Об определении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 16 февраля 2017 года № 08/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2017 года № 4162. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 17 апреля 2019 года № 18/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 17.04.2019 № 18/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального и эффективного расходования бюджетных средств, а также повышения прозрачности процедур государственных закупок, руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 08/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 4162 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 17.04.2019 № 18/01 (алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, бюджет қаражатын оңтайлы және тиімді жұмсау, сондай-ақ мемлекеттік сатып алу рәсімдерінің айқындығын арттыру мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарын басшылыққа алып, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Сарани М. Кожухов
Приложение
к постановлению акимата города Сарани от
16 февраля 2017 года № 08/04
Перечень работ, услуг, по которым организация и проведение
государственных закупок осуществляется единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1.
Работы:
1.1
строительство новых либо реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
1.2
капитальный ремонт автомобильных дорог городского значения в рамках бюджетных программ развития
1.3
разработка проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
1.4
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт автомобильных дорог городского значения
2.
Услуги:
2.1.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
2.2
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального ремонта автомобильных дорог городского значения

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
М. Кожухов
Саран қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 16 ақпандағы
№ 08/04 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Рет №-і
Атауы
1.
Жұмыстар:
1.1
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жана нысандар құрылыс немесе бар нысандардың қайта құру жұмыстары
1.2
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде қалалық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі жөндеу жұмыстары
1.3
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жана нысандар құрылыс немесе бар нысандарға қайта құру жұмыстары өткізуге жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
1.4
қалалық маңызы бар автокөліктер жолдарының күрделі жөндеу жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
2.
Қызметтер
2.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде нысандардың құрылысы және қайта құру жұмыстарды кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық бақылау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
2.2
қалалық маңызы бар автокөлік жолдарына күрделі жөндеу жұмыстарын өткізу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық бақылау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету