Об установлении форм и сроков представления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, еобходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127 Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2017 года № 5547. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 14 августа 2019 года № 310.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2019 № 310 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы предоставляемой информации и документов:
1) информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города) согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Установить, что информация и документы предоставляются:
1) страхователем – в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес районного (городского) отдела сельского хозяйства, по приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком и обществом взаимного страхования - еженедельно агенту по приложениям 2, 4, 5 к настоящему постановлению, районному (городскому) отделу сельского хозяйства по приложениям 2, 4, 5 к настоящему постановлению;
3) агентом – еженедельно государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" по приложениям 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению, районному (городскому) отделу сельского хозяйства по приложениям 3, 4, 5 к настоящему постановлению.

Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажеттi ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысаны мен мерзiмдерiн белгілеу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5547 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 310 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 14.08.2019 № 310 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы "Мемлекеттік статистика туралы" Заңының 16 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабының 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Берілетін ақпарат пен құжаттардың келесі нысандары:
1) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес;
2) сақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес;
3) аудандарда (қалада) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес;
4) аудандар (қала) қимасында және сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөнінде осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес;
5) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама, осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ақпарат пен құжаты:
1) сақтанушы – сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру келісім-шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөлімінің атына осы қаулының 1 қосымшасы бойынша;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы – апта сайын агентке осы қаулының 2, 4, 5 қосымшалары бойынша, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне осы қаулының 2, 4, 5 қосымшалары бойынша;
3) агент – апта сайын "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 2, 3, 4, 5 қосымшалары бойынша, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне осы қаулының 3, 4, 5 қосымшалары бойынша беріледі деп белгіленсін.

3. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 23 февраля 2015 года № 64 "Об утверждении форм и сроков представления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4250, опубликованное 3-4 апреля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Н.Айдапкелов
"23" мая 2017 год
Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве Отчетный период: на "____" _________ 20__ года
Индекс: 1-DOSvR
Периодичность: полугодовая
Представляет: Страхователь, согласно приложениям 1, 2
Куда представляется форма: Районный (городской) отдел сельского хозяйства
Срок представления: в течении одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования
Приложение 1 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве"
Руководителю отдела
сельского хозяйства ____________
района (города)
_____________________________
от _____________________________
№
п/п
Наименование засеянных культур
Всего засеянной площади (га)
Всего застрахованной площади (га)
Наименование страховой компании или общества взаимного страхования
номер договора страхования
Дата заключения договора
1
2
3
4
5
6
7
Руководитель __________________________ ________________
(наименование страхователя) (Ф.И.О., подпись)
_________________
(число, месяц, год)
М.П.
Приложение 2 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве" 1. Общие положения

3. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 64 "Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажеттi ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысаны мен мерзiмдерiн бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4250 тіркелген, 2015 жылы 3-4 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республиканың ұлттық
экономика Министрлігінің Статистика
комитетінің төрағасы
Н.Айдапкелов
"23" мамыр 2017 жыл
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысына 1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат Есептік кезең: 20__ жылдың "____" _____________
Индекс: 1-DOSvR
Кезеңділігі: жарты жылдық
Ұсынады: Сақтанушы, 1, 2 қосымшаларына сәйкес
Нысан кімге ұсынылады: Аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне
Ұсыну мерзімі: сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы міндетті сақтандыру келісім-шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 1 қосымша
Аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы
бөлімінің басшысы
_________________________
кімнен__________________
р/с
Егілген дақылдар атауы
Барлық егілген алқап (га)
Барлық сақтандырылған алқап (га)
Сақтандырушы компанияның немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
Сақтандыру шарттың нөмірі
Шарт жасасу күні
1
5
6
Басшы ______________________ ___________________________
(сақтанушының атауы)                   (Т.А.Ж., қолтаңбасы)
_____________________
(жылы, айы, күні)
М.О.
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 2 қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат" 1. Жалпы ереже

