Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 31 января 2017 года № а-1/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 февраля 2017 года № 5761. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 23 октября 2017 года № а-9/226
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 23.10.2017 № а-9/226 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год.

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № а-1/19 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 5761 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қазандағы № а-9/226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 23.10.2017 № а-9/226 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Л. Сейдахметову.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндиков
Утвержден
постановлением акимата
Жаксынского района

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Л. Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулының күші 2017 жылға 1 қаңтарынан бастап, туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков
Жақсы ауданы әкімдігінің