Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Темирского района
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 12 сентября 2017 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 сентября 2017 года № 5658. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 22 августа 2022 года № 149
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 22.08.2022 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Темирского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Садыкову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования
Аким района А.Джусибалиев
Приложение к постановлению акимата Темирского района от 12 сентября 2017 года № 195
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Темирского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Темирского района Актюбинской области от 18.03.2021 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенных пунктов
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли
Аксайский сельский округ
1
село Аксай
улица Төсбұлақ, №4
перед Аксайским сельским Домом культуры
Алтыкарасуский сельский округ
2
село Алтыкарасу
левая сторона дома №16 по улице Астана
Жаксымайский сельский округ
3
село Шубаркудык
улица Мектеп, перед домом №7
4
село Шубаркудык
улица Мектеп, перед домом №14
Каиндинский сельский округ
5
село Кумкудык
левая сторона дома №11 по улице Мектеп
Кенестуский сельский округ
6
село Копа
улица Мектеп, перед домом №15
7
село Копа
улица Орталық, перед домом №6Б
Саркульский сельский округ
8
поселок Шубарши
напротив Торгового дома "Жекей" по улице Геолог №27А
Таскопинский сельский округ
9
село Таскопа
левая сторона магазина "Асем" по улице Астана №17
город Темир
10
город Темир
перед магазином "Жомарт" по улице М.Маметовой №20
Кенкиякский сельский округ
11
село Кенкияк
за зданием, находящегося по адресу улица Балуанова №27
Шубаркудыкский сельский округ
12
поселок Шубаркудык
за пятиэтажным жилым домом, расположенного по улице Н.Байганина №1
13
поселок Шубаркудык
правая сторона магазина "Ханым" по улице
Н.Байганина №83
14
поселок Шубаркудык
перед зданием бани "Люкс" по адресу микрорайон Кызылжар, участок №4Е
15
поселок Шубаркудык
перед зданием, расположенным по адресу улица Асау Барак №7

Темір ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгiлеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 195 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қыркүйекте № 5658 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 тамыздағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 22.08.2022 № 149 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi "Сауда қызметiн реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, Темір ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Темір ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Садықоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Жүсібалиев
Темір ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 195 қаулысына қосымша
Темір ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзегеасыру үшiн арнайы бөлінген орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 18.03.2021 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекендердің атауы
Көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ақсай ауылдық округі
1
Ақсай ауылы
Төсбұлақ көшесі, № 4
Ақсай ауылдық Мәдениет үйінің алды
Алтықарасу ауылдық округі
2
Алтықарасу ауылы
Астана көшесі бойындағы №16 үйдің сол жағы
Жақсымай ауылдық округі
3
Шұбарқұдық ауылы
Мектеп көшесі, №7 үйдің алды
4
Шұбарқұдық ауылы
Мектеп көшесі, №14 үйдің алды
Қайынды ауылдық округі
5
Құмқұдық ауылы
Мектеп көшесі бойындағы №11 үйдің сол жағы
Кеңестуы ауылдық округi
6
Қопа ауылы
Мектеп көшесі, №15 үйдің алды
7
Қопа ауылы
Орталық көшесі, №6Б үйдің алды
Саркөл ауылдық округі
8
Шұбарши кенті
Геолог көшесі №27А бойындағы "Жекей" сауда үйінің қарама-қарсы беті
Тасқопа ауылдық округі
9
Тасқопа ауылы
Астана көшесі №17 бойындағы "Әсем" дүкенінің сол жағы
Темір қаласы
10
Темір қаласы
М.Маметова көшесі №20 бойындағы "Жомарт" дүкенінің алды
Кеңқияқ ауылдық округі
11
Кеңқияқ ауылы
Балуанов көшесі №27 мекенжайында орналасқан ғимараттың арты
Шұбарқұдық ауылдық округі
12
Шұбарқұдық кенті
Нұрпейіс Байғанин көшесі №1 бойында орналасқан бес қабатты тұрғын үйдің арты
13
Шұбарқұдық кенті
Нұрпейіс Байғанин көшесі №83 бойындағы "Ханым" дүкенінің оң жағы
14
Шұбарқұдық кенті
Қызылжар шағын ауданы №4Е учаскесі
"Люкс" монша ғимаратының алды
15
Шұбарқұдық кенті
Асау барақ көшесі №7 мекенжайында орналасқан ғимараттың алды