т.А.Ә. бар болған жағдайда/)
Орнын ауыстыру түрі _____________________________________________________________
(орнын ауыстыру түрі)
_________________| |__________________
(Бірыңғай тауарлар (КО СЭҚТН коды) тізбесінің бөлімі)
Тауардың атауы
Саны
Өлшем бірлігі
Алушы/жіберуші_________________________________________________________________
(Атауы, заңды мекенжайы, елі)
________________________________________________________________________________
Баратын/жіберетін елі_____________________________________________________________
Әкелу (әкету) мақсаты ____________________________________________________________
Уақытша әкелу (әкету) мерзімі _____________________________________________________
Негіздеме: ______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Қосымша ақпарат ________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Транзиттеу елі ___________________________________________________________________
(аумақ бойынша транзиттеу)
________________________________________________________________________________
Қолы ___________ күні _______
Рұқсат __________ дейін қолданылады ______________________________________________
(Т.А.Ә. бар болған жағдайда)
МО ____________________________________________________________________________
(Лауазымы)
"Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағы
арқылы қауіпті қалдықтардың
транзитіне Еуразиялық
экономикалық одаққа мүше
мемлекеттердің уәкілетті
органының қорытындысы"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 2-қосымша
Нысан
Қалдықтарды тасымалдау туралы құжат

1. а) экспортер (наименование, адрес):
4. а) соответственно
5. Серийный N поставки
Контактное лицо:
Тел.:
уведомлению N
Факс:
4. б) перевозка по (2)
Разовому уведомлению
|_|
Общему уведомлению
|_|
6. Объект по размещению/ использованию (наименование, адрес)
1. б) производитель отходов (наименование, адрес) (1):
Контактное лицо
Тел.:
Метод производства
Факс:
Контактное лицо:
Тел.: Факс:
7. Способы размещения/использования
Объект, на котором отходы были образованы:
Код D: (3)
Код R: (3)
2. Импортер (наименование, адрес):
Применяемая технология
Контактное лицо:
Тел.:
Следует обращаться:
Факс:
3. Лицо, отвечающее за удаление отходов (наименование, адрес):
(сообщить детали, если необходимо)
8. Информация относительно страхования: (о соответствующих страховых требованиях и о том, каким образом они удовлетворяются экспортером, перевозчиком и лицом, отвечающим за удаление)
Реквизиты страхового договора и страхового полиса:
9. 1-й перевозчик (наименование, адрес)
10. 2-й перевозчик (наименование, адрес) (4):
11. Последний перевозчик (наименование, адрес)
Тел.:
Факс:
Тел.:
Факс:
Тел.:
Факс:
12. Вид перевозки (3):
13. Вид перевозки (3):
14. Вид перевозки (3):
Дата/место перегрузки:
Дата/место перегрузки:
Дата/место перегрузки:
Подпись представителя перевозчика
Подпись представителя перевозчика
Подпись представителя перевозчика
15. Наименование и химический состав отходов
16. Физические характеристики (3)
17. Фактическое количество кг
18. Вид(ы) упаковки (3):
19. Идентификационный код отходов
Код МИКО:
л
в стране экспорта
ЕКО:
в стране импорта
прочее (указать)
Таможенный код
21. Классификация ООН:
Грузовое наименование ООН:
20. Классификация ОЭСР (2) красный |_|
Номер ООН:
Класс ООН (3):
желтый |_|
Номер Н (3):
зеленый |_|
и номер
(сообщить детали)
Номер Y:
22. Специальные требования к обращению
23. Заявление экспортера (производителя):
подтверждаю, что информация в графах 1 - 9 и 13 - 21, приведенных выше, является полной и соответствует действительности согласно имеющимся у меня сведениям. Подтверждаю также, что были установлены контрактные обязательства, имеющие юридическую силу и совершенные в письменной форме, что имеются соответствующие гарантии, покрывающие трансграничное перемещение отходов, а также что не было получено возражений со стороны компетентных органов всех заинтересованных государств, являющихся сторонами Базельской конвенции.
24. Фактическая дата отправки
Дата:
Подпись:
Наименование:
Заполняется получателем/объектом по размещению/использованию
25. Поставка получена получателем (если это не объект размещения/ использования:
27. Подтверждаю, что размещение/использование описанных выше отходов произведены.
