Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 20 февраля 2017 года № А-2/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2017 года № 5850. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 1 ноября 2017 года № А-11/304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 01.11.2017 № А-11/304 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примчание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № А-2/43 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5850 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № А-11/304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 01.11.2017 № А-11/304 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Абулхаирову Г.Е.

"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары Г.Е. Әбілқайыроваға жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
И.о. акима района В.Елисеев
Утвержден
постановлением акимата
Аккольского района
от "20" февраля 2017 года
№ А-2/43
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімінің м.а. В.Елисеев
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "20" ақпандағы
№ А-2/43 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері