Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей поселка, улицы, многоквартироного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Станционный
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2017 года № С-9/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 мая 2017 года № 5963. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 мая 2021 года № С-6/11.
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 06.05.2021 № С-6/11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый порядок проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Станционный.
2. Утвердить прилагаемое определение количества представителей жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Станционный.
3. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Станционный" от 24 декабря 2014 года № С-32/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4613, опубликовано 29 января 2015 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
9-ой очередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Р.Арыстанқызы
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Б.Ғайса
СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Станционный Е.Байдалин
"18" апреля 2017 года
Утвержден
решением Кокшетауского
городского маслихата
№ С-9/7
от 18 апреля 2017 года
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества
на территории поселка Станционный
1. Общие положения
1. Настоящий порядок проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Станционный разработан в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливает порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома.

Станционный кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 5963 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № С-6/11 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 06.05.2021 № С-6/11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3 бабының 6 тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Станционный кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібі бекітілсін.
2. Қоса беріліп отырған Станционный кентінің аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі бекітілсін.
3. "Көкшетау қалалық мәслихатының "Станционный кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4613 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 9-шы
кезекті сессиясының
төрайымы
Р.Арыстанқызы
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Станционный кентінің әкімі Е.Байдалин
2017 жылғы "18" сәуір
Көкшетау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі
№ С-9/7 шешімімен
бекітілген
Станционный кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібі
1. Жалпы ережелер
1. Осы Станционный кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3-бабының 6-тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және поселке, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.

2. Раздельный сход местного сообщества жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома на территории поселка Станционный (далее - раздельный сход) созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом поселка Станционный.
Проведение раздельных сходов допускается при наличии положительного решения акима города Кокшетау на проведение схода местного сообщества поселка Станционный.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население поселка Станционный оповещается не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах поселка, улицы, многоквартирного жилого дома организуется акимом поселка Станционный.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей соответствующего поселка, улицы, многоквартирного жилого дома, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом поселка Станционный или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода являются аким поселка Станционный или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, утвержденным Кокшетауским городским маслихатом.
Количество представителей жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства.
9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима поселка Станционный.
Утверждено
решением Кокшетауского
городского маслихата
от 18 апреля 2017 года
№ С-9/7
Определение количества представителей жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Станционный
п/п
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Станционный (человек)
1
поселок Станционный
24

2. Станционный кентінің аумағындағы, көшенің, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындары (бұдан әрі - бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиынды Станционный кентінің әкімі шақырады.
Көкшетау қаласы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй шегінде бөлек жиынды өткізуді Станционный кентінің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында кенттің, көшенің, көппәтерлі тұрғын үйдің қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Станционный кентінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Станционный кентінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын Көкшетау қалалық мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің саны тең өкілдік ету қағидаты негізінде айқындалады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны Станционный кенті әкімінің аппаратына береді.
Көкшетау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі
№ С-9/7 шешімімен
бекітілген
Станционный кентінің аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау
р/с
Елді мекенінің атауы
Станционный кентінің аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Станционный кенті
24