Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 15 ноября 2017 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2017 года № 5723. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 26 марта 2018 года № 180
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 26.03.2018 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 126 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 5723 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 180 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 180 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях исполнения статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңның 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа-да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабын орындау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.