Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 53/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2017 года № 4516. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 30 декабря 2019 года № 55/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 30.12.2019 № 55/01.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Буравко Л.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска С. Аймаков
Приложение
к постановлению
акимата города Шахтинск
№53/01 от 26 декабря 2017 года
Схема пастбищеоборотов Шахтинского региона

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 53/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 4516 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 55/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 30.12.2019 № 55/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Л.Д. Буравкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 53/01
қаулысына қосымша
Шахтинск аймағының жайылым айналымдарының схемасы