Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении не более чем в десять раз базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2017 года № 6С 9/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2017 года № 5852. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2018 года № 6С 18/6
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21.02.2018 № 6С 18/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить не более чем в десять раз базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе, согласно приложению 2.
2. Определить город Атбасар близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенных под автостоянки (паркинги).
3. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 12 марта 2012 года № 5С 2/4 "Об установлении категорий и увеличение размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-181, опубликовано 20 апреля 2012 года в газетах "Атбасар", "Простор").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Садвокасов М.Н.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Атбасарскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Ж.Усембаев
22 февраля 2017 года
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 февраля 2017 года
№ 6С 9/7
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1.
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2.
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 февраля 2017 года
№ 6С 9/7
Увеличенные не более чем в десять раз базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе
№ п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Увеличение базовых ставок
1.
1 категория
в десять раз
2.
2 категория
в десять раз

Атбасар ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және он еседен артық болмайтын автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 6С 9/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5852 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 6С 18/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 21.02.2018 № 6С 18/6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 - бабының 3 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 15) - тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін және он еседен артық болмайтын автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық мөлшерлемелері 2-қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезінде, жерлеріне базалық мөлшерлемелер қолданылатын жақын жатқан елді мекен Атбасар қаласы болып айқындалсын.
3. Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы № 5С 2/4 "Автоотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге санатын белгілеу және салынатын жер салығының базалық ставкасын ұлғайту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-181 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірде "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Сәдуақасов М.Н.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Атбасар ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Ж. Үсембаев
22 ақпан 2017 жыл
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 6С 9/7
Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) санаттары
№ р/с
Автотұрақтар (паркингтер) түрлері
Санаттары
1.
Жабық түрдегi автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2.
Ашық түрдегi автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 6С 9/7
Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
2 қосымша
Атбасар ауданында он еседен артық болмайтын автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық мөлшерлемелері
№ р/с
Автотұрақтар (паркингтер) түрлері
Базалық мөлшерлемелерінің ұлғаюы
1.
1 санат
он есеге
2.
2 санат
он есеге