Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2017 год
Постановление акимата Алматинской области от 18 мая 2017 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 мая 2017 года № 4218. Утратил силу постановлением акимата Алматинской области от 9 октября 2018 года № 475
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Алматинской области от 09.10.2018 № 475 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

2017 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 207 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 мамырда № 4218 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қазандағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 09.10.2018 № 475 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 3 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11094), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 3-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур по Алматинской области на 2017 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2017 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

1. Мыналар:
2016 жылға арналған Алматы облысы бойынша басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес;
2016 жылға арналған басым дақылдар өндіруді субсидиялау жолымен өсімдік шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егіс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на 2016 год" от 19 июля 2016 года № 395 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3905 и опубликован 28 июля 2016 года в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.

2. Алматы облысы әкімдігінің "2016 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 19 шілдедегі № 395 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3905 тіркелген және 2016 жылдың 28 шілдесінде "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.