Полученное количество:
кг (л)
принято
|_|
Дата:
отказ (5)
|_|
Дата:
Наименование:
Подпись
Наименование:

1. а) Экспорттаушы
(атауы, мекенжайы):
4. а) Хабарламаға
5. Жеткізудің сериялық №
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
сәйкес №
Факс:
4. б) Тасымалдау (2)
бір жолғы хабарлама бойынша
|_|
жалпы хабарлама бойынша
|_|
6. Орналастыру/пайдалану жөніндегі объект (атауы, мекенжайы)
1. б) Қалдықтарды өндіруші
(атауы, мекенжайы) (1):
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Өндіріс әдісі
Факс:
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Факс:
7. Орналастыру/пайдалану тәсілдері
Қалдықтар пайда болған объект:
D коды: (3)
R коды: (3)
2. Импорттаушы
(атауы, мекенжайы):
Қолданылатын технология
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Жүгінген жөн:
Факс:
3. Жоюға жауапты тұлға (атауы, мекенжайы):
(егер қажет болса, егжей-тегжейлерін хабарлау)
8. Сақтандыруға қатысты ақпарат:
(тиісті сақтандыру талаптары туралы және экспорттаушы, тасымалдаушы және жоюға жауапты адам оларды қалай қанағаттандыратыны туралы)
Сақтандыру шартының және сақтандыру полисінің деректемелері:
9. 1-тасымалдаушы
(атауы, мекенжайы):
10. 2-тасымалдаушы (атауы, мекенжайы) (4)
11. Соңғы тасымалдаушы (атауы, мекенжайы)
Тел.:
Факс:
Тел.:
Факс:
Тел.:
Факс:
12. Тасымалдау түрі (3):
13. Тасымалдау түрі (3):
14. Тасымалдау түрі (3):
Жүкті тиеу күні/орны:
Жүкті тиеу күні/орны:
Жүкті тиеу күні/орны:
Тасымалдаушы өкілінің қолы
Тасымалдаушы өкілінің қолы
Тасымалдаушы өкілінің қолы
15. Қалдықтардың атауы және химиялық құрамы
16. Физикалық сипаттамалары (3)
17. Нақты мөлшері кг
18. Буып-түю түрі(лері) (3):
19. Қалдықтардың сәйкестендіру коды
ҚХСҚ коды:
экспорт елінде
ҚЕК:
импорт елінде
басқалары (көрсету)
Кедендік код
21. БҰҰ-ның жіктеуі:
БҰҰ жүгінің атауы:
20. ЭЫДҰ жіктеуі (2)
қызыл |_|
БҰҰ-ның нөмірі:
БҰҰ-ның сыныбы (3):
сары |_|
Н нөмірі (3):
жасыл |_|
және нөмірі
(егжей-тегжейлерін хабарлау)
Ү нөмірі:
22. Жұмыс істеуге қойылатын арнайы талаптар
23. Экспорттаушының (өндірушінің) мәлімдемесі: жоғарыда келтірілген 1-9 және 13-21-бағандардағы ақпарат толық және менде бар мәліметтерге сәйкес ақиқатқа сай екендігін растаймын. Сондай-ақ заңды күші бар және жазбаша нысанда жасалған келісімшарттық міндеттемелер белгіленгендігін, қалдықтардың трансшекаралық орын ауыстыруын жабатын тиісті кепілдіктер бар екендігін, Базель конвенциясының тараптары болып табылатын барлық мүдделі мемлекеттердің құзыретті органдарының тарапының қарсылығы алынбағандығын растаймын
24. Іс жүзіндегі жөнелту күні
Күні:
Қолы:
Атауы:
Орналастыру/пайдалану жөніндегі алушы/объект толтырады
25. Жеткізілімді алушы алды (егер бұл орналастыру/пайдалану объектісі болмаса)
27. Жоғарыда сипатталған қалдықтарды орналастыру/пайдалану жүргізілгендігін растаймын
Алынған саны:
кг (л)
қабылданды
|_|
Күні:
бас тарту (5)
|_|
Күні:
Атауы:
Қолы
Атауы:

26. Поставка получена на объекте размещения/использования:
Полученное количество:
кг (л)
Принято (5)
|_|
Подпись и печать:
Дата:
отказ
|_|
Наименование:
Подпись
Приблизительная дата размещения/использования:
Метод размещения/использования
Заполняется лицом, отвечающим за удаление отходов
28. Поставка получена лицом, отвечающим за удаление отходов:
29. Подтверждаю, что удаление описанных выше отходов будет произведено:
Полученное количество:
кг (л)
Принято:
|_|
Дата:
Отказ (5)
|_|
Дата:
Наименование:
Подпись
Наименование:
30. Поставка получена на объекте удаления отходов:
Полученное количество:
кг (л)
принято (5)
|_|
Подпись и печать:
Дата:
отказ
|_|
Наименование:
Подпись
Приблизительная дата удаления:
Фактическое расположение места удаления:
Метод удаления:
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги
"Заключение уполномоченного
органа государств – членов
Евразийского экономического
