О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 120 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28 апреля 2017 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2017 года № 5492. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 227

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы № 120 "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 146 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 мамырда № 5492 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 227 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 227 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 апреля 2009 года № 120 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-79, опубликованное 3 апреля 2009 года в газете "Қарғалы") следующие изменения:
в заголовке и в тексте указанного решения на казахском языке слова "ставкаларының" заменить словами "мөлшерлемелерінің";
в преамбуле указанного решения слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" заменить словами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
В.Руднев Н.Заглядова

Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 227 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1..Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы № 120 "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-79 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінде 2009 жылғы 3 сәуірде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің атауында және мәтінде "ставкаларының" сөздері "мөлшерлемелерінің" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2..Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
В.Руднев Н.Заглядова