Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
Постановление акимата Акмолинской области от 24 ноября 2017 года № А-12/546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2017 года № 6203. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29 апреля 2019 года № А-5/196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29.04.2019 № А-5/196 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11094), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" от 17 июня 2015 года № А-6/281 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4834, опубликовано 3 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тiзбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау жолымен өсімдік шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егіс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № А-12/546 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 6203 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 29.04.2019 № А-5/196 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 болып тіркелді) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес басым дақылдар өндіруді субсидиялау жолымен өсімдік шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егіс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары.
2. "Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормаларын (1 гектарға) белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № А-6/281 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4834 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 3 шілдесінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Уисимбаева А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 24 ноября 2017 года
№ А-12/546
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
№ п/п
Наименование приоритетных культур
1
Многолетние травы первого года жизни, посеянных на пашни и (или) для целей залужения и (или) коренного улучшения сенокосных и пастбищных угодий
2
Кукуруза на силос
3
Однолетние травы (за исключением зерновых колосовых культур)
4
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 24 ноября 2017 года
№ А-12/546
Нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
№ п/п
Наименование приоритетных культур
Нормы субсидий на 1 гектар, тенге
1
Многолетние травы первого года жизни, посеянных на пашни и (или) для целей залужения и (или) коренного улучшения сенокосных и пастбищных угодий

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.С.Үйсімбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қарашадағы
№ А-12/546 қаулысына
1-қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
№ п/п
Басым дақылдардың атауы
1
Егістікте және (немесе) шабындық пен жайылымдық алқаптарды шалғындандыру және (немесе) түпкілікті жақсарту үшін себілген бірінші жылы өсіп жатқан көп жылдық шөптер
2
Сүрлемдік жүгері
3
Біржылдық шөптер (дәнді масақты дақылдарды қоспағанда)
4
Қорғалған топырақ жағдайында өңдеп өсірілетін көкөніс дақылдар
Ақмола облысы әкімдігінің 2017
жылғы 24 қарашадағы
№ А-12/546 қаулысына
2-қосымша
Басым дақылдар өндіруді субсидиялау жолымен өсімдік шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егіс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
№ п/п
Басым дақылдардың атауы
1 гектарға субсидия нормалары, теңге
1
Егістікте және (немесе) шабындық пен жайылымдық алқаптарды шалғындандыру және (немесе) түпкілікті жақсарту үшін себілген бірінші жылы өсіп жатқан көп жылдық шөптер