1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма составляется страхователем, осуществляющим деятельность по производству продукции растениеводства и заключившее договор обязательного страхования со страховщиком, – в течении одного месяца после заключения договора обязательного страхования.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия - лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год, печать.
1. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование засеянных культур.
3. В графе 3 указывается всего засеянной площади в гектарах. (га)
4. В графе 4 указывается всего застрахованной площади в гектарах. (га)
5. В графе 5 указывается наименование страховой компании или общества взаимного страхования.
6. В графе 6 указывается номер договора о заключении обязательного страхования в растениеводстве.
7. В графе 7 указывается дата заключения договора обязательного страхования в растениеводстве.
Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей Отчетный период: на "____" _________20__года
Индекс: 2-DOSvR
Периодичность: еженедельная
Представляет: Страховщик и общество взаимного страхования, агентом, согласно приложениям 1, 2
Куда представляется: Агенту, районный (городской) отдел сельского хозяйства, ГУ "Управление сельского хозяйства Актюбинской области"
Срок представления: каждый четверг после отчетного периода, по мере вступления в силу договоров обязательного страхования
Приложение 1 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей"
п/п
Наименование района (города), страхователя
Номер договора страхования
Дата заключения договора
Общая сумма страховой премии по договору, (тг.)
Общая страховая сумма по договору, (тг.)
Всего застрахованной площади, (га)
1
2
3
4
5
6
7
Итого по:
району
городу
селу
продолжение таблицы
В том числе
Зерновые (га)
Всего (га)
В том числе
Пшеница
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Нут
Рожь
Озимая пшеница
Кукуруза на зерно
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
продолжение таблицы
В том числе
Масличные (га)
Сахарная свекла (га)
Соя (га)
Всего (га)
В том числе
Рапс
Подсолнечник
Сафлор
19
20
21
22
23
24
_____________________________       ______________
(Ф.И.О. должность руководителя)       (подпись)
_______________
(число, месяц, год)
Приложение 2 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей" 1. Общие положения

1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды сақтанушы, өсімдік шаруашылығы өнімін өндіру жөніндегі қызметті жүзеге асыратын және сақтандырушымен міндетті сақтандыру шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде толтырылады.
4. Нысанға басшы қол қояды (болмаған жағдайда – оның қызметін атқаратын орынбасары), айы, күні, жылы, мөр қойылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда нөмірі рет санымен көрсетіледі.
2. 2-бағанда егілген дақылдардың атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда барлығы егілген алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
4. 4-бағанда барлығы сақтандырылған алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
5. 5- бағанда сақтандырушы компанияның немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы көрсетіледі.
6. 6- бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандырудың шарт нөмірі көрсетіледі.
7. 7- бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттын жасасу күні көрсетіледі.
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысына 2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат Есептік кезең: 20__ жылдың "____" _____________
Индекс: 2-DOSvR
Кезеңділігі: апта сайын
Ұсынады: Сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент, 1, 2 қосымшаларына сәйкес
Нысан кімге ұсынылады: Агентке, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Ұсыну мерзімі: өсімдік шаруашылығындағы күшіне енген міндетті сақтандыру шарттарының денгейіне қарай, есептік кезең аяқталғаннан кейін әр аптаның бейсенбісіне
"Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 1 қосымша
р/с
Аудан (қала), сақтанушы атауы
Сақтандырудың
Шартының нөмірі
Шарттың жасалған күні
Шарт бойынша сақтандыру сыйлық-ақының жалпы сомасы (тг.)
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сома (тг.)
Барлығы сақтандырылған алқап көлемі (га)
1
2
3
4
5
6
7
Барлығы
аудан бойынша
Қала бойынша
Ауыл бойынша
кестенің жалғасы
Оның ішінде
Дәнді дақылдар (га)
барлығы (га)
Оның ішінде
бидай
арпа
сұлы
қарақұмық
тары
бұршақ
аңқа
Қара бидай
күзгі бидай
Астыққа арналған жүгері
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
кестенің жалғасы
Оның ішінде
Майлы дақылдар (га)
Қант қызылшасы (га)
соя (га)
Барлығы (га)
Оның ішінде
Рапс
күнбағыс
мақсары
19
20
21
22
23
24
_________________             __________________
(басшының Т.А.Ж., лауазымы)             Қолтанбасы
____________________
(жылы, айы, күні)
"Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 2 қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" 1. Жалпы ереже

