О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 9 апреля 2009 года № 4С-16/4 "Об утверждении ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2017 года № 6С-10/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2017 года № 5930
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 9 апреля 2009 года № 4С-16/4 "Об утверждении ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-81, опубликовано 22 мая 2009 года в газете "Бұланды Таңы" и 22 мая 2009 года года в газете "Вести Бұланды жаршысы").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в в действие со дня официального опубликования.
Председатель 10 внеочередной
сессии
А.Есентуров
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов
19 апреля 2017 года
Руководитель РГУ управления
государственных доходов по
Буландынскому району Департамента
государственных доходов по Акмолинской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
И.Рзаев
19 апреля 2017 года

Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/4 "Бұланды ауданының аумағында қызмет атқаратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық мөлшерлемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-10/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5930 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/4 "Бұланды ауданының аумағында қызмет атқаратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық мөлшерлемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-81 болып тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда "Бұланды таңы" газетінде және 2009 жылғы 22 мамырда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 10 – сессияның
төрағасы
А.Есентұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
19 сәуір 2017 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша мемлекеттік
Кірістер департаментінің Бұланды ауданы
бойынша мемлекеттік кіріс басқармасы
РММ – нің басшысы
И.Рзаев
19 сәуір 2017 жыл