Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Шортандинскому району на 2017 год
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 17 февраля 2017 года № А-2/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 марта 2017 года № 5837. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 12 октября 2017 года № А-10/222
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 12.10.2017 № А-10/222 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Шортанды ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № А-2/35 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5837 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қазандағы № А-10/222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 12.10.2017 № А-10/222 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Шортандинскому району на 2017 год.
2. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мухамедина Е.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Г.Садвокасова
Утвержден
постановлением акимата
Шортандинского района

1. Қоса берілген Шортанды ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулы 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ.Мұхамединге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Сәдуақасова
Шортанды ауданы әкімдігінің

от 17 февраля 2017 года
№ А-2/35
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Шортандинскому району на 2017 год
Вид дошкольной организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
Детский сад

2017 жылғы 17 ақпандағы
№ А-2/35 қаулысымен
бекітілген
Шортанды ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім ұйымның түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
Балабақша