1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма составляется страховщиком и обществом взаимного страхования агенту, еженедельно и агентом для районного (городского) отдела сельского хозяйства, ГУ "Управление сельского хозяйства Актюбинской области", еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия - лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование района (города) страхователя.
3. В графе 3 указывается номер договора обязательного страхования в растениеводстве.
4. В графе 4 указывается дата составления договора обязательного страхования в растениеводстве.
5. В графе 5 указывается общая сумма страховой премии по договору, в тенге. (тг.)
6. В графе 6 указывается общая страховая сумма по договору, в тенге. (тг.)
7. В графе 7 указывается всего застрахованной площади, в гектарах. (га)
8. В графе 8 указывается всего застрахованной площади зерновых культур, в гектарах. (га)
9. В графах 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 указывается наименование зерновых культур и их застрахованная площадь, в гектарах. (га)
10. В графе 19 указывается всего застрахованной площади масличных культур, в гектарах. (га)
11. В графах 20, 21, 22 указывается наименование масличных культур и их застрахованная площадь, в гектарах. (га)
12. В графе 23 указывается застрахованная площадь сахарной свеклы, в гектарах. (га)
13. В графе 24 указывается застрахованная площадь сои, в гектарах. (га)
Приложение 3 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города) Отчетный период: на "____" _________20__года
Индекс: 3-DOSvR
Периодичность: еженедельно
Представляет: Агент, согласно приложениям 1, 2
Куда представляется: районный (городской) отдел сельского хозяйства,
ГУ "Управление сельского хозяйства Актюбинской области"
Срок представления: каждый четверг после отчетного периода, по мере вступления в силу договоров обязательного страхования в растениеводстве
Приложение 1 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города)"
№
п/
п
Наименование района (города)
Всего засеяно пашни, подлежащих страхованию (га)
Всего застраховано площади (га)
Охвачено страхованием засеянной площади (%)
Количество заключенных договоров страхования (единица)
Сумма страховой премии по договорам со страхователями (тенге)
Общая страховая сумма по договорам со страхователями (тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
Ф.И.О. руководителя _________________ Подпись ______________
_______________
(число, месяц, год)
Приложение 2 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города) 1. Общие положения

1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы агентке, апта сайын және агент аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ апта сайын толтырылады.
4. Нысанға басшы қол қояды (болмаған жағдайда – оның қызметін атқаратын орынбасары), айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда нөмірі рет санымен көрсетіледі.
2. 2-бағанда аудан (қалада) орналасқан сақтанушының атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандырудың шарт нөмірі көрсетіледі.
4. 4-бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттың жасалған күні көрсетіледі.
5. 5- бағанда шарт бойынша сақтандыру сыйлық ақының жалпы сомасы, тенге есебімен көрсетіледі. (тг.)
6. 6-бағанда шарт бойынша жалпы сақтандыру сомасы тенге есебімен көрсетіледі. (тг.)
7. 7- бағанда барлығы сақтандырылған алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
8. 8- бағанда барлығы сақтандырылған дәнді дақылдар алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
9. 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18-бағаналарда дәнді дақылдардың атауы және сақтандырылған алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
10. 19-бағанда сақтандырылған майлы дақылдар алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
11. 20, 21, 22-бағаналарда майлы дақылдардың атауы және сақтандырылған алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
12. 23-бағанда сақтандырылған қант қызылшасының алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
13. 24-бағанда сақтандырылған сояның алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысына 3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Аудандарда (қалада) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат Есептік кезең: 20__ жылдың "____" _____________
Индекс: 3-DOSvR
Кезеңділігі: апта сайын
Ұсынады: агент, 1, 2 қосымшаларына сәйкес
Нысан кімге ұсынылады: Аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Ұсыну мерзімі: өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне ену деңгейіне қарай, есептік кезең аяқталғаннан кейін әр аптаның бейсенбісіне
"Аудандарда (қалада) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 1 қосымша
р/с
Аудан (қала) атауы
Сақтандыруға жататынбарлық егілген алқап (га)
Барлық сақтандырылған алқап (га)
Сақтанды румен қамтылған егілген алқап (%)
Сақтандыру жасасқан шарттар саны (дана)
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сыйлығының сомасы (теңге)
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлығы
_______________________________ __________________
(басшының Т.А.Ж., лауазымы)            (Қолтаңбасы)
____________________
(жылы, айы, күні)
"Аудандарда (қалада) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 2 қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Аудандарда (қалада) өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат" 1. Жалпы ереже