союза на транзит опасных
отходов через таможенную
территорию Евразийского
экономического союза"
Форма
Уведомление о трансграничной перевозке опасных отходов
1. Экспортер (наименование, адрес):
4. Уведомление, касающееся (1):
Уведомление
N
Контактное лицо:
Тел.:
А. а) разовой перевозки |_|
Б. в) размещение |_|
Факс:
б) общего уведомления (многократная перевозка)
г) использование |_|
Причина экспорта:
B. Объект, на который ранее получено разрешение
2. Импортер (наименование, адрес):
Контактное лицо:
Тел.: Факс:
5. Общее планируемое количество поставок:
6. Предполагаемое количество отходов (3): кг (л)
7. Предполагаемые даты или периоды поставки(ок):
3. Лицо, отвечающее за удаление отходов (наименование, адрес) (2):
Контактное лицо:
Тел.: Факс:
8. Предполагаемые перевозчики (наименование, адрес) (2):
9. Объект по размещению/использованию (наименование, адрес):
Контактное лицо:
Тел.:
Тел.:
Факс:
Факс:
11. Производитель(и) отходов (наименование, адрес) (2):
Фактический объект по использованию отходов
10. Способы размещения/использования (2)
Контактное лицо:
Тел.: Факс:
Код D/Код R (4):
Применяемая технология:
(Сообщить детали, если это необходимо)
12. Информация о заключенном контракте между экспортером и лицом, отвечающим за удаление
13. Информация (включая техническое описание предприятия), направляемая экспортеру или производителю лицом, отвечающим за удаление, на основании которой последний делает вывод о том, что предполагаемое удаление может быть осуществлено экологически обоснованным способом и в соответствии с нормами и правилами страны импорта:
Объект, на котором отходы были образованы
14. Вид(ы) перевозки (4):
15. Вид(ы) упаковки (4):
16. Информация относительно страхования: (о соответствующих страховых требованиях и о том, каким образом они удовлетворяются экспортером, перевозчиком и лицом, отвечающим за удаление)
Реквизиты страхового договора и страхового полиса

26. Жеткізілім орналастыру/пайдалану объектісінде алынды:
Алынған саны:
кг (л)
қабылданды (5)
|_|
Қолы және мөрі:
Күні:
бас тарту
|_|
Атауы:
Қолы
Болжамды орналастыру/пайдалану күні:
Орналастыру/пайдалану әдісі
Қалдықтарды жоюға жауапты тұлға толтырады
28. Жеткізілімді қалдықтарды жоюға жауапты тұлға алды:
29. Жоғарыда сипатталған қалдықтарды жою жүргізілетіндігін растаймын:
Алынған саны:
кг (л)
қабылданды
|_|
Күні:
бас тарту (5)
|_|
Күні:
Атауы:
Қолы
Атауы:
30. Жүк қалдықтарды жою объектісінде алынды:
Алынған сан:
кг (л)
қабылданды
|_|
Қолы мен мөрі:
Күні:
бас тарту (5)
|_|
Атауы:
Қолы
Болжамды жою күні:
Жою орнының іс жүзіндегі орналасуы:
Жою әдісі
"Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағы
арқылы қауіпті қалдықтардың
транзитіне Еуразиялық
экономикалық одаққа мүше
мемлекеттердің уәкілетті
органының қорытындысы"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
Қауіпті қалдықтарды трансшекаралық тасымалдау туралы хабарлама
1. Экспорттаушы (атауы, мекенжайы):
4. Хабарлама, қатысты (1):
Хабарлама
N
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
А а) біржолғы тасымалдауға |_|
Б в) орналастыру |_|
Факс:
б) жалпы хабарламаға (бірнеше тасымалдау)
г) пайдалану |_|
Экспорт себебі:
В Бұрын рұқсат алынған объект
2. Импорттаушы (атауы, мекенжайы):
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Факс:
5. Жалпы жоспарланған жеткізу мөлшері:
6. Қалдықтардың болжамды мөлшері (3): кг (л)
7. Жеткізу(лер)дің болжамды күндері немесе кезеңдері:
3. Қалдықтарды жоюға жауапты тұлға (атауы, мекенжайы) (2):
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Факс:
8. Болжанатын тасымалдаушылар (атауы, мекенжайы) (2)
9. Орналастыру/пайдалану жөніндегі объект (атауы, мекенжайы):
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Факс:
Тел.:
Факс:
11. Қалдықтарды өндіруші(лер)
