Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере образования
Постановление акимата города Астаны от 9 июня 2017 года № 107-1207. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 5 июля 2017 года № 1112. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 14 сентября 2023 года № 107-1901.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 14.09.2023 № 107-1901 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере образования, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

Білім саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 107-1207 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 1112 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 107-1901 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 14.09.2023 № 107-1901 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Білім саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

1 путевка за сезон (10 дней)
42000
Приложение 22
к постановлению акимата
города Астаны
от 9 июня 2017 года
№ 107-1207
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственными коммунальными казенными предприятиями
дошкольными организациями акимата города Астаны
Сноска. Постановление дополнено приложением 22 в соответствии с постановлением акимата города Астаны от 20.02.2018 № 107-312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование услуги

маусымға 1 жолдама (10 күн)
42000
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 маусымдағы
№ 107-1207 қаулысына
22-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің мектепке дейінгі ұйымдар мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауар бағасы (жұмыс және қызмет көрсету)
Ескерту. Қаулы 22-қосымшамен толықтырылды - Астана қаласы әкімдігінің 20.02.2018 № 107-312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Қызмет түрлері
Өлшем бірлігі