1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города)" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма, о вступивших в силу договорах обязательного страхования составляется агентом, еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия - лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование района (города) страхователя.
3. В графе 3 указывается всего засеяно пашни, подлежащих страхованию, в гектарах. (га)
4. В графе 4 указывается всего застраховано площади, в гектарах. (га)
5. В графе 5 указывается охвачено страхованием, в процентах. (%)
6. В графе 6 указывается количество заключенных договоров, в единицах. (ед.)
7. В графе 7 указывается сумма страховой премии по договорам со страхователями, в тенге. (тг.)
8. В графе 8 указывается общая страховая сумма по договорам со страхователями, в тенге. (тг.)
Приложение 4 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей Отчетный период: на "____" _________20__года
Индекс: 4-SS
Периодичность: еженедельно
Представляет: Страховщик и общество взаимного страхования, агент, согласно приложениям 1, 2
Куда представляется Форма: Агенту, районный (городской) отдел сельского хозяйства, ГУ "Управление сельского хозяйства Актюбинской области"
Срок представления: каждый четверг после отчетного периода, по мере возникновения страхового случая
Приложение 1 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей"
п/п
Наименование района (города)
Всего площадь застрахованных посевов
Площадь гибели посевов
Зерновые культуры
Масличные культуры
Сахарная свекла
соя
полная
Частичная
полная
Частичная
полная
Частичная
полная
Частичная
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого по
району
городу
селу
продолжение таблицы
Неблагоприятное природное явление
Всего поступило заявлений на обследование
Кол-во оставленных актов обследования
Количество заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования
Сумма произведенных страховых выплат
принято
отказано
На рассмотрении
единица
единица
единица
единица
тенге
12
13
14
15
16
17
18
Ф.И.О. руководителя _______________ Подпись ____________
_______________
(число, месяц, год)
Приложение 2 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей" 1. Общие положения

1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Cақтанушылар, аудандар (қалада) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы агент толтырады, апта сайын.
4. Нысанға басшы қол қояды (болмаған жағдайда – оның қызметін атқаратын орынбасары), айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда нөмірі рет санымен көрсетіледі.
2. 2-бағанда аудан (қалада) атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда сақтандыруға жататын барлық егілген алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі.(га)
4. 4-бағанда барлық сақтандырылған алқап көлемі, гектар есебімен көрсетіледі.(га)
5. 5- бағанда сақтандырумен қамтылғаны көрсетіледі, пайыздық мөлшерімен. (%)
6. 6- бағанда жасасқан шарттар саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
7. 7-бағанда сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сыйлығының сомасы тенге есебімен көрсетіледі. (тг.)
8. 8-бағанда сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сомасы тенге есебімен көрсетіледі. (тг.)
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысына 4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Аудандар (қала) қимасында және сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат Есептік кезең: 20__ жылдың "____" _____________
Индекс: 4-SS
Кезеңділігі: апта сайын
Ұсынады: Сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент, 1, 2 қосымшаларына сәйкес
Нысан кімге ұсынылады: Агентке, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Ұсыну мерзімі: сақтандыру жағдайлары басталуына қарай, есептік кезең аяқталғаннан кейін әр аптаның бейсенбісіне
"Аудандар (қала) қимасында және сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 1 қосымша
р/с
Аудан (қала) атауы
Сақтандырылған егістіктердің барлық
Ауданы (га)
жойылған егістіктердің ауданы
соя
Дәнді дақылдар
Майлы дақылдар
Қант қызылшасы
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Барлығы
аудан бойынша
Қала бойынша
Ауыл бойынша
кестенің жалғасы
Қолайсыз табиғат жағдайы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің саны
Жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы
қабылданған
қабылданбаған
қарастырылуда
(дана)
(дана)
(дана)
(дана)
(теңге)
12
13
14
15
16
17
18
_______________________________ __________________
(басшының Т.А.Ж., лауазымы)            (Қолтаңбасы)
____________________
(жылы, айы, күні)
"Аудандар (қала) қимасында және сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 2 қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Аудандар (қала) қимасында және сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат" 1. Жалпы ереже

1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма составляется страховщиком и обществом взаимного страхования, агентом, с указанием площади гибели посевов по застрахованным посевам, еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия - лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование района (города).
3. В графе 3 указывается всего площадь застрахованных посевов, в гектарах. (га)
4. В графе 4 указывается площадь полной гибели посевов зерновых, в гектарах. (га)
5. В графе 5 указывается площадь частичной гибели посевов зерновых, в гектарах. (га)
6. В графе 6 указывается площадь полной гибели посевов масличных, в гектарах. (га)
7. В графе 7 указывается площадь частичной гибели посевов масличных, в гектарах. (га)
8. В графе 8 указывается площадь полной гибели сахарной свеклы, в гектарах. (га)
9. В графе 9 указывается площадь частичной гибели сахарной свеклы, в гектарах. (га)
10. В графе 10 указывается площадь полной гибели сои, в гектарах. (га)
11. В графе 11 указывается площадь частичной гибели сои, в гектарах (га)
12. В графе 12 указывается неблагоприятное природное явление.
13. В графе 13 указывается всего поступило заявлений на обследование, в единицах. (ед.)
14. В графе 14 указывается количество составленных актов обследования, в единицах. (ед.)
15. В графе 15 указывается количество принятых заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, в единицах. (ед.)
16. В графе 16 указывается количество отказных заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, в единицах. (ед.)
17. В графе 17 указывается количество заявлений на рассмотрении о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, в единицах. (ед.)
18. В графе 18 указывается сумма произведенных страховых выплат, в тенге. (тг.)
Приложение 5 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве Отчетный период: на "____" _________20__года
Индекс: 5-SS
Периодичность: еженедельная

1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Аудандар (қала) қимасында және сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент сақтандырушылардың сақтандыру жағдайлары жөніндегі туралы, апта сайын толтырылады.
4. Нысанға басшы қол қояды (болмаған жағдайда – оның қызметін атқаратын орынбасары), айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда нөмірі рет санымен көрсетіледі.
2. 2-бағанда аудан (қалада) атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда сақтандырылған егістіктердің барлық ауданы, гектар есебімен көрсетіледі. (га)
4. 4-бағанда дәнді дақылдардың толығымен жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
5. 5- бағанда дәнді дақылдардың ішінара жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
6. 6- бағанда майлы дақылдардың толығымен жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
7. 7-бағанда майлы дақылдардың ішінара жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
8. 8-бағанда қант қызылшасының толығымен жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
9. 9-бағанда қант қызылшасының ішінара жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
10. 10-бағанда сояның толығымен жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
11. 11-бағанда сояның ішінара жойылған егістіктердің ауданы гектар есебімен көрсетіледі. (га)
12. 12-бағанда қолайсыз табиғат жағдайы көрсетіледі.
13. 13-бағанда зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
14. 14-бағанда құрастырылған зерттеу актілерінің саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
15. 15-бағанда сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің қабылданған саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
16. 16-бағанда сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің қабылдаған саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
17. 17-бағанда сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің қарастырылудағы саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
18. 18-бағанда жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы тенге есебімен көрсетіледі. (тг.)
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысына 5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама Есептік кезең: 20__ жылдың "____" _____________
Индекс: 5-SS
Кезеңділігі: апта сайын

Представляет: Страховщик и общество взаимного страхования, агент, согласно приложениям 1, 2
Куда представляется Форма: Агенту, ГУ "Управление сельского хозяйства Актюбинской области", районный (городской) отдел сельского хозяйства
Срок представления: каждый четверг, после отчетного периода, по мере поступления заявлений на обследование
Приложение 1 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве"
№ п/п
Наименование страховой компании или общества взаимного страхования (наименование района (города)
Всего поступило заявлений на обследование (единица)
Количество составленных актов обследования
Сумма произведенных страховых выплат страховщикам или обществам взаимного страхования и страхователям
Количество (единица)
площадь, (га)
Количество (единица)
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование страховой организации или общества взаимного страхования
Итого
и так далее
продолжение таблицы
Итого
Итого по страховым компаниям
продолжение таблицы
Возмещено части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования
Примечание
Количество (единица)
Сумма (тысяч тенге)
8
9
10
Ф.И.О. руководителя _______________ Подпись ______________
(число, месяц, год)
Приложение 2 к форме, предназначенной для сбора административных данных "Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве" 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма составляется страховщиком и обществом взаимного страхования, агентом, еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия - лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование страховой компании или общества взаимного страхования наименование района (города).

Ұсынады: Сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент, 1, 2 қосымшаларына сәйкес
Нысан кімге ұсынылады: Агентке, "Ақтөбе облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне
Ұсыну мерзімі: зерттеуге келіп түскен өтініштерге қарай, есептік кезең аяқталғаннан кейін әр аптаның бейсенбісіне
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 1 қосымша
р/с
Сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы (аудан (қала) атауы)
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер (дана)
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің сомасы
Саны
(дана)
көлемі (га)
Саны (дана)
сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
7
Сақтандыру ұйымының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
Барлығы
одан әрі
кестенің жалғасы
Барлығы
Барлығы сақтандыру компаниялар бойынша
кестенің жалғасы
Агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу сомасы
Ескерту
саны (дана)
сомасы (мың теңге)
8
9
10
_______________________________ __________________
(басшының Т.А.Ж., лауазымы)            (Қолтаңбасы)
____________________
(жылы, айы, күні)
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға 2 қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама" 1. Жалпы ереже
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама дайындап, апта сайын толтырылады.
4. Нысанға басшы қол қояды (болмаған жағдайда – оның қызметін атқаратын орынбасары), айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда нөмірі рет санымен көрсетіледі.
2. 2-бағанда сақтандыру компаниясы немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы аудан (қала) бойынша көрсетіледі.

3. В графе 3 указывается всего поступило заявлений на обследование, в единицах. (ед.)
4. В графе 4 указывается количество составленных актов обследования, в единицах. (ед.)
5. В графе 5 указывается площадь по составленным актам обследования, в гектарах. (га)
6. В графе 6 указывается количество, по которым начислена сумма произведенных страховых выплат страховщикам или обществам взаимного страхования и страхователям, в единицах. (ед.)
7. В графе 7 указывается сумма произведенных страховых выплат страховщикам или обществам взаимного страхования и страхователям, в тысячах тенге (тыс.тенге)
8. В графе 8 указывается количество, по которым возмещено части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования, в единицах. (ед.)
9. В графе 9 указывается сумма возмещения части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования, в тысячах тенге (тыс.тенге).
10. В графе 10 указывается примечание.

3. 3-бағанда зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
4. 4-бағанда құрастырылған зерттеу актілерінің саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
5. 5- бағанда құрастырылған зерттеу актілерінің санының көлемі гектар есебімен көрсетіледі. (га)
6. 6-бағанда сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
7. 7-бағанда сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің сомасы мың тенге есебімен көрсетіледі. (мың тг.)
8. 8- бағанда агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу саны дана есебімен көрсетіледі. (дана)
9. 9- бағанда агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу сомасы мың тенге есебімен көрсетіледі. (мың тг.)
10. 10-бағанда ескерту көрсетіледі.