О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 30 сентября 2015 года № 5С-41-10 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2017 года № 6С-9-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2017 года № 5887
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Акмолинской области" от 30 сентября 2015 года № 5С-41-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5011, опубликовано 24 октября 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Т.Булатов
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин

"Ақмола облысының жасыл екпелерін күтіп-ұстау және қорғау, қалалары және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 6С-9-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 5887 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысының жасыл екпелерін күтіп-ұстау және қорғау, қалалары және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-10 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5011 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 24 қазанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин