Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Карагандинской области от 27 января 2017 года № 06/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2017 года № 4161. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № 24/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 20.04.2017 № 24/03 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившими силу некоторые постановления согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким
Карагандинской области Н. Абдибеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 27.01.2017 года № 06/04
Норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов
5 125
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 27.01.2017 года № 06/04
Критерии и требования
к поставщикам услуг по искусственному осеменению
маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
№ п/п
Критерии и требования
1.
Наличие опыта работы по искусственному осеменению КРС с подтверждением срока работы по реестру от уполномоченного органа в области племенной инспекции
2.
Наличие на праве собственности специального автотранспорта для перевозки жидкого азота, оборудованной специальной емкостью типа ЦТК
3.
Наличие на право собственности специальной емкости для хранения семени быков-производителей типа СДС-35
4.
Наличие в штате работников по соответствующим специальностям
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 27.01.2017 года № 06/04
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства
и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Наименование отрасли
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсиди-рования, тенге
Субсиди-руемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
скотоводство
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов
5 125

Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 06/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 4161 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 24/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 20.04.2017 № 24/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 3-1/600 бұйрығына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
5. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының
әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы "27" ______01_______
№__06/04__ қаулысына
1-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі
шығындарды 100 %-ға дейін өтеу
бас
5 125
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы "27" ______01_______
№__06/04__ қаулысына
2-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар
№ р/с
Өлшемдер мен талаптар
1.
Ірі қара малды қолдан ұрықтандыруда жұмыс тәжрибесінің, жұмыс мерзімін мал асылдандыру инспекциясы саласындағы уәкілетті органнан тізімі бойынша растауымен бар болуы
2.
Жеке меншігінде сұйық азотты тасмалдайтын ЦТК түріндегі арнайы ыдыспен жабдықталған автокөліктің болуы
3.
Жеке меншігінде тұқымдық бұқалардың ұрығын сақтайтын СДС 35 түріндегі арнайы ыдыстың болуы
4.
Штатында сәйкес мамандықтар бойынша қызметкерлердің болуы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы "27" ___01___
06/04 қаулысына
қаулысына 3- қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Сала атауы
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялау нормативі, теңге
Субсидиялау көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
Мал шаруашылығы
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас
5 125

2 900
284 200,0
Всего сумма
284 200,0
ИТОГО
3 941 328,0
Приложение 4
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 27.01.2017 года № 06/04
Некоторые постановления акимата Карагандинской области признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 12 февраля 2016 года), в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 февраля 2016 года № 20 (21965), "Орталық Қазақстан" от 16 февраля 2016 года № 30 (22 133).

2 900
284 200,0
Барлық сома
284 200,0
ЖИЫНЫ
3 941 328,0
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы "27"_____01_______
№__06/04___ қаулысына
4-қосымша
Күші жойылды деп танылған Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулылары
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділгін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 12 ақпандағы, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 30 (22 133), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 20 (21 965) газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата Карагандинской области от 04 августа 2016 года № 58/05 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3951, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 06 октября 2016 года), в газетах "Индустриальная Караганда" от 08 октября 2016 года № 131 (22 076), "Орталық Қазақстан" от 08 октября 2016 года № 166 (22 271).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 16 ноября 2016 года № 81/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4025, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 05 декабря 2016 года), в газетах "Индустриальная Караганда" от 03 декабря 2016 года № 155 (22100), "Орталық Қазақстан" от 3 ноября 2016 года № 192 (22 297).
4. Постановление акимата Карагандинской области от 27 декабря 2016 года № 94/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4110, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 января 2017 года № 7 (22120), "Орталық Қазақстан" от 19 января 2017 года № 7 (22 314), в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года), в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 26 января 2017 года.

2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 04 тамыздағы № 58/05 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 06 қазанда, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 08 қазандағы № 166 (22 271), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 08 қазандағы № 131 (22 076) газеттерінде жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 81/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4025 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 05 желтоқсанда, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 03 желтоқсандағы № 192 (22 297), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 03 желтақсандағы № 155 (22 100) газеттерінде жарияланған.
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 94/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4110 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 7 (22 314), "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 7 (22120) газеттерінде, ҚР НҚА элоктрондық бақылау банкінде, электрондық түрде 2017 жылы 26 қаңтарда жарияланған.