Қалдықтарды пайдалану жөніндегі іс жүзіндегі объект
(атауы, мекенжайы) (2):
10. Орналастыру/пайдалану тәсілдері (2)
Байланыстыратын тұлға:
Тел.:
Факс:
D коды/R коды (4):
Қолданылатын технология:
(егер бұл қажет болса, егжей-тегжейлерін хабарлау)
12. Экспорттаушы және жоюға жауапты тұлға арасында жасалған келісімшарт туралы ақпарат
13. Жоюға жауапты тұлға экспорттаушыға немесе өндірушіге жіберетін ақпарат (кәсіпорынның техникалық сипаттауын қоса алғанда), оның негізінде соңғысы болжанатын жою экологиялық негізделген тәсілмен және импорттау елінің нормаларына және қағидаларына сәйкес жүзеге асуы мүмкін болатыны туралы қорытынды жасайды:
Қалдықтар пайда болған объект
14. Тасымалдау түрлері (4):
5. Буып-түю түрі(лері) (4):
16. Сақтандыруға қатысты ақпарат:
(тиісті сақтандыру талаптары туралы және оны экспорттаушы, тасымалдаушы және жоюға жауапты тұлға қалай қанағаттандыратыны туралы)
Сақтандыру шартының және сақтандыру полисінің деректемелері:

17. а) Наименование и химический состав отходов
17. б) Специальные требования к обращению:
18. Физические характеристики (4):
19. Идентификационный код отходов
21. Номер Ү (4):
в стране экспорта:
МИКО:
в стране импорта:
ЕКО:
22. Номер Н (4)
Таможенный код:
Прочие (уточнить)
20. Классификация ОЭСР (1): желтый |_| красный |_| зеленый |_|
23. а) идентификационный ООН:
23. б) Класс ООН (4):
и номер
(приложить детальное описание)
24. Заинтересованные страны. Кодовый номер компетентных органов и определенные пункты ввоза и вывоза:
Государство
экспорта
Государства транзита
Государство импорта
25. Таможенные службы пункта ввоза и/или вывоза
27. Заявление производителя (экспортера): подтверждаю, что данная информация является полной и соответствует действительности согласно имеющимся у меня сведениям. Подтверждаю также, что были установлены контрактные обязательства, имеющие юридическую силу и совершенные в письменной форме, и что имеются соответствующие гарантии, покрывающие трансграничное перемещение отходов.
Пункт вывоза:
26. Количество приложений
Наименование:
Подпись:
Дата:
Заполняется компетентными органами
28. Заполняется компетентным органом страны-импортера, транзита
29. Разрешение компетентного органа на перевозку:
Уведомление получено:
Наименование компетентного органа, печать и подпись
Подтверждение направлено:
Наименование компетентного органа:
Срок действия разрешения до:
Печать и/или подпись:
Особые условия:
да
нет

17. а) Қалдықтардың атауы және химиялық құрамы
17. б) Өтінішке қойылатын арнайы талаптар:
18. Физикалық сипаттамалары (4):
19. Қалдықтардың сәйкестендіру коды
21. Ү нөмірі (4):
экспорт елінде:
ҚХСҚ:
импорт елінде:
ҚЕК:
22. Н нөмірі (4)
Кедендік код:
Басқалар (нақтылау)
20. ЭЫДҰ жіктеуі (1):
сары |_|
қызыл |_|
жасыл |_|
23. а) БҰҰ-ның сәйкестендіру N:
2 б) БҰҰ-ның сыныбы (4):
мен нөмірі
(егжей-тегжейлі сипаттамасын қоса беру)
24. Мүдделі елдер. Құзыретті органдардың код нөмірі және әкелу мен әкетудің белгілі бір пункттері:
Экспорт мемлекеті
Транзит мемлекеті
Импорт мемлекеті
25. Әкелу және/немесе әкету пунктінің кеден қызметтері
27. Өндірушінің (экспорттаушының) мәлемдемесі:
осы ақпарат толық және менде бар мәліметтерге сәйкес ақиқатқа сай екендігін растаймын. Сондай-ақ заңды күші бар және жазбаша нысанда жасалған келісімшарттық міндеттемелер белгіленгендігін және қалдықтардың трансшекаралық орын ауыстыруын жабатын тиісті кепілдіктер бар екендігін растаймын.
Әкету пункті
26. Қосымшалар
саны
Атауы:
Қолы:
Күні:
Құзыретті органдар толтырады
28. Импорттаушы, транзиттеуші елдің құзыретті органы толтырады
29. Құзыретті органның тасымалдауға берген рұқсаты:
Хабарлама алынды:
Құзыретті органның атауы, мөрі және қолы
Растау жіберілді:
Құзыретті органның атауы:
Рұқсаттың қолданылу мерзімі:
дейін
Мөрі және/немесе қолы:
Айрықша шарттар:
иә
жоқ