О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарканского района
Постановление акимата Сарканского района Алматинской от 16 мая 2017 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 мая 2017 года № 4220
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Сарканского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Сарканского района" Абибекова Бауыржана Бакытовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Кошанбеков
Приложение к постановлению акимата Сарканского района от "16" 05 2017 года № 107 "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарканского района"
Перечень некоторых постановлений акимата Сарканского района признаваемых утратившими силу
1. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Сарканского района" от 14 апреля 2015 года № 210 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3158, опубликован 13 июня 2015 года в районной газете "Саркан");
2. "Об организации общественных работ по Сарканскому району" от 27 апреля 2015 года № 213 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3168, опубликован 6 июня 2015 года в районной газете "Саркан");
3. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел экономики и бюджетного планирования" от 9 июня 2015 года № 272 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3273, опубликован 25 июля 2015 года в районной газете "Саркан");
4. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Сарканского района" от 2 июля 2015 года № 314 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3318, опубликован 14 августа 2015 года в районной газете "Саркан");
5. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Саркандский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" от 2 июля 2015 года № 315 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3322, опубликован 21 августа 2015 года в районной газете "Саркан");

Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 107 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 31 мамырда № 4220 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сарқан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Абибеков Бауыржан Бақытовичке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Кошанбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "16" 05 "Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" № 107 қаулысына қосымша
Сарқан ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Сарқан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 210 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3158 тіркелген, 2015 жылдың 13 маусымында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
2. "Сарқан ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 213 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3168 тіркелген, 2015 жылдың 6 маусымында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
3. "Сарқан аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 маусымдағы № 272 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3273 тіркелген, 2015 жылдың 25 шілдесінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
4. "Сарқан аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 шілдедегі № 314 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3318 тіркелген, 2015 жылдың 14 тамызында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
5. "Сарқан аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 шілдедегі № 315 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3322 тіркелген, 2015 жылдың 21 тамызында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);

6. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Лепсинского сельского округа Сарканского района" от 2 июля 2015 года № 317 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3316, опубликован 21 августа 2015 года в районной газете "Саркан");
7. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Сарканского района" от 14 июля 2015 года № 332 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3335, опубликован 9 октября 2015 года в районной газете "Саркан");
8. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов Сарканского района" от 15 июля 2015 года № 333 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3333, опубликован 7 октября 2016 года в районной газете "Саркан");
9. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений Саркандского района" от 24 июля 2015 года № 362 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3365, опубликован 11 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");
10. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Саркандский районный отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" от 24 июля 2015 года № 363 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3363, опубликован 11 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");
11. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел предпринимательства" от 24 июля 2015 года № 364 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3345, опубликован 18 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");
12. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел архитектуры и градостроительства" от 24 июля 2015 года № 365 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3355, опубликован 4 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");
13. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Сарканского района" от 24 июля 2015 года № 367 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3338, опубликован 28 августа 2015 года в районной газете "Саркан");
14. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Алмалинского сельского округа Сарканского района" от 6 августа 2015 года № 396 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3380, опубликован 18 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");

6. "Сарқан ауданының Лепсі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 шілдедегі № 317 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3316 тіркелген, 2015 жылдың 21 тамызында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
7. "Сарқан аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 14 шілдедегі № 332 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3335 тіркелген, 2015 жылдың 9 қазанында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
8. "Сарқан ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 шілдедегі № 333 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3333 тіркелген, 2016 жылдың 7 қазанында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
9. "Сарқан аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 362 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3365 тіркелген, 2015 жылдың 11 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
10. "Сарқан аудандық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 363 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3363 тіркелген, 2015 жылдың 11 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
11. "Сарқан аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3345 тіркелген, 2015 жылдың 18 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
12. "Сарқан аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 365 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3355 тіркелген, 2015 жылдың 4 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
13. "Сарқан ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 367 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3338 тіркелген, 2015 жылдың 28 тамызында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
14. "Сарқан ауданының Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 6 тамыздағы № 396 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3380 тіркелген, 2015 жылдың 18 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);

15. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел культуры и развития языков" от 12 августа 2015 года № 406 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3438, опубликован 30 октября 2015 года в районной газете "Саркан");
16. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Саркандского района" от 7 сентября 2015 года № 477 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3469, опубликован 27 ноября 2015 года в районной газете "Саркан");
17. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел сельского хозяйства" от 14 октября 2015 года № 545 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3545, опубликован 25 декабря 2015 года в районной газете "Саркан");
18. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Саркан Сарканского района" от 21 октября 2015 года № 555 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3521, опубликован 6 ноября 2015 года в районной газете "Саркан");
19. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Черкасского сельского округа Саркандского района" от 23 октября 2015 года № 562 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3568, опубликован 22 января 2016 года в районной газете "Саркан");
20. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел строительства" от 24 июля 2015 года № 361 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3359, опубликован 4 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");
21. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Шатырбайского сельского округа Сарканского района" от 6 августа 2015 года № 397 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3379, опубликован 18 сентября 2015 года в районной газете "Саркан");
22. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Койлыкского сельского округа Саркандского района" от 17 августа 2015 года № 426 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3419, опубликован 22 июля 2016 года в районной газете "Саркан");
23. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бакалинского сельского округа Саркандского района" от 20 августа 2015 года № 429 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3434, опубликован 13 ноября 2015 года в районной газете "Саркан");

15. "Сарқан аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 12 тамыздағы № 406 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3438 тіркелген, 2015 жылдың 30 қазанында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
16. "Сарқан ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 477 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3469 тіркелген, 2015 жылдың 27 қарашасында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
17. "Сарқан аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 14 қазандағы № 545 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3545 тіркелген, 2015 жылдың 25 желтоқсанында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
18. "Сарқан ауданының Сарқан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 21 қазандағы № 555 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3521 тіркелген, 2015 жылдың 6 қарашасында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
19. "Сарқан ауданының Черкасск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қазандағы № 562 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3568 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
20. "Сарқан аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 361 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3359 тіркелген, 2015 жылдың 4 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
21. "Сарқан ауданының Шатырбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 6 тамыздағы № 397 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3379 тіркелген, 2015 жылдың 18 қыркүйегінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
22. "Сарқан ауданының Қойлық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 17 тамыздағы № 426 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3419 тіркелген, 2016 жылдың 22 шілдесінде "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
23. "Сарқан ауданының Бақалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 20 тамыздағы № 429 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3434 тіркелген, 2015 жылдың 13 қарашасында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);

24. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Карабогетского сельского округа Саркандского района" от 1 сентября 2015 года № 473 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3461, опубликован 13 ноября 2015 года в районной газете "Саркан");
25. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Карашыганского сельского округа Сарканского района" от 3 сентября 2015 года № 476 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3475, опубликован 30 октября 2015 года в районной газете "Саркан");
26. "Об утверждении Положения Государственного учреждения "Аппарат акима Екиашинского сельского округа Саркандского района" от 11 сентября 2015 года № 505 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3492, опубликован 27 ноября 2015 года в районной газете "Саркан");
27. "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе" от 21 января 2016 года № 12 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3703, опубликован 19 февраля 2016 года в районной газете "Саркан").

24. "Сарқан ауданының Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 473 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3461 тіркелген, 2015 жылдың 13 қарашасында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
25. "Сарқан ауданының Қарашыған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 476 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3475 тіркелген, 2015 жылдың 30 қазанында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
26. "Сарқан ауданының Екіаша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 505 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3492 тіркелген, 2015 жылдың 27 қарашасында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған);
27. "Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3703 тіркелген, 2016 жылдың 19 ақпанында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған).